Kryptoměnových společností sídlících v Dubaji přibývá

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Ve Spojených arabských emirátech začíná přibývat počet kryptoměnových společností nebo společností ochotných akceptovat kryptoměny pro platební účely. Jen v Dubaji teď přibyl významný realitní developer Damac Properties.

Růst společností přijímající kryptoměny v Dubaji

Společnosti související s kryptoměnovým průmyslem ve Spojených arabských emirátech nadále přibývají. Nejnovějším přírůstkem se stala realitní společnost Damac Properties právě se sídlem v Dubaji.

Podle generálního ředitele operací a digitální transformace Damac, Ali Sajwaniho, povolení platby prostřednictvím kryptoměn poskytne více možností a bude výhodné pro investory do nemovitostí a mohla by způsobit revoluci v realitním průmyslu.

Ali Sajwani se k akceptaci kryptoměn realitní společností vyjádřil následovně:

„Tento krok směrem k zákazníkům, kteří drží kryptoměnu, je jednou z našich iniciativ, jak urychlit novou ekonomiku pro novější generace a pro budoucnost našeho odvětví. Pro globální podniky, jako je ta naše, je zásadní zůstat na vrcholu vývoje.

Nabídka dalšího transakčního režimu je vzrušující a jsme rádi, že si uvědomujeme hodnotu, kterou tato technologie přináší našim zákazníkům.“

V Dubaji před nedávnem začala akceptovat kryptoměny doručovací společnost potravin YallaMarket. Mezi další podniky patří síť kaváren Bake N More či restaurace s Doge Burger.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 35 972 USD dle KMC.

Závěr

Před nedávnem jsme vás informovali o kryptoměnové burze Binance, která získala licenci pro své podnikání v Dubaji. Před nedávnem získala licenci ve Spojených arabských emirátech také kryptoburza Kraken. Regulační prostředí se v zemi pomalu otevírá kryptoměnovým podnikům. Co si o tom myslíte vy?

Celou zprávu Khaleej Times si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro další důležité informace se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: