Luxusní módní značky začínají přijímat platby bitcoinem

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Podle nejnovějších zpráv začínají prestižní módní společnosti přijímat platby prostřednictvím kryptoměn. Nejnovějším přírůstkem se například stal švýcarský výrobce luxusních hodinek Tag Heuer. Které další luxusní značky vstoupily do rozjetého vlaku kryptoměn?

Luxusní značky přijímají kryptoměny

Švýcarský výrobce luxusních hodinech Tag Heuer se stal nejnovějším přírůstkem světa kryptoměn, když na svých webových stránkách uvedl, že v USA přijme celkem dvanáct předních kryptoměn. Uznávaný výrobce hodinek prohlašuje, že brzy umožní platby digitální měnou na všech webových stránkách.

Kryptoměny za své zboží přijímá také luxusní výrobce hodinek Hubold či Franck Muller. Mezi další vybrané módní společnosti patří například luxusní značka Off-White, Michele Franzese Moda nebo italská módní značka Philipp Plein.

Jeden z nejprestižnějších módních domů na světě, Gucci, před nedávnem oznámil, že ve vybraných amerických obchodech přijme digitální měny. Módní společnost uvádí, že pilotní program byl přirozeným vývojem pro zákazníky, kteří by chtěli mít tuto možnost k dispozici. Některé z módních domů chtějí nabízet v rámci digitalizace vlastní NFT.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 28 861 USD dle KMC.

Závěr

Majitelé obchodů začínají přijímat platby prostřednictvím kryptoměn ve větším měřítku. Není pochyb, že v budoucnu přibude možnost platby bitcoinem za luxusní zboží u dalších  prestižních značek. Platby za kryptoměny se začínají uchytat také na trhu s nemovitostmi nebo u leteckých společností.

Už jste někde narazili na luxusní zboží, které bylo možné koupit za kryptoměny? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: