Nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před dalším bull runem

2.2
(11)

Nový bull run v roce 2023 by mohl trhy opět vytlačit nahoru, zejména ve druhé polovině roku. Nadcházející halving Bitcoinu a změna měnové politiky Fedu by mohly kryptoměnám opět pomoci. Sílící politické diskuse, které přivádějí větší pozornost veřejnosti k Bitcoinu, by mohl být další katalyzátor adopce.

*Reklamní článek

Ale které kryptoměny by mohly obzvláště silně těžit v býčím tržním prostředí? V tomto článku jsme shrnuli nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před dalším bull runem.

Nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před dalším bull runem

V této části jsme připravili rychlý souhrn, ve kterém představíme nejlepší kryptoměny, u nichž by měli investoři zvážit přidání do svého portfolia před dalším bull runem.

  • Wall Sreet Memes ($WSM) Nový meme coin s poteciálem 100x výnosů
  • AiDoge ($AI) – Nová kryptoměna kombinující memy a AI
  • Launchpad XYZ (LPX) –  Platforma, která nabízí všechny nástroje web3 na jednom místě
  • Ecoterra (ECOTERRA) – Slibný zelený projekt, který odměňuje uživatele za účast na ekologických aktivitách
  • yPredict (YPRED) – Platforma řízená AI, která nabízí predikční modely pro kryptoměny
  • DeeLance (DLANCE) – Decentralizovaná náborová platforma web3

Podrobný pohled na nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před dalším bull runem

Již nyní se objevují první coiny, které jsou díky své přesvědčivé filozofii dobře připraveny na další bull run. V podrobné analýze níže se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tokenech na seznamu a proč patří mezi nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před dalším bull runem.

Wall Sreet Memes ($WSM) Nový meme coin s potenciálem 100x výnosů

Za poslední měsíc byly nově spuštěné meme coiny nejžhavějšími aktivy na krypto trhu. Tokeny jako Pepe a Turbo zaznamenaly masivní růst a tisíce procent zisku pro obchodníky. Skupina Wall Street Memes, nejvíce trendy obchodní komunita na internetu, spustila svůj vlastní token Wall Street Memes ($WSM) a snaží se ovládnout vysokou poptávku po výbušných meme coinech.

Skupina Wall Street Memes, podporovaná hodnotou své značky a 1 milionovou armádou na sociálních sítích, několikrát narušila trh s cennými papíry. Skupina získala globální slávu v roce 2021, kdy inspirovala historický shortsqueeze GameStop a následující bull run GME a AMC. Má také za sebou několik úspěšných zářezů v ekosystému Web3. Skupina vyprodala oblíbenou NFT kolekci Wall St Bulls za 32 minut a vygenerovala zisk 2,5 milionu dolarů.

Úspěch tokenu Wall Street Memes se neliší od ostatních počinů skupiny. Token získal více než 2,5 milionu USD za rekordních 7 dní, protože investorů zapojujících se do předprodeje $WSM přibývá.

Tokenomika meme coinu je také silným prodejním bodem pro mnoho obchodníků. Celá dodávka $WSM je k dispozici komunitě, bez alokace na soukromý prodej nebo pro tým. Investoři mohou získat 50 % z celé dodávky WSM ve výši 2 miliard USD v samotném předprodeji.

Skupina také zahájila mimořádně štědrý airdrop tokenů $WSM v hodnotě 50 000 USD. Uživatelé mohou zamířit na platformu gleam.io a zaregistrovat se do airdropu několika jednoduchými úkoly. 5 šťastných vydělá $WSM tokeny v hodnotě $10k.

Analytici podporují $WSM, protože očekávají, že si zajistí zalistování na top burzách, včetně Binance, za velmi krátkou dobu a překoná explozivní bull run Pepe Coinu. Uživatelé mohou získat token výměnou ETH, BNB nebo USDT nebo jeho zakoupením prostřednictvím bankovních karet na oficiálních stránkách předprodeje.

