Je čas nakupovat? – Ran NeuNer ze CNBC – Bitcoin v 2018 nedosáhne 50 000 $

0
1568

Přes léto jsme vydali rozbor predikcí od CNBC, z něhož vychází, že se cca v 95 % případů mýlí. Přišli jsme tak se závěrem, že by se vyplatilo obchodovat proti těmto predikcím, neboť 95% (ne)úspěšností se může pochlubit jen málokdo.

Ran NeuNer, známý analytik ze CNBC, nedávno poopravil svou predikci, podle níž měl Bitcoin do konce roku dosáhnout hodnoty 50 000 $. Ta se, podle všeho, nenaplní. Podle Rana by důvodem měl být nedostatek dobrých zpráv a bear market.

My si dovolíme trochu nesouhlasit – dobrých zpráv je dost. Možná více než loni. V prosinci 2017 se však spálilo příliš mnoho lidí a kryptoměny mezi veřejností na nějaký čas ztratily důvěru. Proto do nich investuje stále méně lidí.

Tak jako tak, predikce z 1. února nevyšla.

O tomto Ranově tweetu psal například i anglický web Cointelegraph. Na otázku, zda poskytne nějakou novou predikci pro tento rok, odpověděl:

„Ne, je to příliš komplikované.“

To teda je…

A pokud chcete vydělat na nějakých coinech, v poslední době má volatilitu hlavně Bitcoin Cash a Ripple, které sledují naši obchodníci. Tady najdete analýzu Bitcoin Cashe zdarma.

Obchodovat Bitcoin proti predikcím CNBC se vyplácí v 95% případů

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na