Meta Masters Guild vybral 2,1 mil. USD v předprodeji – za 4 dny se cena tokenu MEMAG znovu zvýší

0
(0)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.


Meta Masters Guild (MMG) je špičkový herní cech, který přináší herní tituly do prostředí Web 3.0. To hráčům poskytuje poutavý zážitek díky využití technologie blockchainu a Web3. K dnešnímu dni zaznamenal herní token MEMAG obrovský úspěch v předprodeji, kdy se za pouhých několik týdnů od investorů vybralo více než 2,1 mil. USD. Projekt se rychle posouvá dopředu a je dost možné, že během pár hodin pokoří hranici 2,2 mil. dolarů. 

MMG je decentralizovaná herní platforma, která funguje na bázi blockchainu Etherea. Platforma využívá k pohánění ekosystému nativní token MEMAG. Prostřednictvím cechovních aktivit mohou hráči získávat odměny, jako jsou herní peníze a NFT. Token $MEMAG, který lze směnit za herní měnu odměn zvanou Gems, je přítomen ve všech hrách na platformě. Gems, neboli Gemy či Drahokamy mohou hráči získávat ve hrách za splnění různých cílů.

Tím, že Gemy nejsou kryptoměnou, ale pouze měnou pro herní tituly, bude Meta Masters Guild moct nabídnout své hry pro mobilní zařízení v obchodech Google Play či App Store. 

Jaké výhody Meta Masters Guild přinese do herního světa Web3

Nabídkou decentralizované platformy, která platí uživatelům a podporuje menší společnosti, se projekt Meta Masters Guild snaží převrátit současný herní byznys. Hráči budou mít větší kontrolu nad svými virtuálními aktivy a budou si moci užívat hraní naplno, aniž by je omezovaly velké organizace. Cílem je vytvořit přívětivější a zajímavější herní prostředí, kde se může dařit všem.

Očividně se plán projektu Meta Masters Guild daří, když v předprodeji za několik pouhých týdnů dokázali vybrat téměř 2,2 mil. USD. Projekt se nesnaží svrhnout AAA tituly a konkurovat jim, protože si dobře uvědomuje, že vývoj takových herních titulů by stál celé mění. Místo toho chce představit jedinečný formát ve své vlastní kategorii, která bude zahrnovat metaverse, NFT a prvky pro Web 3.0.

Filozofie, kterou Meta Masters Guild prosazuje

Meta Masters Guild představil 4 hlavní principy, které bude prosazovat a následovat, mezi ně patří: Zábava na prvním místě, Vlastnictví, Komunita tvoří hry a Hraj a vydělávej.

Na prvním místě je zábava: Aniž by to bylo na úkor hráčského zážitku, hodlají do svých her začlenit blockchain, tokenizaci a mechaniky vydělávání. Důraz na udržení konzistentní hráčské základny se zábavným obsahem je kladen na udržitelnost.

Vlastnictví: Herní aktiva ekosystému Meta Masters Guild jsou kompletně validována a obchodovatelná na blockchainu Ethereum, což umožňuje decentralizovaný systém a zvyšuje odměny za nákup tohoto zboží. Majetek hráče je ve skutečnosti jeho majetkem, který si může navždy ponechat.

Komunita tvoří hry: Komunita Meta Masters Guild hraje při vývoji her zásadní roli. Snaží se zapojovat hráče do rozhodovacího procesu a shromažďovat zpětnou vazbu, aby mohli své tituly neustále vylepšovat, a zároveň k tomu vybízet i ostatní vývojáře. Prostřednictvím akcí, soutěží a dárků odměňují loajalitu a dovednosti svých členů.

Hraj a vydělávej (play-to-earn): Na rozdíl od her typu “hraj a vydělávej – play-to-earn” (P2E) projekt MMG věří v princip “hraj, a tím vydělávej” (P&E). Hráči mohou při hraní jejich her vydělávat peníze, ale důraz je kladen především na požitek ze hry. Důraz na vydělávání peněz a spekulace způsobil, že popularita a hodnota mnoha her P2E klesla. Tomu se chce projekt Meta Masters Guild vyhnout, a proto klade důraz především na hraní, kde hráči mohou získávat Gems jako doplňkovou odměnu.

Investoři, kteří nakoupí tokeny MEMAG v předprodeji si mohou zařídit vysokou návratnost investice 

Jonathan Geroy Velogs, známý herní influencer, nedávno projekt kladně ohodnotil před svým početným publikem na YouTube, které čítá 50 000 odběratelů.

Podle renomovaného kryptoanalytika Jacoba Crypto Buryho má Meta Masters Guild potenciál stát se jednou z kryptoměn P2E s nejrychlejším tempem růstu a předpokládanou návratností několikanásobně převyšující počáteční investici.

Níže se můžete podívat na video jednoho z analytiků, který komentuje aktuální situaci předprodeje projektu Meta Masters Guild:

První hra od Meta Masters Guild bude Meta Kart, další hry jsou ve vývoji

Ve hře Meta Kart jsou k dispozici možnosti volného hraní i hraní za peníze. Hráči mohou získávat drahokamy (Gems) z herních akcí v režimu “play-to-earn” a vyhrávat speciální NFT. Začít s Meta Kart Racers je jednoduché: vyberte si řidiče a motokáru a pak se utkejte na jedné z mnoha tratí. Hrajte sami v arkádovém režimu nebo v režimu PVP proti ostatním.

Nakupujte a vylepšujte řidiče a motokáry v obchodě cechu Meta Masters pomocí drahokamů nebo tokenů $MEMAG. V arkádovém režimu je možné dosáhnout také NFT. Po jejich získání lze tyto 3D herní postavy využívat v průběhu hry. Jedním z partnerů Meta Masters Guild je společnost RWaltz, která se zabývá vývojem blockchainu a spolupracuje s burzou Probit, 100XCoin a BTC Bizarre.

Meta Masters Guild představí i další dva herní tituly. Jedním z nich je hra Meta Masters World. Tato hra nabídne virtuální svět metaverse, ve kterém hráči budou moct budovat, stavět, objevovat a dobývat. Další hrou bude Raid NFT, která se sice nachází ve fázi konceptu, ale tým projektu MMG již slíbil, že informace o této hře budou brzy následovat. Jedno je jisté – ve hře se dočkáme integrace NFT.

Jak koupit token MEMAG v předprodeji?

Investoři, kteří mají zájem o koupi tokenů $MEMAG v předprodeji tak mohou učinit přímo na webových stránkách Meta Masters Guild. Aktuálně cena za jeden token činí 0,019 USDT. Cena se však s dalšími fázemi předprodeje zvyšuje. K dalšímu zvýšení ceny by mělo dojít zhruba za 4 dny, proto by si investoři měli pospíšit, aby získali tu nejlepší možnou cenu.

Abyste mohli koupit tokeny $MEMAG, budete potřebovat krypto peněženku MetaMask či Trust Wallet. Na své krypto peněžence byste poté měli mít nějakou kryptoměnu v podobě ETH či USDT. Pokud tomu tak není, můžete si ETH zakoupit prostřednictvím debetní/kreditní karty přímo na stránkách Meta Masters Guild. Poté vám již stačí pouze připojit vaší krypto peněženku k předprodeji a tokeny z ETH převést na tokeny MEMAG. 

Koupit tokeny MEMAG v předprodeji

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img