AiDoge ($AI) – Nová kryptoměna kombinující memy a AI

AiDoge je nejnovější meme coin, který staví na ultra populárním memu shiba inu – stejném memu, který je základem explozivních kryptoměn, jako jsou Dogecoin a Shiba Inu. AiDoge však na svou platformu přináší prvek, který tyto lépe zavedené meme tokeny nemají: užitečnost.

S AiDoge mohou uživatelé přistupovat ke generativnímu algoritmu AI k vytváření nových memů. Jedná se o stejnou technologii, která pohání služby jako ChatGPT a DALL-e .

Uživatelům stačí zadat textovou výzvu ohledně memu, který chtějí vytvořit, a AiDoge se postará o zbytek. Tvůrci poté mohou sdílet svůj nový mem na veřejné zdi platformy a ostatních sociálních sítích a čekat, až se stane virálním.

Uživatelé AiDoge mohou hlasovat o svých oblíbených memech vytvořených pomocí platformy. Vítězné memy na konci každého měsíce vydělají svým uživatelům $Ai. To je nativní token ERC-20, který má v ekosystému AiDoge několik použití.

Uživatelé mohou utratit $Ai za kredity na použití algoritmu AiDoge k vytvoření nových memů. Alternativně mohou investoři AiDoge stakovat své $Ai a získávat denní odměny ve formě kreditů na použití generátoru memů. To umožňuje uživatelům vytvářet nové memy a zároveň dlouhodobě investovat do $Ai. Podívejte se na whitepaper AiDoge pro všechny podrobnosti o stakování.

Je těžké odhadnout, jaká by mohla být cena této nové kryptoměny během příštího bull runu, protože pro ni neexistuje žádná cenová historie. Investoři jsou však z AiDoge zjevně nadšení – předprodej projektu byl vyprodán v rekordním čase.

Očekává se, že token bude generovat masivní zisky v době, kdy bude zalistován na hlavních burzách. Investoři mohou získat všechny nejnovější aktualizace o vývoji AiDoge, když se připojí k projektové skupině Telegram.  

Launchpad XYZ (LPX) –  Platforma, která nabízí všechny nástroje web3 na jednom místě

Launchpad XYZ je uživatelsky orientovaná brána, jejímž cílem je demokratizovat přístup k celému ekosystému Web 3 pro ty, kteří se ještě nezabývají kryptoměnami i pro ty zkušenější. Trik k rozšířenému přijetí Web3 je znalost jeho funkcí.

Cílem Launchpadu je vytvořit centrum pro Web 3, které bude sloužit jako spravovaný portál, který uživatelům poskytuje snadný přístup k nejslibnějším projektům Web 3 a kryptoměnám. Launchpad XYZ byl vytvořený s ohledem na potřeby obchodníků s kryptoměnami a investorů.

Tyto iniciativy budou zahrnovat mnoho funkcí Web 3.0, od NFT až po P2E hry a další. K překlenutí propasti mezi Web3 a Web2 plánuje Launchpad také vyvinout jednoduchou Web3 peněženku pro začátečníky.

V Launchpadu XYZ mohou uživatelé zkoumat vše od špičkových kryptoměn přes nové předprodeje až po dominantní NFT. Platforma nabízí kombinaci osvědčených analytických nástrojů spolu s vlastními metrikami, jako je Launchpad Quotient. Toto je jediné číslo, které určí, zda aktivum stojí za pozornost investorů nebo ne.

Konečným cílem Launchpadu XYZ je tedy vytvořit centralizovanou platformu, která spojuje všechny relevantní zdroje na jednom místě. Centrum, kde i vývojáři mohou najít základní funkce, které potřebují k vytváření blockchainových aplikací a aktiv.

