Metaverse kryptoměna, která může v roce 2023 10x vzrůst – Přeprodej brzy končí

1
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Kryptoměny obsahující různé formy metaversa se v současné chvíli stávají populárními a úspěšnými projekty. Setkávání se s přáteli v této formě online světa přináší spoustu zábavy a dobrodružství. O metaversu propojeném s kryptoměnou bude i tento článek.

Co je RobotEra token?

Kryptoměna RobotEra se specializuje na vývoj metaverse světa s nádechem moderního, budovatelského a dobrodružného herního zážitku. V rámci něj budete moci na svých NFT pozemcích stavět podzemní stavby nebo paláce s ohromnými zahradami. Vaší představivosti se meze nekladou, proto můžete vybudovat klidně i celé město. 

Celý ekosystém bude fungovat s nativní měnou TARO tokenů, které fungují na archetypu ERC-20. Za ně si budete moci kupovat NFT pozemky nebo jiné herní předměty, které na tržištích naleznete.

Jak už název napovídá, svět se bude točit okolo robotů. Ti budou představovat i váš charakter. Jelikož ale tvůrci chtějí propojit NFT s RobotErou, budou stejně jako pozemky i roboti fungovat na bázi NFT. Máte-li svého NFT robota, obdržíte speciální 3D model a unikátní vlastnosti, které vám pomohou v těžbě surovin nebo výstavbě vašich staveb. Pokud žádného NFT robota mít nebudete, bude vám hrou přidělen jednotný non-NFT robot, který ale žádné speciální vlastnosti mít nebude. 

Svět RobotEry je rozdělen na 7 kontinentů, kdy každý z nich má trochu jiné vlastnosti a suroviny. Setkáte se tak s pouštním nebo třeba tropickým kontinentem. Budete-li vlastníkem nějaké pozemku na dané kontinentu, můžete si na něm dělat vskutku co chcete. Primární činností ale bude těžba a průzkum podzemí. Tam můžete nalézt suroviny nebo zajímavé poklady.

V rámci hry bude také možné se setkávat s přáteli, plnit úkoly a výzvy, za které vás čekají odměny nebo navštěvovat akce a koncerty. Největší výhodou hry je, že ji hráči sami budují.

Hlavní zajímavou funkcionalitou bude pro hráče možnost vydělávání si během hraní. Jelikož je RobotEra play-to-earn kryptoměnou, budou hráči odměňování za plnění výzev a samotné hraní. Vydělávat na platformě můžete hned několika způsoby, od stakingu vašich tokenů přes pěstování posvátných stromů až po půjčování vašich robotů a prodávání NFT. Možností, jak ve hře RobotEra vydělat nějaké ty tokeny je opravdu mnoho a záleží pouze na vás, jakou z nich si zvolíte.

Co se týče tokenomiky, tokeny TARO jsou rozděleny do několika složek. Z 15 % jsou tokeny alokovány do předprodeje všem, kteří si je v této brzké fázi chtějí zakoupit. Dalších cca 13 % připadá týmu tvůrců a poradcům. Největší podíl pak obsahuje Play-to-earn pool s odměnami, což je velmi dobrá zpráva, jelikož s tímto velkým množstvím tokenů, které hráči mohou získat hraním hry, bude jejich oběh neustále aktivní. Zbytek tokenů pak připadá treasury poolu, decentralizovaným směnárnám, poolu s likviditou a dalším složkám.

Velký zájem investorů v rámci předprodeje – Předprodej brzy skončí

RobotEra se nyní nachází v předprodeji, kdy vybrala částku přesahující půl milionu dolarů. Investoři si její projekt a kryptoměnu TARO, která bude nativní měnou metaversa, oblíbila především díky rozmanitému gameplayi, možnostem a metaverse potenciálu, který tento projekt má. 

Pokud do této kryptoměny chcete investovat, měli byste tak udělat před koncem první fáze, který zanedlouho nastane. Poté se totiž cena tokenu TARO zvedne o 25 %, což vám automaticky nakoupené tokeny v první fázi pěkně zhodnotí.

V čem spočívá metaverse RobotEra?

RobotEra spočívá především v prozkoumávání světa a budování staveb na svých pozemcích. Se svým robotem můžete objevovat herní svět a jeho zákoutí nebo hledat skryté poklady v podzemí. Právě v podzemí můžete těžit suroviny a zdroje nebo hledat vzácné předměty, které vám pomohou v samotné těžbě nebo následném stavění budov na vašich pozemcích.

Součástí bude také samotná tvorba nových robotických společníků, kteří vám pomohou ve vašem postupu hrou.

Velkou výhodu představuje také možnost, že své roboty nebo robotické společníky můžete pronajímat ostatním, čímž vám umožní získávat příjemný výdělek. Dalšími možnostmi, jak v metaversu vydělávat, je pěstování posvátných stromů nebo třeba staking.

Vývojáři do budoucna plánují velké věci, které projekt posunou zase o dlouhé kroky dále. Zalistování na burzy by se mělo odehrávat v následujících měsících, čímž se o této kryptoměně dozví další investoři a je pravděpodobné, že jeho cena půjde směrem nahoru. Dále na přelom roku 2022-2023 je plánováno také dokončení testování bojového systému, ražba NFT a jejich obchodování na online tržištích nebo vývoj alfa verze celého metaversa a jeho testování. 

V rámci roadmapy se vývojáři také chtějí zaměřit na VR/AR zážitek a představit jeho funkcionalitu v rámci světa RobotEra. Již nyní jsme zvědaví, jak to celé bude vypadat. 

