Nákup Scapesmania (MANIA) s cenou $0.009 může být tak dobrý jako nákup Solana (SOL) za $5

3.8
(4)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Solana (SOL) čelí problémům, protože její kdysi populární decentralizované burzy (DEX) si nedokážou udržet zájem uživatelů, a to i přes snahy, jako jsou například airdropy tokenů. Denní počet aktivních adres výrazně klesl z 1,17 milionu na 920 000, což doprovází pokles celkového počtu transakcí. 

*Reklamní článek

To nejen signalizuje klesající zájem o Solanu (SOL), ale také ohrožuje její konkurenční postavení v kryptografickém prostoru, což může narušit důvěru investorů a zbrzdit růst ekosystému. Sektor NFT Solana (SOL) rovněž poklesl, jak je vidět na sníženém zájmu o index NFT blue-chip, což odráží širší nezájem o nabídky této platformy.

Zvažování nového tokenu s cenou 0,009 USD jako ekvivalentu nákupu Solany (SOL) za 5 USD naznačuje příležitost pro kryptoměnové nadšence prozkoumat alternativní možnosti s růstovým potenciálem podobným brzkému přijetí Solany (SOL). Čtěte dále a dozvíte se více.

ScapesMania: Veřejný prodej Odpočítávání!

ScapesMania nedávno zazářila v předprodeji a rychle vydělala přes 5 milionů dolarů. Nyní se pozornost soustředí na veřejný prodej, přičemž generální ředitel během nedávného AMA zasedání oznámil, že v březnu proběhne Token Generation Event (TGE).

Veřejný prodej probíhá bez zprostředkovatelů přímo na webových stránkách ScapesMania, což komunitě poskytuje ty nejlepší podmínky. Tento projekt působí na mnohamiliardovém, rostoucím trhu příležitostných her a ví, že na komunitě záleží nejvíce.

Herní ekosystém se nadále rozvíjí a roste vyšším tempem a ve veřejném prodeji je k dispozici pouze 80 milionů tokenů (720 000 USD). Jednejte rychle – zlevněné tokeny mizí jako nikdy předtím.

Čas je důležitý! Přijměte ScapesManii ještě před TGE a získejte šanci podílet se na jejím počátečním úspěchu, který předchází jejímu debutu a potenciálnímu úspěchu. Pospěšte si, jednejte hned!

>>> Veřejný prodej je ŽIVĚ – přihlaste se na oficiálních stránkách! <<<

Katalyzátory růstu společnosti ScapesMania

Za trvalým úspěchem společnosti ScapesMania stojí chytrý marketingový plán po uvedení na trh. Projekt, který je umístěn na předprodejních trackerech a podporován kryptografickými influencery, je připraven k růstu.

Držení žetonů ScapesMania je aktivní zapojení, které nabízí výhody jako zpětný odkup žetonů, spalování, sázení a spoustu bonusů. Představte ScapesManii své síti a získejte odměny za doporučení.

Na rozdíl od pomíjivých meme mincí je ScapesMania navržena tak, aby měla trvalou hodnotu a praktické využití. Odolnost tokenu zastiňuje krátkodobý hype méně významných tokenů a memecoinů.

BlockSAFU, špičková bezpečnostní společnost, zkontrolovala a schválila inteligentní smlouvu společnosti ScapesMania. Spojením s vítězem grantu BNB 2023 má ScapesMania nakročeno k ještě většímu úspěchu.

ScapesMania má živou komunitu, která přesahuje 60 tisíc sledujících, a zaznamenává stálý týdenní růst. Společné nadšení kolem projektu tvoří dynamické centrum pro podobně smýšlející nadšence.

Závěrečná výzva: Zajistěte si své místo!

Vzhledem k tomu, že se fond žetonů zmenšuje, může to být vaše poslední příležitost získat ScapesManii před jejím velkolepým debutem. Přidejte se nyní ke komunitě držitelů ScapesManie a staňte se svědky cesty $MANIA na Měsíc!

Zajistěte si vyšší zisky tím, že získáte značný bonus ve výši 10 % na ScapesManii! Použijte při placení kód HRD823 ve speciálním textovém poli a získejte ještě lepší nabídku na kryptoměnu, kterou by vám mohla závidět celá kryptoměnová komunita. Jednejte rychle – nabídka platí pouze po omezenou dobu.

Solana (SOL) v roce 2024: Navigace technologickým pokrokem a výkyvy na trhu

Společnost Solana (SOL), známá svým vysokorychlostním a efektivním blockchainem, je od svého vzniku majákem inovací. Díky základu, který podporuje širokou škálu decentralizovaných aplikací (dApps) a digitálních měn, vyniká Solana (SOL) svým výkonem a výhodami, které přináší kryptografickému ekosystému. Cesta platformy, která začala v roce 2017, dosáhla významného milníku spuštěním beta verze mainnetu v březnu 2020 a ukázala svůj potenciál revolučně změnit způsob, jakým přemýšlíme o škálovatelnosti a rychlosti blockchainu.

Token Solana (SOL), který je hybnou silou sítě Solana (SOL), hraje klíčovou roli při udržování funkčnosti a správy ekosystému. S případy použití od transakčních poplatků po staking, governance, odměny validátorům a platby za úložiště je Solana (SOL) nedílnou součástí provozu sítě. 

Přestože se Solana (SOL) potýká s útlumem síťové aktivity a klesajícím zájmem o sektor NFT, jak bylo zdůrazněno v nedávných zprávách, její základní funkce a technické vlastnosti zůstávají robustní. Vysoká propustnost, nízké transakční poplatky a škálovatelnost platformy zajišťují, že zůstává výhodnou volbou pro vývojáře i uživatele. Inovace, jako jsou Proof of History (PoH), Tower BFT, Sealevel, Gulf Stream a Solana Program Library (SPL), dále upevňují její pozici špičkového blockchainového řešení.

Při pohledu do budoucna se budoucnost společnosti Solana (SOL) jeví jako slibná. Bohatý ekosystém platformy, který zahrnuje rozmanitou škálu dApps, rozvíjející se sektor NFT a her a robustní platformy DeFi, naznačuje další růst a širší přijetí. S tím, jak se digitální prostředí vyvíjí, ji odhodlání Solany posouvat hranice blockchainové technologie a inspirovat nová paradigmata digitálního financování staví do pozice klíčového hráče na trhu s kryptoměnami.

Závěr

Srovnání mezi přijetím Scapesmanie za její současnou cenu a historickými výzvami Solany (SOL) poukazuje na nuance v oblasti krypto příležitostí. Zatímco Solana čelí poklesu, nováček Scapesmania by mohl představovat podobný potenciál jako brzké přijetí zavedených platforem, jako je Solana (SOL).

Všimněte si, že čas na získání $MANIA za takto výhodných podmínek je omezený. Vzhledem k tomu, že po zlevněných tokenech je vysoká poptávka, musí zájemci o kryptoměny jednat rychle.

Místo: https://scapesmania.io/

Twitter: https://twitter.com/ScapesMania

Telegram: https://t.me/scapesmania

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. Nejedná se o investiční doporučení. V případě, že i tak využijete poskytnutá reklamní sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img