Kde snadno směnit kryptoměny za koruny?

3.8
(5)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Nedávno jsme vám ukázali novou směnárnu FastChange.cz, na kterou jsme připravili kompletní návod, který najdete níže v článku.

Směnárna se díky svému velmi jednoduchému rozhraní stala populární prakticky ihned po svém spuštění jak na mobilech tak počítačích. Nákup kryptoměn za české koruny je tak zase o něco jednodušší.

Oficiální link na směnárnu: www.fastchange.cz

Proč využít FastChange na nákupy za koruny

Pokud máte v plánu nakupovat nebo prodávat kryptoměny za české koruny. Tato směnárna může být jasnou volbou hned z několika důvodů:

  • Žádné skryté poplatky – cenu za kterou nakoupíte či prodáte vidíte už v kalkulačce, tato cena je finální (celkový poplatek vypočtený z uváděných cen se pohybuje kolem 3%).
  • Instantní převody z většiny českých bank – takřka všechny banky podporují instantní platby, úhrada se provede okamžitě a vy obratem obdržíte peníze nebo kryptoměny, kurz je po dobu 30 minut garantován.
  • Pokud nestihnete uhradit do 30 minut, nic se neděje, pokud by platba dorazila až zítra, obdržíte po příchodu platby nový aktuální kurz, a můžete se rozhodnout zda jej chcete akceptovat, nebo vám bude platba vrácena.
  • Do 25000 CZK vám stačí ověření bankovního účtu (proces na 2 minuty kde nahrajete screen čísla účtu kde je uvedeno vaše jméno), občanský průkaz je vyžadován až nad tento limit.
  • Velmi intuitivní prostředí, jednoduchost, rychlost, jednoduchý design a české zázemí.
  • Pestrá škála odměn a benefitů viz návod.
  • V neposlední řadě naše podpora – směnárnu FastChange.cz jsme si sami vyzkoušeli a máme úzký kontakt na její vedení, můžeme tedy s klidným srdcem říci, že jde o námi ověřený produkt, a nákupy i prodeje můžete činit bez obav z podvodů.

Návod na Fastchange:

Přichází velmi jednoduchá a rychlá, česká krypto směnárna FastChange, už jste ji vyzkoušeli?

Jak se vám směna na FastChange líbila?

Pokud jste již provedli směnu, podělte se o svou zkušenost z ostatními v komentářích pod článkem. Každá vaše rada i zkušenost je cenná.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kamil Vacek

Zkoušel jsem provést směnu o víkendu a byl jsem překvapen, že byla zpracovaná ještě ten stejný den.

bkf1
Hodnocení článku :
     

A není lepší na větší převody využít třeba Revolut? Poplatky mají 2,5% a s prémiovým účtem za 175 Kč/měsíc je to 1,5% (po převodu samozřejmě může uživatel premium zrušit)

Papouch

Revolut nikdy. Nelze vyvést BTC z jejich ekosystému do chladírny.

KUKAČKA

už je, ty chladírno!!!!
i když zbytek plebs světa si asi chvilku počká… :DDDDDDDDDD

Martin
Hodnocení článku :
     

Teď prodávat? Spíše naopak 🙂

spot_img