Krypto komunita předpovídá vzestup tokenu SOL

4.5
(2)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Vzhledem k tomu, že celý trh s kryptoměnami čelí silné volatilitě po nejnovějších zprávách Jerome Powella o zvýšení úrokových sazeb s cílem omezit inflaci, kryptoinvestoři a obchodníci se snaží odhadnout, kde se bude token decentralizovaných financí (DeFi) Solana (SOL) obchodovat do konce září.

Komunita na CoinMarketCap učinila býčí předpověď a odhaduje, že token SOL se bude do 30. září 2022 obchodovat za průměrnou cenu 43,48 USD. K tomuto odhadu došli za pomoci funkce „Odhad ceny“ na webu.

Komunitní hlasování tak předpovídá, že cena „zabijáka Etherea“ vzroste do konce září až o 35 % nebo 11,27 dolaru ze své současné hodnoty.

Celkem 1 706 členů komunity odevzdalo své předpovědní hlasy a dosáhlo tak výše uvedeného odhadu.

Verdikt kryptoanalytika

Kryptoanalytik Altcoin Sherpa se však domnívá, že se token SOL bude obchodovat naopak za 25 USD.

„Myslím, že se blíží úprk na 25 dolarů. Pokud se na to podíváme jako na akumulační rozsah (osobně jsem skeptický), tato jsou tato minima reálná.“

Token se nyní SOL obchoduje kolem 32 USD, posun k cíli Altcoin Sherpa představuje více než 20% riziko poklesu.

Zdá se, že se Solana pokouší vymanit z posledního poklesu. Navzdory skutečnosti, že byla označena za „nejrychlejší blockchain na světě“, její tempo od 26. srpna směřovalo pouze k nekontrolovanému poklesu cen.

Aktuální Analýza

Tokenu SOL se podařilo znovu získat úroveň 32 USD, i když v žádném okamžiku nedokázala překonat úroveň 36,31 USD. Zvyšující se metriky on-chain nebyly jediným faktorem, který přispěl k vzestupu SOL. Analýza cenové dynamiky také objevila některé povzbudivé signály, které je třeba sledovat.

Podle indexu relativní síly (RSI) se SOL obchodoval na úrovni indikující silnou poptávku ze strany kupujících. Hodnota RSI je nyní na hodnotě 38,60.

Solana RSI. Zdroj: CoinMarketCap

Závěr

V tomto okamžiku se pravděpodobnost, že SOL bude pokračovat ve svém vzestupném trendu, pravděpodobnější, než že dojde k výrazné klesající korekci, ale to bude pravděpodobně záviset na tom, zda Bitcoin (BTC) dokáže udržet podporu nad 20 000 USD.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
bkf1

Dokud bude celý kryptotrh určovat jeho „zakladatel“ (BTC), tak o žádném vzestupu nemůže být ani řeč. Jak bylo před mnoha měsící v nějakém článku řečeno „to nejhorší pro kryptotrh je bitcoin“.

Lhts

Naopak, existuje měna, která je zabezpečena praci (náklady na ASIC stroje +elektřina ) a kterou nemůže ze dne na den shodit nějaký krtek (UST, Luna) ci nějaký bot (boti) – kompletní výpadek SOLany na mnoho hodin. Proste funguje jako kotva nového finančního systému (Blockchain technologie). Krasne je to videt na měsíčních grafech token / BTC, čemu dlouhodobě věří investoři.

Poslední editace 6 měsíců před přes Lhts
Tomáš

Strašně mi to připomíná články v roce 2018 o Ripple a my všichni drželi a čekali a drželi…. a až pak nám to došlo….
Zkušenosti k nezaplacení 😆👍👍
Only BTC

Jack

Presne tak, ja jsem na SOL v loni slusne vydelal. Vypadky site jsem bral jako porodni bolesti, hodne jsem sazel na komunitu a ekosystem kolem tokenu. Ale jak se letos ukazalo, ze i komunita je chimera, tak jsem vsechno prodal a presne only BTC… Jak zacne bejt clovek chamtivej, neskonci to nikdy dobre. 😉

Reklama: