Kryptoměnoví skeptici se sejdou na první společné konferenci

5
(2)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Krypto skeptici se poprvé sejdou na anti-krypto konferenci a uprostřed medvědího trhu si společně proberou nevýhody kryptoměn.

První konference kryptoskeptiků

Uprostřed probíhajícího medvědího trhu s kryptoměnami se kritici mladé třídy aktiv i celého odvětví shromáždí na jednom místě, aby se navzájem podělili o svůj skepticismus. Plánují svou vlastní anti-krypto konferenci, kde by si také rádi promluvili  se zákonodárci.

„Kryptoskeptici zintenzivňují své lobbistické úsilí na své první konferenci.“

Uvedla to Amy Castor, která se prezentuje jako „váš zdroj číslo 1 pro absurdní skutečný zločin.“

Organizátor sympozia Stephen Diehl vysvětlil kryptoskeptické novinářce Castorové, že cílem této první velké anti-krypto akce je poskytnout komunitě způsob, jak přímo mluvit s tvůrci politik o tom, jak by se podle nich mělo s kryptoprůmyslem jednat:

„Hlavním cílem sympozia, jak mi to vysvětlil Diehl, je poskytnout politikům přístup k informacím a materiálům, které potřebují k přijímání informovaných rozhodnutí ohledně regulace kryptoměn,“ uvedla.

Odmítači vyjádří svůj názor

Zatímco většina kryptokonferencí existuje proto, aby propagovala nejnovější vývoj tohoto odvětví, novinářka Amy Castorová ve svém nedělním příspěvku na blogu uvedla, že symposium o krypto politice slibuje způsob, jak mohou nespokojení odmítači vyjádřit svou negativitu.

Společný názor, který panuje mezi skeptiky i mezi zastánci kryptoměn, je, že vládní úředníci postrádají solidní základní znalosti o tom, jak kryptoměna funguje. Jak poznamenává Castorová, vládní úředníci jsou „žalostně neinformovaní.“

Ve všem ostatním se pravděpodobně názory obou skupin rozchází. Castorová aktuální situaci nazvala „současným kolapsem DeFi domina.“

Dále si stěžovala, že tvůrci politik slyší hlavně o „kryptospolečnostech s hlubokou kapsou se spoustou podpory rizikového kapitálu,“ které by mohly zkreslovat jejich politická rozhodnutí.

Navzdory podobnému hodnocení se zdá, že pro kryptoprůmysl je poměrně obtížné pokročit v mnoha jurisdikcích, jako je např. stát New York, kde se rýsuje zákaz těžby bitcoinů (BTC).

Závěr

Na akci kryptoskeptiků byli pozváni členové vládních regulačních a finančních agentur ze Spojených států a Evropy. Pokud dorazí, poslechnou si o nevýhodách a problémech kryptosektoru z pohledu zarytých odpůrců.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Azgard
Hodnocení článku :
     

To jsem zvědav, jestli se tady objeví nějaký regulérní článek o nějakých výsledcích/výstupech této konference…. 😜Nic ve zlém, už tato zpráva zde je na kryptoserveru dle mého názoru zcela ojedinělá (čest redakci a autorce/autorovi), jen mě zajímá, jak se to bude dál vyvíjet.

Petr

I já jsem zvědav s čím relevantním přijdou. Každopádně to vnímám jako pozitivum pro budoucí rozvoj technologií a inovací nejen v oblasti kryptoprumyslu

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: