Kraken zavírá globální centrálu v San Franciscu – není zde bezpečno, uvádí

5
(9)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Generální ředitel kryptoburzy Kraken Jesse Powell oznámil rozhodnutí uzavřít globální ústředí společnosti v San Franciscu.

Kraken stěhuje centrálu

Mnozí představitelé USA roky varovali, že je kryptosvět nebezpečné místo a investoři by se mu měli vyhnout. Nyní kryptosvět utíká z centra amerického města, protože tam není bezpečno.

Kraken – jedna z největších kryptoměnových burz se sídlem ve Spojených státech – uzavírá své sídlo v San Franciscu. Oznámil to generální ředitel společnosti Jesse Powell.

Společnost Kraken uzavře své globální ústředí na 548 Market Street, v centru města. Není přitom jediná, americká kryptoměnová burza Coinbase také uzavře své sídlo v San Franciscu v roce 2022. Chce se stát po vzoru Binance zcela vzdálenou globální společností.

Kraken však rozhodnutí nečiní ze strategických důvodů, ale rozhodl se tak po bezpečnostních incidentech na místních ulicích:

„Uzavřeli jsme globální ústředí společnosti Kraken na Market Street v San Franciscu poté, co bylo na cestě do kanceláře a z kanceláře napadeno, obtěžováno a okradeno mnoho zaměstnanců.“

San Francisco je nebezpečné místo

Je to špatná reklama na život ve finančním centru Kalifornie. Kraken odchází a píše o vysoké kriminalitě. Mimo jiné uvádí, že „San Francisco není bezpečné“ a kriminalita je zde „dramaticky podhodnocena.“

Oznámení na Twitteru vzbudilo řadu souhlasných reakcí. Jeden z uživatelů napsal:

Pracoval jsem na Market St několik měsíců, je to šílené, po 18:00 se to změní na skid row. Jsem z Evropy a nikdy jsem nic podobného neviděl. Stále mám vzpomínky na věci, kterých jsem byl svědkem. Jen jsem se snažil odvrátit pohled a nenechat se bodnout. Vzpomínám si na chůze ve vůni skunka a moči.“

Mnozí potvrzují v komentářích na Twitteru a Redditu, že zde není bezpečno. Podle některých komentářů prudce rostoucí ceny nájmů způsobily, že bezdomovectví je  nyní častější a kriminalita bující.

Průměrný nájem je nyní zhruba 3 000 dolarů měsíčně, přičemž San Francisco Chronicle odhaduje, že ve městě žije více než 18 000 lidí bez domova.

Závěr

Kryptoburza Kraken vyklidí své ústředí na Market Street v San Franciscu. Hovoří o opakovaných napadeních svých zaměstnanců a vysoké kriminalitě.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: