Lark Davis odhalil svých top 5 kryptoměn. Proč známý obchodník kupuje Elrond, Cosmos či Cardano v únoru 2021?

4.8
(8)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Obchodník a kryptoměnový analytik Lark Davis zveřejnil jména svých top 5 kryptoměn, které se rozhodl kupovat v únoru 2021. Podívejte se, které altcoiny mají podle Davise největší potenciál.

Lark Davis odhalil svých top5

Zhruba 200 tisícům odběratelům na YouTube Lark Davis představil pět kryptoměn, které mají v únoru podle něj největší potenciál. My vám je pro zajímavost představíme, ale berte to prosím jako názor jednoho analytika, ne jako radu, do čeho byste měli investovat.

Ethereum

Ethereum právě vstoupilo do fáze hledání své ceny, když překonalo předchozí maximum a nadále roste. Podle Davise se jeho cena může zdvojnásobit.

„Právě teď hledáme cenu za Ethereum. Je to velmi vzrušující doba a věci se mohou pohybovat velmi, velmi rychle…

Ethereum má samozřejmě také mnoho vzestupných katalyzátorů, včetně spuštění futures CME… Spouští se fond Galaxy Digital Ethereum, který dává institucím skvělou cestu, jak přímo získat expozici v Ethereu. Grayscale právě začal znovu nakupovat Ethereum a ve skutečnosti je tak populární, že investoři v Grayscale nakupovali více etheru než bitcoinů.“

Elrond

Na druhém místě přichází blockchain s vysokou propustností Elrond (EGLD). Lark Davis věští cestu na měsíc poté, co protokol spustil peněženku Maiar. Uvádí:

„Maiar je [Elrondova] super uživatelsky přívětivá aplikace peněženky, která vám umožní nakupovat a prodávat kryptoměny. Umožní vám také komunikovat s řadou produktů DeFi (decentralizované finance)… Je to jak kryptopeněženka, tak platební aplikace. Nyní se do čtyř dnů od spuštění celkový počet transakcí na Elrondu zdvojnásobil. Existují už stovky tisíc stažení.“

Cosmos

Co se týče interoperabilní blockchainové sítě Cosmos (ATOM), Davis je bullish. Analytik uvádí, že ATOM tiše buduje svůj vlastní ekosystém…

„Mnoho největších mincí na trhu bylo ve skutečnosti vyrobeno pomocí sady Cosmos Tendermint SDK, díky čemuž je Cosmos centrem stále rostoucího prostoru v krypto vesmíru. Velkou novinkou pro Cosmos je nyní spuštění upgradu Stargate… Blockchainy si musí navzájem povídat. Upgrade Stargate znamená, že všechny řetězce založené na Tendermint budou schopny učinit obrovský skok vpřed, pokud jde o interoperabilitu.“

Cardano

Cardano (ADA) právě prochází důležitou fází, která má vyvrcholit spuštěním chytrých smluv.  Lark Davis je bullish, protože ADA se chystá zahájit tokenonomiku na svém blockchainu.

„Jakmile uvidíme, že se tyto tokeny začínají spouštět, sky is the limit [obdoba výrazu „to the moon“]. Únor a březen budou velké měsíce pro Cardano, když uvidíme, že tokeny fungují a objevují se chytré smlouvy, a vzhledem k tomu, jak bolestivé jsou poplatky GAS na Ethereu právě teď, rozhodně je to příležitost pro konkurenty…“

Polkadot

Posledním projektem, který si analytik zapsal do svého zápisníčku, je je Polkadot (DOT), který Davis nazval „absolutní bestií blockchainu.“ Dále k němu říká:

„Tahle věc bude o šílený kus výše. Ve skutečnosti se 100 dolarů v tomto okamžiku zdá být spíše konzervativním odhadem, s přihlédnutím ke všemu, co se děje v ekosystému Polkadot, protože se mu podařilo vyšplhat na 20 dolarů opravdu rychle. Parachainy ještě ani neběží na mainnetu, což znamená, že Polkadot není plně funkční blockchain.“ 

Závěr

Davis zveřejnil své nejnovější investice. Máte některé z těchto kousků ve svém portfoliu? Napište nám svůj názor a podělte se v komentářích o to, které z uvedených coinů a tokenů patří, nebo naopak nepatří, na seznam top 5 nadějných kryptoměn pro únor a březen roku 2021.

Disclaimer: Tento článek neobsahuje investiční poradenství a nejedná se o finanční rady. Pokud se rozhodnete do něčeho investovat, vždy si udělejte vlastní názor a research. Nezapomeňte, že veškerá rizika svých případných investičních rozhodnutí nesete pouze vy.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: