NASDAQ: 3 kryptoměny se světlou budoucností

0
(0)

Chtěli jste někdy vědět, které kryptoměny by doporučil trh s aktivy NASDAQ? V tomto článku se dozvíte o třech virtuálních měnách, které podle něj mají světlou budoucnost.

Burzovní trh NASDAQ vydal článek, ve kterém se podrobněji zabývá třemi nadějnými kryptoměnami. Pokud vezmeme v potaz jejich dlouholetou zkušenost s finančním trhem, vybrané kryptoměny bychom nemuseli brát na lehkou váhu. Co bychom si tedy měli vzít z výběru Stellar (XLM), Litecoin (LTC) a Bitcoin (BTC)?

Bitcoin bude nadále vládnout

Začněme Bitcoinem. Podle NASDAQ by měl nadále dominovat kryptotrhu, a to i přes jeho nedostatky. Pro investory Bitcoinu je to dobrá zpráva a mohlo by to znamenat příchod ETF a růst ceny. Pokud tedy nějaké portfolio vlastníte, určitě by neuškodilo mít v něm i místo pro nějaký ten BTC. Navíc velké korporace v této měně vidí budoucnost, tak ji také nezmeškejte.

Decentralizace internetu

Druhá věc, kterou byste si měli z výběru NASDAQ odnést, je vidina decentralizovaného internetu. Je to totiž důvod, proč poukazuje na Litecoin, s potenciálem stát se velmi rozšířenou blockchainovou aplikací, na jejíž potřebu navíc není tak zapotřebí velké výpočetní síly. Litecoin a další podobné měny zaměřené na „interoperabilitu“ by mohly být v budoucnu hitem. Mezi podobné měny bychom mohli zařadit také například Blocknet (BLOCK) nebo Aion (AION). Tyto kryptoměny se zabývají decentralizací internetu. Za pár let tak může internet, jak ho známe dnes, vypadat úplně jinak a měny s ním související mohou mít několikanásobnou hodnotu oproti dnešku.

Decentralizace bankovnictví

Poslední, ale také důležitá věc k zamyšlení, je budoucnost bankovnictví, respektive decentralizace platebních systémů. Proto NASDAQ vybral Stellar (XLM), který by mohl převzít celosvětové platební systémy. Možná si říkáte: „Proč ne Ripple?“ Ano, i Ripple se zabývá bankovnictvím. Rozdíl mezi ním a Stellarem je však v míře decentralizace. Ripple totiž není plně decentralizovaný, a to by mohlo hrát velkou roli v budoucnosti mezinárodních platebních technologií.

Závěr

Samozřejmě teorie NASDAQ vyjít nemusí a mohlo by to skončit velmi špatně. Jejich výběr však zvážit můžete, analyzujte jej, ale také nezapomeňte vyhledávat sami.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img