Nvidia zvyšuje svoji působnost v metaverse

3
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Jeden z největších výrobců grafických karet Nvidia podle nedávného prohlášení zvyšuje svoji působnost v metaverse. Společnost hodlá spustit novou řadu nástrojů pro tvůrce v digitálních světech.

Nvidia se pouští do metaverse

Technologická společnost Nvidia před nedávnem odhalila své úsilí se více zapojit do rozvíjejícího se odvětví metaverse. Společnost před nedávnem oficiálně odhalila sadu vývojářských nástrojů zaměřených na digitální světy.

“Jednotlivci a organizace napříč průmyslovými odvětvími mohou s nástroji Omniverse podstatně urychlit komplexní pracovní postupy 3D grafiky. Ať už se jedná o inženýra, výzkumníka, animátora či designéra, uživatelé Omniverse po celém světě vytvořili rozsáhlé virtuální světy a realistické simulace využívající základní vykreslování, fyziku a technologie AI platformy.”

Nové nástroje jsou nabité umělou inteligencí, simulacemi a 3D modely a prostorovým zvukem. Tvůrci, kteří využívají nástroje Omniverse Kit, již budou mít přístup k novým upgradům. Nvidia ve svém oznámení také uvádí, že jednou z primárních funkcí bude vytváření realistických avatarů.

Nvidia si v den oznámení připravila také další informace o nadcházejících aktualizacích. Ty by se měly týkat NVIDIA PhysX, škálovatelné simulace částic a rozšíření Viewport 2.0.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 23 905 USD dle KMC.

Závěr

Stále více společností po celém světě se snaží zkoumat multivesmír prostřednictvím svých nástrojů. Nvidia se tak může řadit mezi další společnost. Velký zájem o metaverse odstartoval Mark Zuckerberg s prezentací Meta. Co si o tom myslíte vy? Podělte se  s námi o svůj názor do komentářů.

Další informace o Omniverse společnosti Nvidia si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý a zábavný obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img