Obchodní válka s Čínou eskaluje – jak na situaci vydělat?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

Toto je obsah tweetu který jsem zachytil asi v jednu hodinu ráno z pondělí na úterý. Plně odpovídá tomu co si myslím. Obchodní válka mezi USA a Čínou nabírá na obrátkách a investoři začínají přemýšlet o tom jak nejen ochránit jejich investice, ale i jak na situaci vydělat.

Dle soukromých informací z jedné evropské tradingové společnosti, které jsem obdržel včera odpoledne, Bitcoin v následujících dnech může atakovat až 15000 USD. Původně se mi tato cenová hladina zdála na začátek srpna příliš odvážná, nicméně vezmeme-li v potaz již zmíněnou obchodní válku, která přilákala do BTC a obecně do kryptoměn nové investory a další investiční kapitál, nic není nemožné.

A co altcoiny?

V posledních dnech se také lehce skloňují altcoiny a to v souvislosti s tím, zdali bude či nebude nový boom. S ohledem na to, že většina altcoinů zemře, tak sezóna altcoinů bude vypadat jinak než poslední- přežijí jen ti nejlepší. Můj osobní tip je LTC, ETH, IOTA určitě existuji i další dobré projekty, nicméně já se primárně věnuji kryptu, kterému rozumím a má pro mě nějaký význam, či využití.

Když jsem již zmínil LTC, je dobré, zvláště po včerejším pump & dump připomenout, že tato kryptoměna právě prošla halvingem. To znamená, že na trhu bude chybět celá polovina mincí, což je 12,5 LTC každých 5 minut. Což je denně 12×24×12,5 tedy 3600 LTC každý den v přepočtu na USD při ceně cca 90-100 USD je 324 000-360 000 USD o které těžaři přijdou a tedy musí zvednout cenu, aby kompenzovali úbytek mincí. Když poskládám dohromady všechny indície, jako je vývoj kurzu jednotlivých kryptoměn, jsem přesvědčen, že LTC se se svou cenou v nejbližší době vyšplhá na úroveň 130-140 USD.

Závěr

Závěrem, letošní letní sezóna je ovlivněna dějem na globální politické a obchodní scéně, takže to vypadá, že investorům letos prázdniny skončily. Současně s tím to vypadá, že to, co by se normálně odehrálo v září, bude mít sezónu nyní v srpnu a v září již trh bude v plném proudu. Nyní je jen na vás, kde budete VY.

Co číst dále?

Top 10 kryptoprojektů s PoS současnosti – 1. část

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: