Novoroční akce na malá členství! Získejte měsíční přístup k analýzám s výraznou slevou

0
drink

Máme zde nový rok a spolu s ním i poslední kolo slev na členství! Další sleva hned tak nebude, je zde tedy poslední možnost získat přístup k placeným článkům za lepší ceny.

Sleva na členství STANDARD S a STANDARD M

Členství STANDARD S je novinkou v našem e-shopu. Normálně stojí 129 kč a poskytne vám přístup k analýzám na 7 dní. Toto členství slouží jako náhrada za STANDARD TEST, který už v obchodě nenajdete.

Pokud máte zájem týden číst naše analýzy a snad si tak zvětšit zisky na burze, členství STANDARD S vás bude stát pouze 99 Kč.

V případě zájmu také můžete využít slevu na náš nejpopulárnější produkt. Měsíční přístup k analýzám ve formě členství STANDARD M nyní získáte pouze za 299 Kč. Ušetříte tak až 25%.

Tyto slevy vyprší 3.1. o půlnoci.

Nová dlouhodobá členství v e-shopu!

Zároveň jsme rádi, že vám můžeme představit nová členství, která jsme nedávno zařadili do našeho e-shopu.

  • STANDARD XXL – Členství, se kterým budete mít přístup k celému webu Trading11 na 365 dní. Toto členství je v současnosti dostupné s 25% slevou za 2999 Kč.
  • STANDARD LIFETIME – Po koupi tohoto členství budete mít doživotní přístup k celému obsahu na Trading11. A pozor! Nejde jen o analýzy ale o vše, co eventuálně vytvoříme. To vše nyní můžete získat s 30% slevou jen za 4999 kč.

Celou nabídku naleznete v našem e-shopu. Návod na koupi členství naleznete zde.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře