Online sociální investiční platforma eToro s 9 milióny uživatelů si vybrala Slovensko pro test

0
etoro bratislava

BRATISLAVA, 8. června – Největší online sociální investiční platforma současnosti, izraelská společnost eToro, si vybrala Slovensko jako první zemi pro uspořádání své roadshow pro investory. Zástupci společnosti se rozhodli právě na Slovensku otestovat přímé setkání s klienty. V Bratislavě se setkali s desítkami svých již existujících ale i nových klientů. Pokud bude slovenská roadshow úspěšná, eToro s ní bude pokračovat i v dalších zemích světa.

Test na Slovensku

„Slovensko je dobrý region, kde si tento nový přístup můžeme otestovat. Jedním z důvodů, proč jsme si vás vybrali, je, že jste rostoucí ekonomika a rostoucí trh. Nemáme tu kancelář a toto je pro nás šance setkat se s našimi klienty tváří v tvář. Něco takového zkoušíme poprvé. Pokud bude tato akce úspěšná, půjdeme i do sousedních zemí, jako jsou Polsko a Česká republika,“ vysvětluje Sam Rudnick, AUM Growth Manager z eToro.

Za výběrem Slovenska pro testování roadshow stojí zřejmě i úspěch eToro na Slovensku. Počet nových klientů platformy eToro na slovenském trhu v roce 2017 narostl ve srovnání s minulým rokem o 232 procent. Společnost eToro díky své platformě působí v 140 zemích světa a služby využívá více než 9 miliónů aktivních klientů. Úspěch značky zaručila možnost klientů kopírovat portfolia úspěšných klientů eToro a také produkt CopyFunds. Kopírováním klientů umožňuje najít si investora, který vydělává a duplikovat jeho investice a portfolio. Klient může v reálném čase sledovat portfolia jiných klientů a vidět, jak se jim daří.

„Na Slovensku máme mnoho VIP klientů a chtěli jsme se s nimi setkat i osobně. Z tohoto setkání mám dobrý pocit. Snažíme se soustředit na Slovensko, Českou republiku a Polsko. Je to pro nás důležitý trh,“ hodnotí roadshow v Bratislavě Yael Moscovich, ROW Regional Manager z eToro.

Populární investor 

„Slovenští klienti jsou velmi opatrní, dělají si průzkum trhu a mají výborný přehled o tom, co se děje ve světové ekonomice. Nebo se pro nás rozhodnou poté, co si nás dostatečně prověří. Slováci jsou velmi vzdělaní a sečtělí. V poslední době jsme na Slovensku zaznamenali velký nárůst klientů,“ říká Jana Maričič, Platinum Account Manager v eToro. 

Úspěšní klienti se mohou zařadit do programu Populární investor. Jde o klienty, kteří mají úspěšné portfolio a díky tomu je kopírují jiní klienti eTora. Populární investoři potom získávají fixní platby a v nejvyšší kategorii Elite mají podíl z množství peněz, které je kopírují. Populárním investorem eToro na Slovensku je i Peter Marton. „Platforma eToro je výborný vstup do světa investování pro lidi, kteří chtějí začít s investováním a chtějí rozhýbat svoje peníze. Je to i nejjednodušší cesta jak vstoupit do světa kryptoměn,” říká Peter Marton.

Tým na Slovensku

Izraelská společnost nevylučuje ani možnost svého širšího působení na Slovensku. „Slovensko má odborníky na IT. Máte ESET, Sli.do a například Sygic. Máme už tým odborníků na Ukrajině, který pro nás pracuje. Takže nevylučuji, že do budoucnosti budeme spolupracovat i s odborníky ze Slovenska,“ dodáva Rudnick.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na