Množství stakovaných SPONGE vzrostlo na 5 miliard, protože obchodníci čekají na spuštění SPONGEV2

4.5
(2)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Investoři se zájmem o rozvíjející se kryptoměny se vracejí zpět do ekosystému meme coinů a středem jejich zájmu je token Sponge, protože očekávání trhu ohledně uvedení nové generace Sponge V2 rostou. SPONGE se v červnu 2023 stal hitem mezi meme coiny a token inspirovaný kreslenou postavičkou SpongeBob dosáhl pozoruhodných výsledků, když jeho tržní kapitalizace vzrostla na 100 milionů dolarů.

*Reklamní článek

Nicméně, stejně jako u mnoha populárních meme coinů, po dosažení historického maxima 0,002394 USD, Sponge prošel ostrou korekcí, když se první investoři rozhodli vybrat zisky. Nyní komunita plánuje opět sklízet vysoké zisky s dlouho očekávaným spuštěním tokenu Sponge V2.

Na trhu rychle roste nadšení pro uvedení tokenu Sponge V2. Token V1 zaznamenal pozoruhodný nárůst o 1 010 % ve srovnání s jeho historickým minimem z předchozího roku. Meme coin se pohybuje kolem úrovně odporu 0,0008 USD a pokud bude býčí dynamika pokračovat, mohla by cena ztratit jednu nulu. Komunita pečlivě analyzuje růstový potenciál tokenů Sponge, protože první příznivci i pozdní investoři hledají způsoby, jak si zajistit potenciálně vysokou návratnost.

Staking Sponge pokořil obrovský milník, protože investoři chtějí těžit z 300 % APY

Pro získání nových tokenů meme coinu Sponge V2 mají investoři k dispozici dvě možnosti. Pro ty, kteří nemají meme Coin Sponge, můžete získat tokeny Sponge V2 pomocí Etheru (ETH), Tetheru (USDT) nebo fiat měny prostřednictvím webu Sponge V2.

13 000 dlouhodobých držitelů tokenu SPONGE bude muset stahovat své tokeny Sponge V1 na oficiální webové stránce projektu. Výměnou obdrží tokeny V2 v poměru k množství tokenů Sponge V1 uzamčených ve stakingovém poolu a bonusové tokeny navíc.

Mechanismus stakingu navíc vzbuzuje velký zájem vzhledem k tomu, že nabízí roční procentní výnos (APY), který přesahuje 300 % (v současnosti se rovná 307 %). V tuto chvíli bylo uzamčeno 5 265 670 056 tokenů SPONGE.

S celkovou uzamčenou hodnotou téměř 4 miliony dolarů je stake-to-bridge důležitým vyjádřením důvěry investorů v budoucnost projektu Sponge.

Po silném výkonu SPONGE v roce 2023 se očekává, že Sponge V2 by mohl replikovat stejný výkon a stát se jedním z nejlepších meme coinů tohoto roku.

Sponge V2 přitahuje pozornost krypto influencerů

Díky svému vysokému APY v rámci stakingu a druhé šanci na úspěch přitahuje Sponge V2 pozornost předních kryptoměnových influencerů po celém světě. Příkladem je Jacob Bury, známý YouTuber v tomto oboru, který předpovídá zvýšení hodnoty Sponge V2 až 10x v době uvedení tokenu na trh, a ještě atraktivnější vyhlídky v době uvedení na CEX.

Michael Wrubel, další krypto influencer s více než 300 tisíci odběrateli, navíc sdílel své držby tokenů SPONGE, a zdůraznil šesticiferné zisky, které získal díky masivnímu nárůstu tohoto veleúspěšného meme coinu.

Nizozemský YouTuber Corné Marchand zašel ve svý predikcích ještě dál a věří, že token Sponge V2 by mohl do konce roku explodovat až 100krát. Vzhledem k tomu, že mnozí věří ve výbušný potenciál SpongeBob V2, zdá se, že investoři budou mít šanci chopit se příležitosti a vytěžit z potenciálního růstu maximum.

Chcete-li zůstat informováni o nejnovějších zprávách týkajících se projektu Sponge V2, zveme vás ke sledování projektu na X, Discord a Telegram.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img