Součástí bude také NFT tržiště, kde hráči budou moci obchodovat s ostatními uživateli. Obchody budou zahrnovat položky jako samotné roboty, robotické společníky, kontinenty a další NFT komodity. Pokud byste tedy měli herní předměty, které byste již dále ve hře nevyužili, jejich prodejem si můžete přijít na slušnou částku TARO tokenů, které můžete využít ke svému dalšímu rozvoji.

Tvůrci se zaměřují na vývoj decentralizované metaverse platformy, která svým hráčům bude poskytovat zábavu, prostor pro kreativitu a dobrodružné prozkoumávání herního světa a samozřejmě interakci s jinými hráči. Jejich cílem je propojit kryptoměnu a NFT s herním prostředím, což umožní vyvíjet moderní a inovativní systémy odměňování hráčů společně s možnostmi zajímavého držení a manipulací s herními předměty.

Vývoj celé platformy směřuje k DAO – Decentralizovaná Autonomní Organizace. Zamýšlejí tak vytvořit platformu, která nebude spravována žádnou centrální autoritou, ale samotnými hráči a uživateli. Ti budou moci hlasovat o nových změnách a updatech. 

Je RobotEra bezpečný projekt?

RobotEra je projekt s týmem, který byl plně auditován a prověřen společnostmi CoinSniper a SharkTeam. Jedná se tak o projekt, který má ověřené základy a tvůrce, kteří se jeho vývoji věnují na maximum.

Jak koupit RobotEra token?

Na následujících odstavcích se dozvíte, jak tokeny TARO krok po kroku koupit. Postup a proces nákupu je jednoduchý a neměl by vám zabrat více než několik minut. Pojďme na to.

Krok 1. Nainstalujte si Metamask peněženku

Prvním krokem je založení kryptoměnové peněženky. Ta vám umožní kryptoměny ukládat na bezpečném místě a zároveň s nimi efektivně manipulovat. Pokud jste se s kryptoměnovými peněženkami ještě nesetkali, jejich používání je mnohem bezpečnější a praktičtější, než vaše kryptoměny uchovávat na burze. 

My k tomuto kroku doporučujeme peněženku Metamask, která podporuje ERC-20 tokeny, jež tokeny TARO jsou, a zároveň je rozšířena po celém světě. Mezi její největší výhody patří možnost přidání jako rozšíření do prohlížeče nebo si ji můžete stáhnout jako mobilní aplikaci na systémy iOS i Android.

Máte-li aplikaci nainstalovanou nebo přidanou do prohlížeče, založte si svou krypto peněženku. Nezapomeňte si obnovovací frázi skládájící se z 12 nebo 24 slov pečlivě zapsat a uchovat na bezpečném, offline místě.

Krok 2. Kupte Ethereum (ETH) nebo USDT

Pokud svou krypto peněženky máte založenou, můžete přejít na krok číslo 2, ve kterém je třeba nakoupit kryptoměny ETH nebo USDT. Ty následně použijete pro nákup samotných tokenů TARO.

Navštivte nějakého krypto brokera, jakým je třeba eToro, a jednu z těchto 2 kryptoměn si zakupte. Myslete zároveň na to, že minimální množství TARO tokenů ke koupi je 1000, takže je třeba nakoupit kryptoměny v hodnotě vyšší. 

Krok 3. Převeďte Ethereum nebo USDT do Metamask peněženky

Kryptoměny je nyní nutné přeposlat na vámi vytvořenou Metamask (nebo jinou) peněženku v kroku 1. 

V rámci peněženky klikněte na tlačítko k příjmu kryptoměn a vyberte si tu, kterou chcete přijmout – buď ETH nebo USDT. Následně si zkopírujte adresu nebo naskenujte QR kód, který vám peněženka ukáže. Pokud QR kód skenujete, pak si na platformě vašeho krypto brokera vyberte právě tuto možnost, tedy naskenovat adresu pomocí QR kódu. Ručně opisovat adresu opravdu nedoporučujeme, jelikož můžete v množství číslic a písmen, které adresa obsahuje, jednoduše udělat chybu.

Krok 4. Připojte peněženku Metamask k RobotEra platformě

Nyní se blížíme do finále, jelikož již stačí si připojit vaši krypto peněženku k RobotEra platformě. Klikněte na tlačítko “Connect Wallet” a zvolte si svou Metamask peněženku. Pokud máte peněženku jinou, pak zvolte možnost WalletConnect a naskenujte si QR kód pomocí vaší peněženky. Druhou možností je také vybrat si aplikaci peněženku, kterou máte nainstalovanou přímo na vašem počítači nebo jiném zařízení.

Krok 5. Kupte TARO tokeny v předprodeji

Máte-li peněženku připojenou, nyní si stačí TARO tokeny zakoupit. Zvolte kryptoměnu, za kterou si chcete tokeny koupit, tedy buď ETH nebo USDT, a zadejte částku. Následně stačí transakci potvrdit a své tokeny TARO máte zakoupené. 

Jelikož se jedná o předprodej, se svými TARO tokeny nemůžete ihned manipulovat. Jakmile předprodej skončí, tokeny si budete moci vybrat na hlavní webové stránce RobotEra.  

Závěr

RobotEra představuje zbrusu nový metaverse projekt, který má potenciál se v dalším roce vydat strmější cestou vzhůru. Pokud navíc v současné fázi předprodeje tokeny TARO nakoupíte, pak se můžete těšit na jejich automatický posun ceny směrem nahoru v rámci dalších fází předprodeje.

Jste-li tedy nadšeným investorem do nových kryptoměn nebo uživatelem, který chce vyzkoušet nové herní platformy, RobotEra je zcela jistě projekt pro vás. V rámci světa si užijete spoustu budování, prozkoumávání nebo výzev, které na vás v tomto metaversu čekají.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img