Kraken zavírá globální centrálu v San Franciscu – není zde bezpečno, uvádí

5
(9)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Generální ředitel kryptoburzy Kraken Jesse Powell oznámil rozhodnutí uzavřít globální ústředí společnosti v San Franciscu.

Kraken stěhuje centrálu

Mnozí představitelé USA roky varovali, že je kryptosvět nebezpečné místo a investoři by se mu měli vyhnout. Nyní kryptosvět utíká z centra amerického města, protože tam není bezpečno.

Kraken – jedna z největších kryptoměnových burz se sídlem ve Spojených státech – uzavírá své sídlo v San Franciscu. Oznámil to generální ředitel společnosti Jesse Powell.

Společnost Kraken uzavře své globální ústředí na 548 Market Street, v centru města. Není přitom jediná, americká kryptoměnová burza Coinbase také uzavře své sídlo v San Franciscu v roce 2022. Chce se stát po vzoru Binance zcela vzdálenou globální společností.

Kraken však rozhodnutí nečiní ze strategických důvodů, ale rozhodl se tak po bezpečnostních incidentech na místních ulicích:

„Uzavřeli jsme globální ústředí společnosti Kraken na Market Street v San Franciscu poté, co bylo na cestě do kanceláře a z kanceláře napadeno, obtěžováno a okradeno mnoho zaměstnanců.”

San Francisco je nebezpečné místo

Je to špatná reklama na život ve finančním centru Kalifornie. Kraken odchází a píše o vysoké kriminalitě. Mimo jiné uvádí, že „San Francisco není bezpečné“ a kriminalita je zde „dramaticky podhodnocena.“

Oznámení na Twitteru vzbudilo řadu souhlasných reakcí. Jeden z uživatelů napsal:

Pracoval jsem na Market St několik měsíců, je to šílené, po 18:00 se to změní na skid row. Jsem z Evropy a nikdy jsem nic podobného neviděl. Stále mám vzpomínky na věci, kterých jsem byl svědkem. Jen jsem se snažil odvrátit pohled a nenechat se bodnout. Vzpomínám si na chůze ve vůni skunka a moči.”

Mnozí potvrzují v komentářích na Twitteru a Redditu, že zde není bezpečno. Podle některých komentářů prudce rostoucí ceny nájmů způsobily, že bezdomovectví je  nyní častější a kriminalita bující.

Průměrný nájem je nyní zhruba 3 000 dolarů měsíčně, přičemž San Francisco Chronicle odhaduje, že ve městě žije více než 18 000 lidí bez domova.

Závěr

Kryptoburza Kraken vyklidí své ústředí na Market Street v San Franciscu. Hovoří o opakovaných napadeních svých zaměstnanců a vysoké kriminalitě.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: