Kryptoměny s nízkou tržní kapitalizací, do kterých lze investovat před halvingem bitcoinu v roce 2024

3
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Zatímco investoři prohledávají trh virtuálních aktiv a hledají slibné coiny, které by mohly letos zazářit, přitahují pozornost kryptoměny s nízkou tržní kapitalizací, které mají největší růstový potenciál před nadcházejícím halvingem bitcoinu v roce 2024. V tomto článku se podíváme na několik potenciálně nejlepších low cap tokenů, do kterých lze investovat, než se halving přiblíží a nastane býčí trh. Jde o relativně podhodnocené projekty, které se mohou pochlubit atraktivně nízkou tržní kapitalizací. Toto kritérium je velmi důležité při hledání investičních příležitostí s maximálním růstovým potenciálem.

*Reklamní článek

Proč mají kryptoměny s nízkou tržní kapitalizací velký potenciál růstu?

Abychom to uvedli do perspektivy, vysvětlíme si základní princip na příkladu. Pokud chcete s bitcoiny (BTC) dosáhnout v roce 2024 alespoň trojnásobnou návratnost investic, musí se tržní kapitalizace největší kryptoměny zvýšit z přibližně 840 miliard USD na 2,52 bilionu USD. Pokud se však rozhodnete pro malý token s tržní kapitalizací 5 milionů USD a jeho cena se ztrojnásobí, tržní kapitalizace se jednoduše zvýší na “pouhých” 15 milionu USD, což je mnohem jednodušší proces. 

Mezi růstem tržní kapitalizace a rizikem neúspěchu menších projektů však existuje kompromis. V důsledku toho se mnozí investoři zaměřují na kryptoměny s nízkou tržní kapitalizací, které nabízejí rovnováhu mezi tržní pozicí, životaschopností a růstovým potenciálem. Jedním z hojně vyhledávaných segmentů trhu jsou předprodeje kryptoměn, protože nabízejí potenciál k masivním výnosům, což je však vykoupenou vysokou mírou rizika. Po důkladném prozkoumání trhu jsme zvolili projekty Launchpad XYZ, Meme Kombat, Sponge V2 a Bitcoin Minetrix.

Launchpad XYZ – Brána do světa Web3

Web3 je považován za slibnou budoucnost a proto se objevují inovativní projekty, které chtějí zvýšit dostupnost. Launchpad XYZ se považuje za bránu do decentralizovaného internetu Web3, a jeho cílem je generovat různé příjmy v sektoru Web3, minimalizovat riziko a maximalizovat příležitost. Potenciál dále zvyšuje integrace umělé inteligence představující ústřední součást Launchpadu XYZ.

V tomto ohledu bude nabízen personalizovaný investiční poradce nebo AI asistent Apollo, který pomůže začátečníkům i zkušeným obchodníkům dosáhnout vyšších zisků a snížit ztráty. Další velkou výhodou projektu je maximální bezpečnost díky úplné decentralizaci obchodních prostředí.

Nicméně nabídka Launchpadu XYZ není omezena na obchodní oblast. Nabídne také all-in-one Web3 portál, který odstraní překážky vstupu tradičních uživatelů Web2, protože celá nabídka bude dostupná pouze na jednom místě, bez ohledu na to, zda jde Play-to-Earn hry, Metaverse projekty, DeFi, GambleFi, cloudové služby nebo sociální funkce s možností kopírování obchodů s názvem Trading Edge.

Kromě toho je již ve vývoji praktická Web3 peněženka, kterou lze bezproblémově a bezpečně používat, aniž byste museli řešit základní technologii. Projekt nyní pořádá předprodej nativního tokenu LPX, přičemž k dnešnímu dni pokořil milník 2,5 milionu USD. Nutno dodat, že předprodej končí již za několik dní, takže to může být poslední šance, jak získat LPX cenu 0,0445 USD.

Meme Kombat – Top meme coiny na jedné platformě

Meme coiny jsou krypto sektor s nejstrmějším nárůstem cen ve velmi krátkém čase a v rámci tohoto se tým stojící za vývojem Meme Kombat rozhodl nechat je bojovat proti sobě v Battle Areně. V první sezóně bude k dispozici 11 nejpopulárnějších meme coinů, které spojuje potenciál a početné komunity podporovatelů, což činí z nativního tokenu projektu MK mimořádnou příležitost.

