[Oficiálně] Rozbíháme projekt trading11 – profesionální analýzy zdarma pro každého

2
trading11-donate

Kryptomagazín funguje už téměř rok. Za tu dobu jsme publikovali téměř tisíc článků o kryptoměnách. Jedno nám však vždy chybělo. Kvalitní technické analýzy kryptoměn. Bohužel, nikdo z nás není profesionální obchodník, a tak jsme si netroufali radit lidem, co a kdy nakupovat/prodávat.

To se však změnilo! Už nějakou dobu běží náš nový projekt – trading11! Jde o stránku, na které najdete kvalitní analýzy a obchodní signály vytvořené profesionálními tradery. Tímto bychom vás chtěli pozvat na návštěvu.

Alespoň čtyři Originální technické analýzy denně – Zdarma!

Pokud chcete používat naše analýzy na trading11, doporučujeme zapnout si oznámení (zvonek v levém dolním rohu obrazovky). Situace na trhu se někdy mění z minuty na minutu, a tak je nutné reagovat co nejrychleji.

Příklad analýzy na trading11:

17.3.2018 Technická analýza – LTC/USD

Na trading11 budeme také přidávat vzdělávací články. Naučíme vás používat indikátory, vytvářet obchodní strategie, rozlišovat formace na svíčkovém grafu, shortovat, obchodovat na páku… Jako příklad poslouží tento článek o indikátoru RSI.

Všetko o indikátore RSI

Takové informace přece nejsou zdarma – v čem je háček?

Na trading11 nenajdete reklamy nebo sponzorovaný obsah a vše je zdarma. Naším cílem není vydělat peníze, ale vytvořit kvalitní a úspěšný web. Samozřejmě, profesionální tradeři nejsou levní a abychom byli schopni dodat kvalitní a přesné predikce vývoje trhu, musíme platit. Proto budeme rádi, pokud projekt podpoříte. Můžete nám například poslat část zisku nebo přispívat na pravidelné bázi menší částkou (10-20 €).

Samozřejmě, pouze za předpokladu, že s námi budete spokojeni a vyděláte na burze balík peněz.

Všechny příspěvky obratem vrazíme do rozvoje trading11. Najmeme další tradery, přidáme analýzy, signály a v konečném důsledku tak vyděláte hlavně vy.

Podporte nás

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře