Kryptovelryby tiše nakupují tuto AI kryptoměnu předtím, než bude zalistována na burzách – co vědí?

2.3
(6)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Umělá inteligence je nyní cenným spojencem v kryptoměnovém sektoru a využívají ji různé projekty. Jedním z nich je yPredict, který využívá umělou inteligenci k poskytování komplexní sady obchodních nástrojů a také přesných předpovědí. Jeho potenciálu si všimly také kryptovelryby a mnohé z nich zaměřily na token YPRED svou pozornost. Důvodem je pravděpodobně jeho nadcházející zalistování na krypto burzy. 

*Reklamní článek

Se svým inovativním přístupem získal startup yPredict pozornost širokého spektra investorů a v právě probíhajícím předprodeji svého nativního tokenu právě pokořil milník 5 milionu dolarů. Podporovatelů rychle přibývá a projekt je již na dosah od dosažení hard capu 6,5 milionu USD.

Zvyšující se tempo inovací představuje primární potřebu činit včasná a na datech založená rozhodnutí. V této souvislosti se prediktivní analýza řízená umělou inteligencí ukazuje jako nezbytný nástroj pro společnosti i jednotlivce.

Integrace prediktivní analýzy a umělé inteligence do kryptoinvestic

Rychlý rozvoj schopností strojového učení, kterého jsme v posledních měsících svědky,  pomalu, ale jistě mění investiční ekosystém a narušuje zavedené normy. Díky použití strojového učení a statistických algoritmů se prediktivní analytika stává nepostradatelným nástrojem.

Tým stojící za yPredict má v úmyslu využít těchto pokroků a změny paradigmatu tím, že nabídne řešení založená na umělé inteligenci pro prediktivní analýzu. Cílem je vytvořit komplexní AI platformu, která pomůže učinit obchodování s kryptoměnami jednodušší a investiční rozhodnutí informovanější.

Platforma bude využívat umělou inteligenci, Big Data a kvantitativní modelování, což umožní vytvářet velmi přesné predikce cen pro tisíce kryptoměn.

Kromě výše zmíněného má yPredict ve vývoji další sadu obchodních produktů. yPredict Analytics bude sledovat sociální trendy, tržní ukazatele a vývojové aktivity. Úložiště yPredict uchovává obchodní algoritmy, které mohou vývojáři integrovat do robotů. yPredict Terminal integruje data o trhu s kryptoměnami. A konečně, yPredict Marketplace umožní uživatelům nakupovat, prodávat a vydělávat tokeny na obchodních algoritmech, indikátorech a prediktivních modelech.

Tyto nástroje společně odrážejí závazek týmu poskytovat komplexní řešení pro obchodování s kryptoměnam – jednotný ekosystém, který kombinuje výzkum, prognózování, analýzu, automatizaci a další.

Tržní kapitalizace všech AI kryptoměn vzrostla na masivních 11 miliard dolarů, přičemž hodnota top 20 se pohybuje mezi 100 miliony a 1 miliardou dolarů. Cíl startupu yPredict ve výši 6,5 milionu dolarů tedy nabízí obrovský prostor pro růst.

Základem ekosystému je token YPRED, se kterým držitelé získají výhody, jako je zlevněný přístup k platformě a odměny za staking s odhadovaným ročním procentním výnosem 12 – 15 %. Tento výnos je velmi lákavý, přihlédneme-li k typickým 5 – 10% výnosům nabízeným napříč platformami decentralizovaného financování (DeFi).

Předprodej vstupuje do závěrečné fáze, protože velryby pokračují v akumulaci

Předprodej yPredict je v plném proudu a nyní se nachází v poslední osmé fázi poté, co dosud získal od zainteresovaných investorů 5,1 milionů dolarů. To znamená, že hard cap 6 507 551,25 USD je již blízko, přičemž aktuální předprodejní cena tokenu YPRED je 0,11 USD.

Jakmile je dosaženo zmíněného cíle projektu, tým plánuje zalistovat yPredict na burze za počáteční cenu 0,12 USD.

S předprodejem v cílové rovince se zapojili také kryptovelryby, které prozatím získaly většinu předprodejní alokace v této fázi, což odhaluje silnou důvěru v dlouhodobý potenciál projektu.

Zdá se, že velryby kromě pouhého nakupování zlevněných tokenů přitahuje také plán yPredict v jehož popředí je integrace prediktivní umělé inteligence do kryptoinvestování. Tento až agresivní přístup k akumulaci signalizuje optimismus ohledně budoucí užitečnosti platformy a její schopnosti reagovat na poptávku po prediktivní kryptoanalytice.

Tento brzký náznak důvěry ze strany velkých hráčů na kryptotrhu může vést k zvýšenému nadšení kolem tohoto inovativního projektu, díky čemuž může token YPRED po uvedení na kryptoburzách zaznamenat lepší výkon.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.3 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img