Meme Kombat představuje fúzi některých z nejatraktivnějších krypto sektorů – GameFi, GambleFi, AI a meme coiny. S pomocí umělé inteligence se blockchainové hry mají přesunout do nové éry a Meme Kombat není výjimkou, přičemž zážitek ze hry chce posunout na další úroveň možností sázení na výsledky soubojů. Meme Kombat tedy nebude jen další bezúčelný meme coin bez skutečného využití. 

Lákadlem pro předprodejní investory je možnost stakingu s aktuálním ročním procentním výnosem (APY) 135 %. Dalším pozitivním faktorem je, že nejedná se o anonymní tým. Celkově se projekt zaměřuje na transparentnost, bezpečnost a profesionalitu. Smart kontrakty projektu Meme Kombat byly důkladně zkontrolovány renomovanými odborníky na bezpečnost blockchainu. 

Konec obzvláště atraktivní předprodejní nabídky se blíží a mnoho pozorovatelů trhu již netrpělivě čeká na první zalistování. Token MK by se díky svým mnoha výhodám mohl vyvíjet výrazně explozivněji než jiné meme coiny. S téměř 7 miliony USD získaných od dychtivých investorů na nákup MK za cenu 0,279 USD už nezbývá mnoho času.

Sponge V2 – Aktualizovaná verze 100x meme coinu Sponge

Dalším kandidátem z parabolického a virálního sektoru meme coinů je nová verze úspěšného tokenu Sponge. Tento meme coin dokázal za necelý měsíc od svého minima v prosinci narůst o působivých 772 % a během toho znovu překonat své historické maximum, které bylo několikrát testováno. Nyní jej nahradí aktualizovaná verze Sponge V2.

Sponge V2 staví na první verzi Sponge uvedené na trh v roce 2023, která za pouhých 6 dní vzrostla o působivých 4 525 % a dosáhla tržní kapitalizace 100 milionů USD. Projekt se však neustále vyvíjel a nyní vydal optimalizovanou verzi svého tokenu, kterou lze získat pouze prostřednictvím mechanismu Stake-to-Bridge. Cílem je plynule nahradit tokeny V1 za V2 a stáhnout je z oběhu.

Token lze získat jediným způsobem, a to stakingem tokenů Sponge V1 přímo na webu projektu. Pokud SPONGE nevlastníte, můžete je zakoupit tamtéž za ETH nebo UST s tím, že tokeny budou automaticky uzamčeny ve stakingovém poolu V2, který aktuálně nabízí APY 312 %. Tokeny V1 zůstanou trvale uzamčeny, ale stakeři budou získávat odměny další 4 roky a ročním procentním výnosem již od 40 %.

Tým stojící za vývojem projektu nyní aktivně pracuje na závodní Play-to-Earn hře, která bude základním pilířem ekosystému. Bude k dispozici jak bezplatná verze, tak placená, v rámci které si budou hráči kupovat za tokeny SPONGEV2 herní kredity, a na základě umístění v žebříčcích získávat hodnotné odměny.

Bitcoin Minetrix – Decentralizovaná těžba BTC

Obzvláště zajímavou příležitostí v tomto odvětví je revoluční projekt Bitcoin Minetrix, kterému se již po krátké době dostalo velké pozornosti. Inovativní koncept projektu řeší problém rostoucí centralizace těžby bitcoinů, o kterém hovořil už Jack Dorsey. Vše je o inovativním konceptu stake-2-mine, který již přilákal více než 8,9 milionu dolarů v investicích.

Masivní poptávka během předprodejní kampaně naznačuje možný potenciál Bitcoin Minetrix učinit významné změny na trhu. V praxi bude model fungovat tak, že stakingem nativních tokenů projektu BTCMTX získají uživatelé kromě odměn také těžební kredity. Ty mohou být spáleny a tím vyměněny za těžební sílu. Možnost stakingu je již k dispozici s APY 75 %.

Bitcoin Minetrix bude působit jako decentralizovaný poskytovatel cloudové těžby BTC. Projekt řeší klíčové problémy v tomto odvětví, které zahrnují dlouhé smluvní období, vysoké vstupní poplatky a možné podvody. Na rozdíl od centralizovaných poskytovatelů, kteří kontrolují proces těžby, a tím omezují transparentnost a dostupnost, Bitcoin Minetrix nabízí transparentnější a dostupnější alternativu, zpracovanou prostřednictvím smart kontraktů na blockchainu Ethereum. Token BTCMTX aktuálně stojí 0,129 USD, což je finální cena, přičemž do konce předprodejní kampaně zbývá už jen několik dní.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img