Naordinujte si dnes krypto půst

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Štědrovečerní večeře se blíží a přípravy jsou všude v plném proudu. Asi málokdo se netěší na večer plný pohody a klidu. Nezapomeňte si dnešní den užít naplno, jinak uletí jako voda.

Jak by měl vypadat klasický půst? Běžně se od rána nejí maso, a až o večeři se pořádně nadlábnete. Co je ale dle mého názoru ještě důležitější?

Zahoďte mobily

Je sice fajn neustále scrollovat Blockfolio a koukat se jak altcoiny rostou, byla by ale škoda dnes pálit vzácný čas zrovna tímto. To jste přeci dělali celý rok a zase budete…

Napište klidně hned pár kamarádům a rodině hromadnou sms zprávu, ano někteří messenger a pak ty mobily, ty tablety a ty internety někde zahoďte. Užijte si své blízké, rodinu, dejte si procházku nebo relax u nějakých pohádek a nenechte se ničím jiným rušit. I my dnes vydáme poslední článek (vánoční pozdrav) v 16:00.

Není nic horšího než jít dnes obchodovat, sledovat coiny, analyzovat, pracovat, atd. a jako lusknutím prstu zjistíte, že je po Vánocích.

Načerpejte energii

Pokud si budete schopni Vánoce důkladně užít, nejen že se udržíte v dobré náladě, ale vaše tělo i mozek začnou regenerovat. Ulevíte si od stresu, který běžně celý rok prožíváte. Pocit radosti a klidu vás dokonale nabije energií, která se vám bude hodit.

Závěr

Užijte si každý moment příprav i samotné večeře, nespěchejte při rozbalování dárků, vše si v klidu vychutnejte, povídejte si… Jen tak nebudete mít pocit, že jste štědrý den pořádně ani nezačali a už je pryč. Přeci nechcete čekat zase rok abyste to mohli napravit.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img