Nový starosta New Yorku chce, aby se ve školách vyučovalo o kryptoměnách

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Nově zvolený starosta New Yorku, jedenašedesátiletý expolicista a demokrat Eric Adams, věří, že školy by měly studenty připravovat na to, aby se orientovali ve světě kryptoměn, technologie blockchain a dalších digitálních aktiv. Co dalšího Adams prohlásil?

Starosta jako další krypto-friendly politik

Nově zvolený starosta New Yorku Eric Adams před nedávnem poskytl rozhovor pro zpravodajský portál CNN State of Union. Rozhovor ukazuje, že nový starosta ještě zdvojnásobuje svůj přátelský postoj ke kryptoměnám.

Eric Adams v rozhovoru popsal kryptoměny jako nový způsob placení za zboží a služby po celém světě, přičemž naléhal na místní školy, aby vybavily studenty také novým způsobem myšlení. Eric Adams tvrdí, že by školy měly začlenit studium kryptoměn do svých osnov. Prohlásil:

 „Musíme otevřít naše školy, abychom mohli učit o této technologii, učit tento nový způsob myšlení. Když jsem mluvil o blockchainu a bitcoinech, mladí lidé na ulici se zastavili a zeptali se mě, co to je?“

V rozhovoru také naznačil plány na povzbuzení newyorských podniků, aby akceptovaly bitcoiny a další kryptoměny jako způsob platby. Nový starosta dodal, že New York musí zůstat centrem inovací, bez ohledu na to, o jakou inovaci jde.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 58 483 USD dle KMC.

Závěr

Eric Adams během minulého týdne ve svém příspěvku uvedl, že jeho první tři výplaty budou vyplaceny v bitcoinech. Mimo jiné také prohlásil, že hodlá z New Yorku udělat bitcoinové centrum. Celý rozhovor pro CNN State of Union si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server ZDE.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: