Které meme coiny by mohly zazářit? Býčí předpovědi pro rok 2024

3
(3)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Loňský rok byl pro mnoho meme coinů jako na horské dráze. Nechyběla tomuto trhu vlastní masivní volatilita ani významné cenové korekce, které ztěžovaly podmínky obchodování. Rok 2024 však odstartovaly raketovým růstem a navzdory negativnímu sentimentu v těchto dnech pokračují v tomto trendu. S nadcházejícím halvingem Bitcoinu hledají investoři kryptoměny, které by mohly z této události vytěžit maximum, a zdá se, že několik top meme coinů by mohlo být připraveno na růst v roce 2024, protože celosvětová adopce kryptoměn roste. Podle poslední zprávy kryptoměnové burzy Crypto.com již existuje 580 milionů držitelů kryptoměn. V tomto článku představíme trendy meme coiny, které by mohly v roce 2024 zazářit, včetně býčích projekcí analytiků na příštích 12 měsíců.

*Reklamní článek

Sponge (SPONGE)

Jední z nejslibnějším meme meme coinů pro rok 2024 je Sponge (SPONGE). SPONGE přišel na trh v květnu 2023 a díky svému veselému brandingu a hypu na sociálních sítích přinesl prvním investorům téměř 100x návratnost po uvedení na Uniswap. Na svém vrcholu dokonce dosáhl tržní kapitalizace 100 milionů USD.

SPONGE byl však neužitečný meme coin a hype brzy utichl. Vývojáři projektu se s krátkodobým úspěchem nespokojili a rozhodli se pro vydání aktualizované verze Sponge V2 (SPONGEV2), která nahradí V1. Tento vylepšený meme coin nabídne hned několik případů použití, včetně integrace do závodní play-to-earn (P2E) hry Sponge Racer, která je v současné době ve vývoji.

Tým zvolil inovativní přístup pro získání tokenů Sponge V2 prostřednictvím mechanismu Stake-to-Bridge. To znamená, že ti, kteří již SPONGE vlastní, musí své tokeny vložit do stakingového smart kontraktu V2 a získají tak ekvivalentní množství SPONGEV2 s výnosy aktuálně nastavenými na 279 % ročně. Pokud SPONGE nevlastníte, můžete si je zakoupit  na oficiálním webu projektu. Tokeny budou automaticky uzamčeny již na trvalo, ale po dobu 4 let budou stakerům stále přinášet výnosy s APY od 40 %

Blížící se spuštění SPONGEV2 má za následek obnovený hype ohledně původního Sponge. To způsobilo, že původní meme coin vzrostl za poslední měsíc o více než 215 %.

Potenciálu tohoto memecoinového projektu si všimli také významní influenceři. Například  YouTuber ClayBro mluví ve svém videu o „obrovských odměnách“, které by mohly získat ti, kteří se zapojí do ekosystému Sponge. Věří, že pokud bude tato dynamika pokračovat, token by se mohl v příštím roce vrátit na své historické maximum 0,0023 USD. 

Tento sentiment sdílí také členové komunity Sponge na Telegramu, kterých je již téměř 10 000. Někteří držitelé SPONGE jsou velmi optimističtí a domnívají se, že SPONGEV2 by mohl vykázat ještě vyšší zisky, než jeho předchůdce, jakmile bude uveden na burzy. Z tohoto důvodu přibývá memecoinových nadšenců, kteří chtějí získat tokeny Sponge V2 před jejich debutem na volném trhu. K dnešnímu dni bylo uzamčeno již více než 5,7 miliard SPONGE.

Meme Kombat (MK)

Mezi další meme coiny, které by mohly v roce 2024 zazářit, patří také Meme Kombat (MK). Projekt, který aktuálně pořádá předprodejní kampaň svého nativního tokenu MK, přináší prvky GameFi, GableFi a AI do prostoru meme coinů.

Koncept je jednoduchý, držitelé MK uzamknou své tokeny do stakingového smart kontraktu, odkud mohou alokovat část z nich na sázky. Mohou sázet na výsledky soubojů mezi postavami znázorňujícími top meme coiny jako Doge, Pepe nebo Shiba Inu ve virtuální Battle Areně v několika režimech jako PvP nebo PvG. Uživatelé, kteří vyberou vítězného bojovníka, budou odměněni dalšími MK.

Tato jedinečná kombinace virality meme coinů s trendy sektory na trhu s kryptoměnami přitáhl obrovskou pozornost kryptokomunity. Meme Kombat zatím získal k dnešnímu dni více než 7,3 milionu dolarů. Tým stanovil hard cap předprodeje na 10 milionů dolarů, což znamená, že čas se krátí, protože token bude hned po dosažení tohoto milníku uveden na populární DEX Uniswap.

Zdá se, že Meme Kombat je na správné cestě dosáhnout podobného úspěchu jako nejlepší meme coiny. Mnozí influenceři se domnívají, že by mohl zaznamenat exponenciální zisky, jakmile začne živé obchodování. YouTuber Michael Wrubel poskytl býčí prognózu ceny pro MK, přičemž věří, že by svým prvním investorů mohl přinést až 100x zisky. Zájemci si mohou koupit tokeny MK za 0,279 USD na oficiálním webu projektu. Zde mohou předprodejní investoři těžit také z výhod stakingu s APY 127 %.

Dogecoin (DOGE)

Nyní se přesuneme k zavedenějšímu hráči, protože v žádné diskusi o býčích prognózách meme coinů by něměla chybět zmínka o Dogecoinu (DOGE). Jako první a největší meme coin podle tržní kapitalizace upoutal pozornost mainstreamových médií již v roce 2021. přihlédneme-li k historii DOGE, prokázal větší odolnost než mnoho jeho nástupců.

V současné době je DOGE stále téměř 90 % pod svým historickým maximem 0,73 USD, kterého dosáhl právě v roce 2021. V posledních měsících došlo k mírnému zotavení, přičemž se pohybuje kolem 0,080 USD.

Výhodou Dogecoinu je největší komunita v sektoru meme coinů a více než 2 500 obchodníků po celém světě, kteří jej akceptují jako platební metodu. DOGE je tedy na nejlepší cestě k dosažení velkých zisků v roce 2024.

Dogecoin je oblíbenou kryptoměnou influencerů a například YouTuber Myles G předpověděl, že by DOGE mohl v tomto roce dosáhnout 1 USD, pokud budou podmínky na trhu příznivé. Aby dosáhl této hodnoty, vyžadovalo by to, aby se cena DOGE zvýšila více než 10x ze současných úrovní. Zdá se to skoro nemožné, ale v minulosti již ukázal, že je schopen takových cenových skoků. To z něj dělá další meme coin, který stojí za to v tomto roce sledovat.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img