27.11.19 Technická analýza LTC/USD – Bulls konečně ukázali kde se Litecoin odrazí!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Na Bitcoinu jsme dnes zaznamenali zajímavý pohyb směrem nahoru, přidal se i Litecoin. Na půlročním grafu je vidět jeho support line a od něj se dnes přesně odrazil.

Úvod

Zdravím všechny tradery a traderky u nového updatu technické analýzy na LTC/USD. Začneme zajímavým kanálem. Pohled na graf udělal vrásky na čele zejména těm, kteří neprodali a zůstali v pozici od léta. Při pohledu na supporty vidíme nejblíže support line na 44,8 USD. Momentální odraz LTC směrem vzhůru by se dal očekávat od hodnot 44,8 USD. Malý náznak růstu již na grafu vidíme.

Pojďme se ale podívat, co nás čeká na LTC / USD i v následujících dnech. Jak jsem na grafu výše zmínil a do grafu zapsal, Litecoin by měl následující dny posilovat.

LTC by dle mého osobního názoru mohlo zaznamenat nárůst na hodnoty blízké 50,77 USD. Mnozí sledují pouze BTC, což je na trhu perfektně vidět. Dominance je téměř na 66 % a altcoiny zažívají velmi špatné léto. Mnohým altcoinům se už vymazal 100 – 150 % nárůst z první poloviny tohoto roku a padly téměř na své dno, vytvořené korekcí bull marketu z roku 2017. Naštěstí Litecoin se na low hodnoty ze začátku roku ještě nedostal. Hodnoty na 23 USD jsou v roce 2019 nejníže i po letním propadu jsme zaznamenali dno “jen” na 42,5 USD.

Závěr

Právě dnes jsme na LTC / USD viděli ukončený triangl směrem nahoru. Tento triangl by mohl odstartovat několikatýdenní bull run. Momentální hodnota LTC je 48,1 USD a podle predikce bychom ho mohli vidět o 2-3 dny na hodnotách 51 USD.

Zajímavá je i support line i když je v rané fázi na půlročním grafu by mohl skutečně zaznamenat dno po letním propadu a propadu tedy i od halvingu.

Zdá se, že nejen Bitcoin ale také Litecoin zareagoval na momentální bullish náladu velmi dobře. Nejen, že vidíme odraz na potenciálním 6 měsíčním dně, ale i vyhlídky na růst jsou dobré.

Co číst dál?

26.11.19 Technická analýza XRP/USD Swell ani nový partner Santander XRP nepomohli, je na novém low za 2 roky

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: