Krach trhu přeje připraveným! Proč je důležité budovat projekty během bear marketu?

5
(5)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Šéf kryptoburzy Binance Changpeng „CZ“ Zhao vysvětluje, proč je tak důležité stavět během medvědího trhu.

Projekty nesmí polevit na padajícím trhu

Nálada investorů až na výjimky ochladla a začalo být zřejmé, že si na případné nové ATH budeme muset počkat mnohem déle. Mnozí se rozhodnou vzít krach trhu jako důvod k odchodu z kryptoměnového trhu i průmyslu.

Kdo přežije, odnese si nejen celou řadu cenných zkušeností a životní zážitek, ale také má možnost využít příležitost, kterou každý krach nabízí připraveným.

Během živého panelu na Web Summitu v Lisabonu se Changpeng Zhao, generální ředitel kryptoměnové burzy Binance, podělil o svůj názor na to, co může bear market nabídnout tvůrcům projektů. CZ zdůraznil, že je důležité, aby pokračovali ve svém rozvoji právě v těchto časech.

Uvedl, že díky ochladnutí není tak nákladné zaplatit vývojáře:

Na medvědím trhu je snazší najmout talenty. Před rokem stál absolvent vysoké školy, který umí trochu programování Solidity, hodně peněz. Platy mi prostě nedávaly moc smysl, ale teď to kleslo na hodně rozumné úrovně.

Je čas růst

CZ říká, že i díky relativně levné ceně práce programátorů mají na medvědím trhu projekty snadnější cestu vzhůru. Není to však jen o mzdách, ale také o cenách, což nahrává akvizicím a konsolidacím společností.

Před rokem měl každý projekt s testovacím produktem nebo šestistránkovými bílými knihami hodnotu 100 milionů dolarů. V současné době je ocenění velmi rozumné, uvedl.

Jak samotní hodleři a další investoři na kryptomarketu, tak i podnikatelé a budovatelé projektů mají šanci využít příležitosti medvědího trhu. Kdo to udělá, bude mít zřejmě značnou výhodu v následujících fázích trhu.

Jak uvedl šéf Binance, dlouhodobé cykly na kryptotrhu obvykle trvají roky, přičemž jeden rok ceny klesají, dva roky se zotavují a poslední rok ceny rostou. Brzy to bude rok, ale jak CZ připomíná, nelze předvídat budoucnost (ani na základě minulosti).

Závěr

Jsme velmi dlouhodobí investoři. Očekáváme tedy, že budeme v tomto prostoru dalších 10, 50 nebo 100 let,

..uzavřel CZ svůj pohled na to, jak přistupovat k budování projektů a investování na kryptomarketu.

POZOR: Žádné uvedené údaje nejsou investiční radou. Článek slouží výhradně jako informativní a zpravodajský obsah. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img