Jak ochránit své kryptoměny

0
safe

Kryptoměny se drží různým způsobem. Můžeme je držet na směnárnách, burzách, v online peněženkách, v hardwarových externích peněženkách, v notebooku, ale i v mobilu. V případě držení kryptoměn na směnárnách, burzách nebo v online peněženkách může být problémem to, že majitel kryptoměn nevlastní privátní klíč (podobné údaje jako při přihlašování do internet bankingu). Proto kryptoměny nevlastní on, ale třetí strana, která drží privátní klíč.

Tento článek je sponzorovaný společností  NEXALTIC Capital s.r.o.

Při držení kryptoměn v notebooku nebo v mobilu bývá často problémem chybějící záloha privátního klíče. Kvůli tomu může při ztrátě telefonu nebo při selhání notebooku dojít ke ztrátě všech prostředků.

My na skladování kryptoměn používáme externí hardwarová zařízení se zálohovanými privátními klíči tak, abychom pro klienty zajistili tu nejvyšší bezpečnost na trhu. Dvoufaktorovou autentizaci využíváme i při tradingu na nejbezpečnějších burzách, kde máme nastavenou maximální ochranu, jakou tato burza nabízí (výběry jen přes e-mail, výběr jen na vybrané peněženky, GEO ochrana apod.).

Nenechávejte proto své těžce vytěžené a nakoupené kryptoměny ležet jen tak, na nepoužívaných discích, a svěřte jejich zabezpečení a ochranu odborníkům.

Naše společnost NEXALTIC Capital s.r.o. vedle tří investičních produktů nabízí klientům i speciální hardwarové zařízení přizpůsobené na těžbu kryptoměn a zabezpečuje i bezpečné držení kryptoměn.

Náš Miner je speciálně navržen pro individuální potřeby klienta a přizpůsoben podmínkám, ve kterých bude provozován. Samozřejmě, nastavením a předáním Mineru klientovi naše péče nekončí. Kromě výroby a dodání zařízení se staráme i o pravidelné aktualizace těžebního softwaru a online monitoring průběhu těžby po celou dobu životnosti zařízení.

Nevíte si rady s kryptoměnami nebo jejich bezpečností? Obraťte se na odborníky!

nexaltic logo

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na