Srdcem Launchpadu XYZ je nativní token $LPX. Jedná se o token ERC-20, který uživatelům poskytne významné výhody, včetně snížených poplatků na Launchpad XYZ DEX a přístupu k exkluzivním předprodejům kryptoměn. Obecně jsme si zcela jisti, že i když je spuštění předprodejních coinů právě u konce, Launchpad XYZ patří mezi nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před dalším bull runem, protože má potenciál brzy znásobit svou hodnotu 100x.

Ecoterra (ECOTERRA) – Slibný zelený projekt, který odměňuje uživatele za účast na ekologických aktivitách

Jasný název Ecoterra předznamenává první udržitelný projekt, který chce celý recyklační cyklus migrovat na blockchain. Za tímto účelem přichází s revolučním mechanismem s názvem Recycle-to-Earn. Token je proto také jednou z nejlepších zelených mincí v roce 2023.

A jak by měl ekologický přístup fungovat? Velmi lehce! Uživatelé Ecoterra by měli být za svou recyklaci odměněni v takzvaných Reverse Vending Machines (RVM) ve formě tokenů ECOTERRA. Společnosti by zase měly mít možnost obchodovat s recyklovanými surovinami na tržišti Ecoterra a také udělat něco dobrého pro životní prostředí. Nakonec jsou všichni šťastní a planeta je o něco zdravější.

Aplikace navržená s jednoduchostí a uživatelskou přívětivostí podporuje a usnadňuje recyklaci. Obsahuje také sociální síť pro monitorování ekologických příspěvků a tržiště pro nákup emisních povolenek, což vše přispívá k dlouhodobému řešení, které podporuje etické chování po celém světě.

Platforma Ecoterra je všestranná a může vyhovět různým průmyslovým odvětvím, jako je spotřební zboží, informační technologie, móda a pohostinství, přičemž uspokojí potřeby různých uživatelů RVM v oblasti recyklace. 

Přístup Ecoterry je nový, ale rezonuje krypto scénou. Dokonce se spekuluje o tom, že bude Ecoterra brzy moci oslavit vstup na Binance. Ale tak daleko ještě nejsme. Token je stále v polovině předprodeje. Výhledový přístup společnosti Ecoterra však zajišťuje, že token má dlouhodobý účel. Konkrétně přimět spotřebitele a společnosti k recyklaci. To zůstane důležité i v příštích desetiletích.

Ale i v krátkodobém horizontu se coin již dokázal osvědčit. V rámci předprodejů na sebe Ecoterra upozornila nadprůměrnými prodeji. Pokud se chcete připravit na další bull run, tento token by ve vašem protfoliu neměl chybět.

yPredict (YPRED) – Platforma řízená AI, která nabízí predikční modely pro kryptoměny

Každý, kdo hledá nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před dalším bull runem, by měl sledovat yPredict. Fanoušci blockchainové komunity už o tomto projektu živě debatují. Zdá se, že obchodníci se již těší na yPredict, protože by jim mohl umožnit vydělávat peníze z kryptoměn.

yPredict přichází s ekosystémem, ve kterém obchodníci a odborníci na AI/ML spolupracují, aby obchodníkům poskytli četné analytické nástroje založené na AI. Vývojáři tvrdí, že jejich specializované nástroje mohou poskytovat špičkové poznatky a analýzy pomocí špičkových metod finančního prognózování a metrik založených na netradičních zdrojích dat.

yPredict poskytuje obchodníkům přístup k odborným znalostem a metodám pro orientaci ve složitosti moderních finančních trhů. Mnoho obchodníků plně důvěřuje signálům na sociálních sítích, průzkumům a dalším nespolehlivým zdrojům. Obchodníci však mohou zlepšit své strategie pomocí analytických nástrojů a platforem jako yPredict, aby mohli činit lepší rozhodnutí.

yPredict používá cenový model freemium se třemi úrovněmi členství: zdarma, aktivní a profesionální obchodník. Tato platforma využívá analýzu sentimentu, analýzu transakcí a rozpoznávání vzorů grafů, aby poskytla přehled o trhu na vysoké úrovni.

