Krypto je jako „pohlavní nemoc” a mělo by se zakázat! Charlie Munger vysílá signály

4.7
(3)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Své jasné signály nevysílá jen český premiér Fiala, ale třeba i takový Charlie Munger, pravá ruka Warrena Buffetta.

Munger signalizuje aniti-krypto postoje

Komentáře pravé ruky Warrena Buffeta a místopředsedy Berkshire Hathaway se staly virálními. Kryptoměny 98letý Charlie Munger z celého svého srdce nenávidí a opět jasně dává najevo, že se s jejich úspěchem do konce života nesmíří.

Miliardář nemá problém s poskytováním svých upřímných názorů o kryptoměnách. Na svém projevu na výročním zasedání akcionářů pro novinovou společnost Daily Journal Corporation sídlící v Los Angeles signalizoval:

„Určitě jsem neinvestoval do kryptoměn. Jsem hrdý na to, že jsem se tomu vyhnul. Je to jako nějaká pohlavní nemoc.”

Munger pak pokračoval ve svém pohrdání bitcoinem i dalšími kryptoměnami a dodal, že by všechny kryptoměny rád zakázal:

„Přál bych si, aby to bylo okamžitě zakázáno… Obdivuji Číňany, že to zakázali. Myslím, že měli pravdu a my jsme se mýlili, když jsme to dovolili.”

Miliardáři nekritizují poprvé

Jak asi víte, Mungerovi a Buffetovi zdaleka není cizí kritizovat kryptoměny a vymýšlet si pro ně další a další nové virální urážky. Buffett, který sdílí názory kolegy, kritizoval bitcoin třeba za to, že je aktivem, jenž „nic nevytváří.“

Svou nápaditost však mnohem lépe prokázal výrokem, že bitcoin je „jed na krysy na druhou.“ K jeho dalším signálům patří, že kryptoměna není nic jiného než „klam, který přitahuje šarlatány.“

Charlie Munger, který dříve otevřeně přiznal, že krypto nenávidí, nemusí být tím pravým, kdo by vám uměl poradit, pokud jde o nové technologie. Investor narozený v roce 1924 však prská síru i jiným směrem. Dokonce se nechal slyšet, že fiat měna půjde na nulu, což je téma, kterému se s radostí budeme blíže věnovat v článku, který vyjde zítra ráno.

Závěr

Místopředseda Berkshire Hathaway a pravá ruka Warrena Buffeta Charlie Munger seslal další blesk na kryptoměnu. V nové sérii nápaditých urážek přirovnal krypto k pohlavním nemocem a vyslal signál, že by USA měly kryptoměny zakázat, podle vzoru totalitní Číny.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vojtech

A co říkal Fiala?

Miloš

Pohlavni nemoc je tenhle finanční systém vedenej dolarem kterej kryje všechny měny a za kterej si američani žijou jak prasátka a financujou svoje zbrojení a války.

Libor

Ja by som krypto prirovnal skôr ku sobášnemu podvodníkovi. Vyzerá dobre, má pekné reči, sľubuje super život, vytiahne z vás peniaze…..a potom sa vyparí a zmizne, pričom jeho skutočná identita sa nedá vypátrať, resp. je to práca pre detektíva

LHTS

Tady se podivejte jako to funguje.

https://youtu.be/EOtEmFSRvy4

Kdyz budete investovat do BTC, pripadne do ETHera a stanete se hodlerem -nemuzete prodelat. (pripominam investici, o ktere mohu prijit a jejiz ztrata me nebude bolet)

spot_img