Za měsíc nás čeká Ethereum Constantinople hard fork – Vyplatí se nakupovat?

4

Do třetice všeho dobrého! Constantinople hard-fork přijde už za měsíc. Jak jsme psali v našem posledním článku, rozdělen bude na dvě poloviny. Do prvního forku vývojáři zahrnou pouze část kódu, v níž se nenašly žádné chyby a bugy. Problémový EIP-1283 bude zahrnut až do dalšího updatu ETH mainnetu.

Pokud chcete vědět o problémech s Constantinople více, klikněte sem.

Vyplatí se nakupovat?

Den C (C jako Constantinople) se blíží! Aktualizace proběhne 27. 2. 2019. Nám se tedy naskytla otázka, zda se v reakci na tuto událost vyplatí spekulovat na růst/pokles ceny Etherea.

 

Z pohledu technické analýzy se Ethereum v úterý dostalo nad krátkodobou klesající trendline. Tato linie má svůj vrchol na hladině 167 $. Toto lokální maximum bylo vytvořeno jako reakce na očekávaný Constantinople hard-fork. Ten se měl původně uskutečnit již 22. 1.

Téměř 30% korekce nakonec skončila na supportu 110 $. Další pohyb etheru není úplně jasný. Rozhodne o tom až close weekly svíce. V pondělí budeme moudřejší.

Z historického pohledu však každý ETH hard-fork způsobil výrazné zvýšení ceny. V případě, že chcete spekulovat na růst, doporučujeme nastavit si stoploss pod nejbližší support (tedy cca na 105 $) a také profit na hranici cca 130 $.

Profesionální analýzy Etherea najdete v tomto odkaze.

Nakupujte/prodávejte Ethereum ve směnárně FreeCoin!

(sponzorované)

V případě, že jste se rozhodli nakoupit/prodat Ethereum, můžete využít služeb československé směnárny FreeCoin. Tato směnárna nabízí svým zákazníkům ve srovnání s domácí konkurencí nejlepší ceny a vyniká i svou bezpečností.

Internetová komunikace s webem FreeCoin je šifrována, takže vás nikdo nemůže odposlouchávat. Rychlý transakční systém a kvalitní 24/7 podpora zajistí, že budete se službami této směnárny 100% spokojeni.

Nová kryptoměna na FreeCoinu!

Nově se služby FreeCoinu rozšířily o obchodování s kryptoměnou Ethereum. Kromě etheru tam však najdete i BcashLitecoin a samozřejmě Bitcoin! Obchodovat můžete s eury nebo s českými korunami.

Celou recenzi, krátký návod k použití a porovnání s dalšími kvalitními českými a slovenskými směnárnami najdete v tomto odkazu:

[RECENZE] Směnárna Freecoin – vyplatí se ji používat?

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Samuel S.

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
VáclavRadekPetr Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Ideální rozložit nákup do několika nákupních cen (114 106 100 95 přiklad) ale myslím si že dnes neděle opět odpoledne začneme pomalu růst. Není to navod jen úvaha.

Radek
Host
Radek

Zdravím, kde musím mít uložené ETH, abych dostal nově vzniklou měnu? Mám účet na Binance a Ledger Nano S. Děkuji

Radek
Host
Radek

tak díky za odpověď 😀

Václav
Host
Václav

Nerozumím otázce a nechápu souvislosti ? Jinak také…. Co tím chtěl básník říci ?