Odborníci na kryptoměny se nemohou nabažit této ještě nezalistované AI kryptoměny – zde je důvod

3.4
(5)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Odborníci na kryptoměny masivně investují do nadcházejícího, stále nezalistovaného AI kryptoměnového projektu yPredict, protože dynamika jeho předprodeje poukazuje na růstový potenciál tokenu. Tento projekt, který pro své operace integroval umělou inteligenci, si rychle získal pozornost kryptokomunity a v důsledku zájmu dychtivých investorů již dosáhl více než 5 milionů dolarů.

*Reklamní článek

S předprodejní kampaní v závěrečné fázi již cena nativního tokenu tokenu YPRED vzrostla na 0,11 USD, ale až projekt dosáhne stanoveného hard capu 6,5 milionu USD, což by nemělo trvat dlouho, vzroste na 0,12 USD.

S tímto navýšením ceny chce yPredict motivovat investory, aby zakoupili tokeny co nejdříve za zvýhodněnou cenu. Tokeny PRED mají hned několik případů použití. Lze je nejen držet a obchodovat s nimy při hledání potenciálních zisků, ale jejich hlavní devízou je použití v rámci ekosystému yPredict, budou sloužit k přístupu k AI modelům, které budou sloužit zejména pro kryptoanalytiku a předpovědi cen.

Dosavadní úspěch předprodeje, který je výchozím bodem pro tento vznikající projekt, napovídá, že má potenciál stát se významným hráčem na trhu analytických AI modelů. Může se stát cenným nástrojem pro obchodníky s kryptoměnami, investory i vývojáře.

yPredict používá AI pro obchodní statistiky

Zatímco se AI stala důležitou součástí trhu s kryptoměnami, tým yPredict plánuje vytvořit svou vlastní jedinečnou platformu zaměřenou na potřeby především pro obchodníky s kryptoměnami. Pomocí robustní sady nástrojů od prediktivních algoritmů, analytiky, datových sad, obchodních nástrojů až po NFT tržiště chce yPredict vybudovat all-in-one AI krypto  platformu.

Jeden z hlavních prodejních bodů projektu jsou AI predikční modely. S těmito modely budou moci uživatelé získat přístup k přesným signálům, které lze přímo použít pro obchodní strategie a rozhodování. Další důležitou součástí ekosystému bude analytický panel, který zajistí, že komplexní data budou převedena do jasného celku.

Systém bude využívat aktuální datové sady, které mohou obchodníci používat k informovanějším rozhodnutím, včetně historických cenových dat, on-chain dat, analýzy sentimentu, technických indikátorů a dalších. Díky tomu budou algoritmy a analýzy stále přesnější, což pomůže zlepšit výsledky obchodování s kryptoměnami.

yPredict na své platformě také poskytne přístup k obchodním nástrojům, které budou přímo propojeny s burzami. Obchodníci tak budou moci okamžitě jednat a implementovat obchodní strategie. Tým také aktivně pracuje na vývoji NFT tržiště, kde budou moci uživatelé mezi sebou nakupovat, prodávat nebo mintovat sběratelské předměty NFT.

S touto širokou škálou užitečných nástrojů se chce yPredict stát jakýmsi centrálním místem, kde obchodníci všech úrovní získají přístup k tomu, co potřebují k ziskovým obchodům.

Jedním ze stěžejních cílů týmu je dodat tokenu YPRED co nejvíce užitečných funkcí, proto bude tento token nezbytný pro přístup ke všem funkcím platformy, včetně předplatného za predikční modely. Přestože bude mít token malou tržní kapitalizaci (a tedy velký prostor pro růst), yPredict se chce zaměřit na kvalitu, takže růst popularity by mohl přijít přirozeně.

Projekt si stanovil hard cap předprodeje těsně nad 6,5 milionu USD, zatímco srovnatelní konkurenti dosahují tržní kapitalizace 50 až 100 milionů USD. To znamená, že tento AI kryptoměnový projekt v rané fázi vývoje má potenciál výrazně zvýšit hodnotu.

Předprodej YPRED nabírá na síle a pravděpodobně se brzy vyprodá

Jak jsme zmínili, předprodej tokenu YPRED jasně ukazuje potenciál tohoto nového AI projektu. S vybranými více než 5,1 miliony dolarů je o yPredict evidentně velký zájem.

Protože jsou možnosti AI stále pokročilejší, díky modelům jako GPT-4, rostou s nimi také očekávání uživatelů. A jak jste mohli zaznamenat, na trhu je velký zájem o kvalitní modely AI. yPredict přikládá velký význam vývoji v oblasti umělé inteligence, protože bude velmi zásadní pro projekt, aby byl lepší než konkurenční platformy.

Vývoj jde nezadržitelné dopředu a postupem času lze umělou inteligenci používat pro stále více věcí, což demonstruje integrace nástrojů OpenAI, jako je chatbot ChatGPT s generátorem obrázků DALL-E. Také yPredict se na tomto vývoji podílí svou měrou, přičemž například nedávno vyvinul nový AI nástroj WriteMingle, který pomáhá s tvorbou obsahu.

Vzhledem k tomu, že se yPredict nezaměřuje pouze na používání AI k pomoci obchodníkům s kryptoměnami, ale nabízí i další možnosti, může se stát v oblasti AI velkým jménem.

Rychlost, s jakou jsou předprodejní tokeny vyprodávány, ukazuje, že se yPredict může dostat mezi lídry, pokud jde o krypto AI modely. Přestože je projekt stále v rané fázi, rozmanitá řada produktů je dobrým základem k tomu, aby brzy zaznamenal úspěch.

Umělá inteligence je stále více využívána v každodenním životě a zásadní průlom přináší také do krypto sektoru. Vzhledem k úspěšnému předprodeji yPredict mnozí spekulují, že se tento nový projekt může stát tváří sektoru AI kryptoměn.

Proto je yPredict rozhodně projektem, který stojí za to sledovat po zbytek tohoto roku i nadále.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.4 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img