Mike Novogratz považuje dohodu Binance za pozitivní pro kryptoměnový průmysl

4
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Mike Novogratz, generální ředitel společnosti Galaxy Digital, označil nedávnou dohodu Binance s americkými úřady o zaplacení 4,3 miliardy dolarů jako čistě pozitivní pro celý kryptoměnový průmysl.

Novogratz ohledně situace s Binance

Mike Novogratz, CEO finanční společnosti Galaxy Digital, hodnotí nedávnou dohodu mezi Binance a americkými úřady, na základě které bude Binance zaplatit pokutu 4,3 miliardy amerických dolarů, jako pozitivní krok pro celý kryptoměnový průmysl.

Podle jeho slov v rozhovoru pro zpravodajský portál Bloomberg, tato dohoda může uklidnit obavy investorů a uživatelů burzy týkající se regulace a transparentnosti. Novogratz zdůraznil, že dohoda snižuje rizika spojená s obchodováním na kryptoměnové burze Binance a zvyšuje jistotu pro ty, kteří s burzou pracují. Mike Novogratz v rozhovoru prohlásil:

Myslím, že jsou teď mnohem méně rizikové. Lidé se obávali spolupráce s Binance. Teď už je důvodů k obavám mnohem méně.

Novogratz dále připomíná, že i tradiční finanční instituce se často dostávají do konfliktu s regulátory, naznačujíc, že chyby jsou součástí finančního sektoru a důležitá je snaha o zlepšení a dodržování pravidel. Novogratz zdůrazňuje, že Binance se vyrovnala s chybami v protokolech KYC (Know Your Customer), což představuje důležitý krok vpřed pro společnost i celý kryptoměnový průmysl.

Navíc, Novogratz předpovídá růst ceny Bitcoinu, zejména vzhledem k očekávanému schválení spotového Bitcoin ETF ve Spojených státech a blížícímu se halvingu, který nastane již v dubnu příštího roku. Vyzdvihuje potenciál Bitcoinu v kontextu nejistoty spojené s americkými volbami v roce 2024 a obecného nedostatku fiskální zodpovědnosti v USA, Evropě a Japonsku. Novogratz zdůrazňuje, že tyto faktory mohou vést k většímu zájmu o Bitcoin jako alternativní investici.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 38 098 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech Mika Novogratze myslíte vy? Jak sledujete situaci okolo kryptoměnové burzy Binance? Dejte nám vědět do komentářů nebo na naše sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý a zábavní obsah. Celý rozhovor pro zpravodajský portál Bloomberg si můžete poslechnout pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

fastchange2
Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img