Obchodníci s bitcoinem na grafu vyhlíží býčí vlajku, která by mohla vyhnat cenu až na 100 tisíc dolarů

5
(1)

Růst bitcoinu nepochybně způsobuje bolest shortařům, přetrvávají však pochybnosti o tom, zda bude tato cenová rally pokračovat.

Největší kryptoměna rozdrtila short sellery, za posledních 24 hodin bylo totiž podle Coinglass zlikvidováno přes 85 milionů dolarů v krátkých pozicích. A nákupy dále tlačí cenu Bitcoinu nad 69 000 dolarů. Data z TradingView ukazují, že se BTC snaží udržet své nedávno získané pozice kolem klíčových psychologických úrovní. Obchodník Willy Woo poznamenal, že býci bojují s rezistencí, která existuje více než měsíc.

Jednoměsíční nárůst krátkých pozic na Bitcoinu byl právě zlikvidován,” řekl svým sledujícím na X.

Jedna odvážná předpověď dokonce uvádí 100 000 dolarů jakožto cíl po proražení na týdenních časových rámcích.

Populární obchodník Skew naznačil, že by v tom mohly mít prsty americké spotové burzovně obchodované fondy (ETF) na bitcoin. Další obchodník a komentátor Credible Crypto se však při pohledu na novou poptávku držel konzervativního výhledu. Zopakoval, že cenová akce se nachází na hlavní rezistenci a neočekává její překonání – alespoň tentokrát.

Podle údajů KMC se Bitcoin momentálně obchoduje kolem 70 000 dolarů. K novému historickému maximu, které je stanoveno na úrovní 73 835 USD, mu chybí něco málo přes 5 %. Další informace o vývoji ceny bitcoinu naleznete také v dnešním streamu. Začínáme v 19:00.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img