Nový konkurent Solany (SOL) je dnes pouze za 0,009 USD; dosáhne v roce 2024 hodnoty 1 USD?

1.9
(14)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Navzdory slibné technologii a silné podpoře komunity čelí Solana (SOL) na rychle se vyvíjejícím trhu s kryptoměnami výzvám. Podle nedávných zpráv zaznamenala platforma pokles NFT a síťové aktivity, což ovlivnilo výkonnost jejího nativního tokenu Solana (SOL). Tento pokles odráží širší tržní trendy a vyvolává otázky ohledně budoucí trajektorie Solany (SOL) a její schopnosti udržet si konkurenční výhodu. 

*Reklamní článek

V tomto prostředí se objevil nový konkurent, jehož cena dnes činí pouhých 0,009 USD. Je sice spekulativní předpovídat, zda tento nováček dosáhne v roce 2024 hranice 1 USD, ale dynamická povaha trhu s kryptoměnami znamená, že nově vznikající projekty mohou rychle nabývat na síle, a to díky inovacím, přijetí uživateli a náladám na trhu. O této zajímavé možnosti, která může potenciálně zastínit předchozí rekordní růst Solany (SOL), si povíme více.

ScapesMania: Veřejný prodej Odpočítávání!

ScapesMania nedávno zazářila v předprodeji a rychle vydělala přes 5 milionů dolarů. Nyní se pozornost soustředí na veřejný prodej, přičemž generální ředitel během nedávného AMA zasedání oznámil, že v březnu proběhne Token Generation Event (TGE).

Veřejný prodej probíhá bez zprostředkovatelů přímo na webových stránkách ScapesMania, což komunitě poskytuje ty nejlepší podmínky. Tento projekt působí na mnohamiliardovém, rostoucím trhu příležitostných her a ví, že na komunitě záleží nejvíce.

Herní ekosystém se nadále rozvíjí a roste vyšším tempem a ve veřejném prodeji je k dispozici pouze 80 milionů tokenů (720 000 USD). Jednejte rychle – zlevněné tokeny mizí jako nikdy předtím.

Čas je důležitý! Přijměte ScapesManii ještě před TGE a získejte šanci podílet se na jejím počátečním úspěchu, který předchází jejímu debutu a potenciálnímu úspěchu. Pospěšte si, jednejte hned!

>>> Veřejný prodej je ŽIVĚ – přihlaste se na oficiálních stránkách! <<<

Katalyzátory růstu společnosti ScapesMania

Za trvalým úspěchem společnosti ScapesMania stojí chytrý marketingový plán po uvedení na trh. Projekt, který je umístěn na předprodejních trackerech a podporován kryptografickými influencery, je připraven na růst.

Držení žetonů ScapesMania je aktivní zapojení, které nabízí výhody jako zpětný odkup žetonů, spalování, sázení a spoustu bonusů. Představte ScapesManii své síti a získejte odměny za doporučení.

Na rozdíl od pomíjivých meme mincí je ScapesMania navržena tak, aby měla trvalou hodnotu a praktické využití. Odolnost tokenu zastiňuje krátkodobý hype méně významných tokenů a memecoinů.

BlockSAFU, špičková bezpečnostní společnost, zkontrolovala a schválila inteligentní smlouvu ScapesMania. Spojením s vítězem grantu BNB 2023 má ScapesMania nakročeno k ještě většímu úspěchu.

ScapesMania má živou komunitu, která přesahuje 60 tisíc sledujících, a zaznamenává stálý týdenní růst. Společné nadšení kolem projektu tvoří dynamické centrum pro podobně smýšlející nadšence.

Závěrečná výzva: Zajistěte si své místo!

Vzhledem k tomu, že se fond žetonů zmenšuje, může to být vaše poslední příležitost získat ScapesManii před jejím velkolepým debutem. Přidejte se nyní ke komunitě držitelů ScapesManie a staňte se svědky cesty $MANIA na Měsíc!

Zajistěte si vyšší zisky tím, že získáte značný bonus ve výši 10 % na ScapesManii! Použijte kód PDG930 u pokladny ve speciálním textovém poli a získejte ještě lepší nabídku na kryptoměnu, kterou by vám mohla závidět celá kryptoměnová komunita. Jednejte rychle – nabídka platí pouze po omezenou dobu.

Solana (SOL) čelí výzvám při klesající aktivitě NFT a sítě

Solana (SOL), kdysi oslavovaná pro svou vysokorychlostní a efektivní blockchainovou technologii, čelí v poslední době poklesu jak v sektoru NFT, tak v celkové aktivitě sítě. Tato zpráva přichází uprostřed očekávání, že airdropy na jejích decentralizovaných burzách (DEXech) posílí zapojení uživatelů a investice do platformy.

Ekosystém Solana (SOL), známý zejména svými decentralizovanými aplikacemi (dApps) a tržištěm NFT, zaznamenal výrazný pokles denně aktivních adres z 1,17 milionu na 920 000, což svědčí o klesajícím zájmu komunity. Tento pokles aktivní účasti byl doprovázen poklesem celkového počtu transakcí v síti, což naznačuje širší nezájem o ekosystém Solana.

Sektor NFT na ostrově Solana (SOL), o který byl dříve značný zájem, rovněž zažívá útlum. Index NFT blue-chip na platformě Solana, který je měřítkem nejvýznamnějších NFT na platformě, zaznamenal pokles zájmu, což má další dopad na postavení Solany na trhu a stav ekosystému.

Navzdory současným problémům zůstává Solana (SOL) v oblasti blockchainu impozantním hráčem, který je známý svým inovativním přístupem k řešení problémů se škálovatelností a rychlostí. Díky vysoké propustnosti, nízkým transakčním poplatkům a robustní škálovatelnosti poskytuje Solana (SOL) solidní základ pro vývoj dApps a digitálních měn. Jedinečné funkce platformy, jako je Proof of History (PoH) a její paralelní běhové prostředí pro chytré kontrakty Sealevel, ji staví do pozice špičkového řešení pro blockchainové aplikace.

Zatímco Solana (SOL) prochází těmito turbulentními časy, klíčem k jejímu zotavení a budoucímu úspěchu je opětovné zapojení komunity, posílení ekosystémů NFT a dApp a pokračování v inovacích v oblasti blockchainové technologie. Díky silným základům a oddanému týmu má společnost Solana (SOL) potenciál překonat současné překážky a nadále hrát významnou roli ve vývoji blockchainového odvětví.

Závěr

Společnost Solana (SOL) se nachází v kritické situaci, kdy se potýká s problémy, které přináší pokles činnosti NFT a sítě v kontextu širšího poklesu trhu. Tato situace vyvolala obavy o její schopnost udržet si konkurenční výhodu v silně konkurenčním blockchainovém ekosystému. ScapesMania se jeví jako potenciální černý kůň v kryptosoutěži, přičemž její probíhající veřejný prodej přitahuje značnou pozornost a její jedinečná nabídka související s hrami a živá podpora komunity naznačují zářnou budoucnost. Podaří se jí předstihnout Solanu (SOL) spíše dříve než později? To ukáže až čas.

Místo: https://scapesmania.io/

Twitter: https://twitter.com/ScapesMania

Telegram: https://t.me/scapesmania

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. Nejedná se o investiční doporučení. V případě, že i tak využijete poskytnutá reklamní sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1.9 / 5. Počet hlasujících 14

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img