Jedinečná pro yPredict je možnost pro vývojáře z oblasti finančních dat a obchodníky zpeněžit své prognostické modely prostřednictvím tržiště řízeného umělou inteligencí. Toto tržiště umožňuje všem pronajímat jejich prognostické modely za měsíční předplatné.

Platforma yPredict také přichází se vzrušující strukturou odměn ze všech nově zaplacených přístupů a předplatných. Kromě celoživotního přístupu k platformě Predictions mohou držitelé $YPRED získat neuvěřitelných 45% čtvrtletních odměn za staking. Investoři budou pravděpodobně v nadcházejících měsících a letech stále více spoléhat na umělou inteligenci, aby bylo obchodování ziskovější. yPredict se chystá z tohoto vývoje těžit. 

DeeLance (DLANCE) – Decentralizovaná náborová platforma web3

Revoluční inovativní platforma Web3 DeeLance pro freelancery a práci na dálku je také dobrou volbou pro další bull run. DeeLance se chystá nahradit konkurenty Web2 Fiverr a Upwork.

Posláním DeeLance není nic menšího, než kompletně proměnit celý trh freelancingu. A to se zcela decentralizovaným systémem! To znamená, že v DeeLance nebude žádný prostředník mezi společnostmi a freelancery. Platforma přichází s funkcemi, které řeší aktuální problémy na tomto trhu. S využitím NFT a smart kontraktů vyhlásila válku zneužívání duševního vlastnictví a neplacení ze strany společností.

Nižší poplatky a větší bezpečnost a transparentnost díky technologii blockchain činí z DeeLance preferovanou platformu. V budoucnu budou moci společnosti a zaměstnanci vzájemně inteligentně interagovat prostřednictvím vlastního metaverza.

Do projektu investovala také venture kapitálová společnost Bitgert Ventures, a to 1,12 milionu dolarů. Zdá se tedy, že i VC vidí tento koncept jako slibný. 

DeeLance je spojena s enormním finančním zájmem ze strany freelancerů i firem. Protože projekt nabízí inovace v několika oblastech. Srdcem ekosystému je nativní token $DLANCE, který je aktuálně v předprodeji. Pro mnohé však není pochyb o tom, že DeeLance bude jednou z příštích býčích kryptoměn.

Důvěra v DeeLance je již vysoká. To ukazuje už předprodej, ve kterém se token prodává mimořádně dobře. Odhlédneme-li však od aktuálních čísel, $DLANCE by měl být chytrou investicí. Projekt řeší řadu problémů, pro které neexistuje jiné srovnatelné řešení. Od NFT pro ochranu duševního vlastnictví, přes téměř okamžitý systém odměňování pro freelancery, až po automatizovaný systém řešení sporů. To vše nabízí obrovský finanční potenciál.

Co je bull run kryptoměn

Bull run je silný vzestupný trend ceny. Během pár okamžiků cena mince náhle velmi výrazně vyskočí.

Termín bull run se v kryptosvětě prohání téměř každým zpravodajským článkem a každým druhým blogovým příspěvkem. Ale co přesně definuje bull run? Při definování pojmu pomáhá metafora skrytá za slovem bull run. Představte si býka, jak šoupe kopyty a najednou se vší silou vrhne vpřed a soustředí se na svůj cíl.

Takto v podstatě funguje kryptoměnový bull run. Investoři jsou ohledně svých kryptoměn býčí a masivně do nich investují. Toto sebevědomí zase spouští další investice a spuštěný cyklus se několikrát opakuje. Výsledkem je drastický nárůst cen na celém trhu, ke kterému dochází ve velmi krátkém časovém období.

