Memecoin mánie pokračuje. Obchodník za 8 hodin vydělal 2 miliony dolarů

5
(1)

Investor dosáhl více než 993násobného zisku ze své počáteční investice, což vyvolalo obvinění z inside tradingu.

Důvtipný obchodník během pouhých osmi hodin dokázal proměnit tokeny Solana v hodnotě 2275 dolarů v zisk 2,26 milionu dolarů. Peněženka obchodníka s memecoiny, známého jako sundayfunday.so“, dosáhla podle příspěvku Lookonchain více než 993násobného zisku ze své investice do nově uvedeného memecoinu 1DOL.

Memecoiny jako Dogwifhat a Pepe se od halvingu dostaly do popředí zájmu. Přestože tyto tokeny nemají žádný fundamentální užitek, často dosahují mnohamiliardových ocenění a z některých investorů dělají milionáře. Memecoin 1DOL byl uveden na trh 18. května a do následujícího dne se vyšplhal na nejvyšší hodnotu 0,018 USD, než se propadl na současných 0,001 USD. To pouze podtrhuje obrovskou volatilitu obchodování s memecoiny.

Token 1DOL vzbudil značný zájem i přes absenci webových stránek a zablokovaného účtu na platformě X. Ziskový obchod podnítil obvinění z insider tradingu a praní špinavých peněz ze strany kryptoměnových nadšenců na sociálních sítích. Jiní zase poukazovali na nízkou likviditu obchodního poolu, který má v současné době hodnotu 291 000 dolarů v tokenech SOL. To by teoreticky obchodníkovi znemožnilo vyplatit všechny své zisky, aniž by cena 1DOL ještě více klesla.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Čumsem

Tak “obvinění z inside tradingu” je v kryptosvětě více než úsměvné. Spíš by mohli zkusit najít nějaký příklad, kdy se o inside trading nejedná… 😀

Poslední editace 25 dní před přes Čumsem
david

Developer

Roman Krypta

Souhlas, autor asi moc o memecoinech neví..

Honza

Nezbývá než pogratulovat.
Ať už šlo o záměr či náhodu.
Ze 2k udělat 2M je snem snad každého.

spot_img