Krypto youtubeři BitBoy a Atozy se střetnou u soudu! Důvodem je pomluva a “rozrušení citů”

3
(1)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Dva kryptoměnoví tvůrci videí na YouTube se dostali do sporu. BitBoy Crypto žaluje svého kolegu Erlinga „Atozy“ Mengshoela s tím, že mu způsobil citové rozrušení.

BitBoy a Atozy se setkají u soudu

Ben Armstrong, osoba stojící za kanálem „BitBoy Crypto“ na YouTube, žaluje svého kolegu krypto youtubera Erlinga Mengshoela z kanálu „Atozy“ před americkým okresním soudem v Georgii kvůli údajné pomluvě.

Atozy před svými 1,23 miliony odběrateli na platformě ve videu zveřejněném 9. listopadu 2021 odkazuje na Armstronga jako na „stinného špinavce, který své publikum podojí za rychlý peníz, místo aby mu dával skutečné rady.“

Jeho kolega říká, že je tímto a dalšími podobnými výroky poškozen. V žalobě pak uvádí, že video „opakovaně útočilo na čestnost, důvěryhodnost a spolehlivost, opakovaně ho nazývalo „šmejdem“ a prohlašovalo, že ho „odhalí takového, jakým je.”

Žaloba

Podle dokumentu Armstrong podal žalobu na Mengshoela „za pomluvu (…), úmyslné způsobení citového rozrušení, nedbalostní způsobení citového rozrušení, protiprávní zasahování do obchodních vztahů (…) a porušení poctivých obchodních praktik.”

Dále se zde uvádí:

„Může existovat škodlivější tvrzení pro někoho, jako je BitBoy Crypto, který se zabývá poskytováním poradenství a komentářů k investicím do kryptoměn? Video Atozy je úspěšná práce, útok, ne nějaká investigativní zpráva.”

BitBoy tvrdí, že utrpěl „škody přesahující 75 000 dolarů jako přímý a bezprostřední důsledek“ činů Atozye, které provedl „vědomě a úmyslně nebo úmyslně a svévolně a se zlým úmyslem.“ Proto požaduje náhradu škody a odměny za právní zástupce. 

Ve skupině Kryptokomunita na Facebooku se nedávno otevřelo téma možných podvodů či poškození zákazníků v některých placených skupinách a trading členstvích. Několik členů ujistilo zbytek komunity, že nejmenované signály jsou ztrátové a možná i zkopírované odjinud. Žaloby dokreslují celý pohled na stinnou stránku kryptosvěts. Kim Kardashian byla v lednu 2022 obviněna před kalifornským okresním soudem z propagace falešné kryptoměny mezi následovníky. Mnozí další čelí nebo čeleli podobným obviněním.

Závěr

I pokud zrovna neřádí hackeři, nebo se trh nepropadá v zuřivém bear marketu, stále kryptosektor nabízí spoustu příležitostí, jak se citově rozrušit. Své o tom ví Ben “BitBoy” Armstrong, se cítí poškozen pomluvou a čeká na soud

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
anivarK

Falešný guru Jára půjde taky brzo k soudu ,ale za podvodné jednání.
Jarolime, klec sklapla