25.12.19 Technická analýza LTC/USD: Je dno na Litecoinu až na 11 USD?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Na Bitcoinu jsme tento týden zaznamenali zajímavý propad, přidal se i Litecoin. Nový vzor na LTC ukazuje silné bearish znaky.

Vítejte tradeři v našem dalším update analýzy na LTC/USD. Minulý týden jsme se konečně odrazili do současného dna po letním propadu a bulls zaútočili, bude to ale stačit?

Technická analýza: LTC/USD

Začneme neskutečně dobře vypadajícím grafem Litecoinu. V minulém týdnu se nám Litecoin odrazil na momentálním dnu po letním propadu a vytvořil zajímavý vzestupný kanál. Na grafu sledujeme několik supportních (podpůrných) linii. Ta první začíná na 36 USD.

Bears zaútočili a Litecoin to má momentálně namířeno k  39 USD podpoře. Vrchol trianglu se ale možná ukončí větším přepadem dolů, ale to až v následujícím update a zřejmě k 36 USD. Nenechte si tedy ujít také naši budoucí analýzu a najděte si nás znovu.

Momentální hodnota 39,88 USD za LTC se vůbec nepřibližuje letní top hodnotě, která činila 150 USD. Zaměřme se ale na dlouhodobou analýzu. Podle grafu mají bulls podporu na hodnotách 36 USD, přičemž se pohybujeme v sestupném trianglu. Nejbližší rezistence je až na 50 USD. Není tomu zase tak dávno, co jsme viděli hodnotu LTC nad 150 USD. Momentálně jsme v půlročním bear marketu, kdy cena poklesla až na současných 39,88 USD.

Situace si žádá 11 USD za kus LTC. Tato hodnota vychází z LTC trianglu, který se vytvořil již v roce 2017. Podle trianglu by nás na konci něj měla čekat velká pumpa směrem k možným 100+ USD, ale zároveň support line trianglu ukazuje na 11 USD. Zda je to reálné, ukáže až čas. Ani na 150 USD si lidé neuměli představit hodnoty nižší než 100 USD za LTC po halvingu, realita je však dnes jinde a tak je možné všechno.

Čas ukáže zda se bude LTC držet zvoleného trianglu a kdy to prolomí k 100+ USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lakatoshi

Kez by sel na 4 USD.

spot_img