Býčímu trhu, jako býkovi, který jen stěží může zastavit svůj sprint, dojdou síly. To znamená, že po bull runu obvykle následuje korekce, při které ceny na trhu opět poněkud klesnou. To je vyvoláno investory, kteří realizují své zisky a prodávají aktiva. Investoři si dali za úkol vsadit na další bull run a v případě úspěchu rychle vydělat.

Kdy proběhne další bull run

Správně odhadnout bull run není snadný úkol. Je to ještě obtížnější, když – jako v tuto chvíli – stále neexistují žádné spolehlivé náznaky hrozícího bull runu. Přesto vzhledem k vývoji v roce 2023 se někteří analytici domnívají, že další kryptoměnový býčí trh je za rohem.

Ale připomeňme si průměrnou dobu trvání medvědího trhu. To je asi 19 měsíců. Pokud i tento medvědí trh dožije své průměrné délky, je myslitelný bull run ke konci aktuálního kalendářního roku.

Pokud se budete řídit názorem odborníků, investoři si budou muset ještě chvíli počkat. Příští bull run neočekávají dříve než v roce 2024. Jako důvod uvádějí další halving Bitcoinu. který. snižuje odměnu za těžbu BTC. To se děje každé čtyři roky. Tento případ se naposledy stal v roce 2020. Halving má za následek snížení nabídky. Pokud poptávka zůstane stejná, znamená to růst cen.

Některé z nejvýznamnějších faktorů, které mohou motivovat trhy k vzestupu, zahrnují:

  • Hromadné investice krypto velryb: Když velcí investoři, označování jako „velryby“, nakoupí velké množství konkrétní mince, často to způsobí zvýšení ceny. Je to proto, že jejich nákupní tlak vytváří větší poptávku po mincích, což vede ke zvýšení hodnoty.
  • Ekonomická nejistota a politická nestabilita: Během inflace a jiných ekonomických nebo politických nejistot se investoři obracejí k alternativním aktivům, jako jsou digitální měny. Ceny jako takové rostou v souladu s poptávkou, což vede k bull runu.
  • Širší adopce: S tím, jak se kryptoměny stále více používají, jejich poptávka a hodnota pravděpodobně poroste. Například čím více společností přijímá digitální měny jako platby, zvyšuje se počet případů použití a poskytuje jim vyšší úroveň legitimity.

Měli byste investovat před dalším bull runem?

Investování před bull runem je vnímáno jako chytrý tah investorů. Nákupem aktiv během poklesu trhu mohou investoři těžit z případného zvýšení cen, ke kterému dochází během býčího trhu. 

S investováním před bull runem jsou však spojena i určitá rizika. Koneckonců neexistuje žádná záruka, že se ceny kryptoměn někdy vrátí na předchozí maxima. Pečlivým sledováním trhu a přijímáním informovaných investičních rozhodnutí mohou investoři maximalizovat své šance na úspěch a generovat výnosy i v náročném ekonomickém prostředí.

Závěr

Další bull run nevyhnutelně přijde. Zda tomu tak bude letos nebo příští rok, se teprve uvidí. Nyní je na vás, abyste během medvědího trhu klidně upgradovali a rozšiřovali portfolio. Analyzujte projekty, které vás zajímají, jako jsou kryptoměny z výše uvedeného seznamu, a provádějte svá obchodní rozhodnutí s klidem, dokud je medvědí trh stále aktivní. Tak se připravíte na nejlepší cestu k úspěchu.

FAQ

Kterou kryptoměnu bych si měl koupit před dalším bull runem?

Wall Street Memes patří mezi nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před dalším bull runem. Projekt je podporován obrovskou milionovou komunitou a jeho účty sledují nejvýznamnější lidé v sektoru kryptoměn i mimo něj. 

V jakém roce přijde další kryptoměnový bull run?

Na základě historických vzorů se někteří analytici domnívají, že k dalšímu kryptoměnovému bull runu dojde před nadcházejícím halvingem Bitcoinu, k němuž by mělo dojít v polovině roku 2024.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.2 / 5. Počet hlasujících 11

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img