Jak koupit C+Charge (CCHG)?

0
(0)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Vznik elektrických vozidel v posledním desetiletí připravil půdu pro boj s uhlíkovými emisemi. C+Charge je proto projektem, který spojuje emisní povolenky a nabíjení elektrických vozidel. A k tomu právě používá technologii blockhainu.

Projekt spočívá v odměně majitele EV emisními povolenkami, když zrovna nabijou své vozidlo. Jeho cílem je vytvořit systém plateb za dobíjení elektromobilů s vynikající užitečností, soukromím, hodnotou a důvěrou pro své uživatele. Pokud se tedy ptáte, „jak koupit tokeny C+Charge?“, tenhle stručný průvodce je právě pro vás.

Klíčové body C+Charge

Níže je uvedeno několik klíčových bodů, které vám přiblíží funkce C+Charge: 

 • C+Charge je vůbec prvním projektem v ekosystému plateb pro elektromobily. Platforma touto formou využívá emisní povolenky k odměňování majitelů elektromobilů. A to kdykoli dobijí svá vozidla.
 • Po každém nabití mohou uživatelé využívat nativní měnu C+Charge CCHG k provádění plateb a přijímání emisních povolenek pro kompenzaci své uhlíkové stopy.
 • Platforma toho ale umí víc. Součástí je aplikace, která umožňuje sledovat data v reálném čase. To se týká cen, čekacích dob na nabíjecích stanicích a tak dále.
 • Aplikace C+Charge má zabudovanou geolokaci, což každému umožní najít nejbližší dobíjecí stanici.
 • Tokeny CCHG jsou i zajímavé tím, že jsou odstraněny z ekosystému, když je kdokoliv použije k platbě. To znamená, že jsou svým způsobem i deflačním tokenem.
 • CCHG je token s omezenou nabídkou postavený na Binance Smart Chain. Obchodníci mají vynikající příležitost zúčastnit se jeho předprodeje kryptoměn, protože ceny tokenů jsou stále nízké.

Jak koupit C+Charge (CCHG)?

Vytvořením soudržného platebního systému Peer-to-Peer (P2P) umožní C+Charge svým uživatelům používat utility token CCHG k placení za nabíjení svých elektromobilů. Mezitím mohou držitelé tokenů a řidiči EV získávat a využívat emisní povolenky ke snížení celkové uhlíkové stopy.

Nadšenci do kryptoměn, kteří přemýšlejí o tom, jak koupit C+Charge, tak mohou učinit prostřednictvím probíhající fáze předprodeje projektu. Kupující mohou provést tyto jednoduché kroky k nákupu tokenů, dokud probíhá předprodej.

Krok 1: Nainstalujte peněženku

Pro začátek budete potřebovat staženou a nainstalovanou kryptoměnovou peněženku. Jako je například MetaMask nebo TrustWallet. Kupující mohou navštívit oficiální web MetaMask a postupovat podle pokynů ke stažení a instalaci peněženky.

Krok 2: Připojte peněženku

Jakmile je peněženka nainstalována, kupující by se měli vydat na stránku předprodeje kryptoměnového projektu C+Charge. Nyní by měli hledat tlačítko „Připojit peněženku“ a kliknout na něj.

Jak koupit c+charge

Poté mohou kupující pokračovat a vybrat si peněženku, kterou nainstalovali (např. MetaMask nebo TrustWallet)

Krok 3: Použití BNB/USDT k nákupu CCHG

Kupující musí přidat do svých peněženek buď BNB nebo USDT, aby mohli koupit CCHG. Chcete-li si koupit tokeny, uživatelé si je mohou buď koupit přímo za BNB nebo USDT, nebo si nejprve koupit BNB kreditní kartou na stránce projektu.

Krok 4: Nákup tokenů CCHG

Poté, co obchodníci doplní ve svých peněženkách odpovídající zůstatek BNB nebo USDT, mohou kliknout buď na tlačítko „Koupit s BNB“ nebo Koupit s USDT“.

Brzy poté by měli kupující zadat množství BNB/USDT, které jsou ochotni prodat výměnou za tokeny C+Charge.

Krok 5: Potvrďte transakci a vyžádejte si tokeny

V posledním kroku poskytovatel peněženky požádá uživatele o autorizaci. Po opětovné kontrole počtu tokenů CCHG, které mají být přijaty, mohou kupující pokračovat a transakci potvrdit. Tokeny CCHG lze nárokovat po skončení předprodeje.

Co je C+Charge?

Když jsme si ukázali, jak koupit tokeny C+Charge (CCHG), pojďme se podívat na jedinečné funkce projektu. Proč má smysl do tohoto projektu investovat své peníze? Naše spoléhání se na fosilní paliva v průběhu let urychlilo emise uhlíku do životního prostředí. V boji proti tomuto problému se vyvinul koncept emisních povolenek, který jednotlivcům a podnikům poskytl lukrativní pobídku ke snížení emisí uhlíku.

Na druhou stranu se příchod elektrických vozidel (EV) ukázal jako další účinný způsob, jak eliminovat emise uhlíku. Odvětví emisních povolenek a EV zaznamenalo v posledním desetiletí zvýšenou poptávku. 

Infrastruktura však nedokázala poskytnout bezproblémový uživatelský komfort. Stávající dobíjecí infrastruktura nestačí k podpoře rostoucí poptávky po EV. Navíc, protože většina nabíjecích stanic pro elektromobily se připojuje k elektrické síti, vzniká problém nastavit transparentní a konzistentní cenu za nabíjení elektromobilů. Tento nedostatek standardních cen vytvořil problémy s důvěrou a transparentností mezi vlastníky EV.

Pro vyřešení těchto kritických problémů se C+Charge snaží integrovat emisní povolenky do odvětví nabíjení elektromobilů. S využitím technologie blockchain C+Charge vytváří systém nabíjení EV, který odmění řidiče EV emisními povolenkami. Následují některé z pozoruhodných funkcí platformy;

 • C+Charge se zaměřuje na reálnou utilitu webu 3, která může jednotlivcům pomoci získat přístup k bilionové ekonomice, které dominují velké konglomeráty.
 • Umožňuje majitelům EV získávat emisní povolenky nabíjením jejich vozidel.
 • Platforma vytvořila aplikaci nové generace pro uživatele, aby mohli sledovat své povolenky, zůstatky a sledovat ceny nabíjení na několika stanicích.
 • Pobídky uživatelů mohou vyvolat vyšší přijetí elektromobilů. 
 • Projekt a uživatelé by také získali podporu ve formě pobídek, daňových úlev atd.

Zatímco širší trh se snaží prolomit medvědí trend, kupující neustále hledají kryptoměny, které by mohly přinést výnosy. Vzhledem ke schopnosti C+Charge odhalit a efektivně řešit problémy v segmentu nabíjení elektromobilů by to mohla být jedna z nejvíce podceněných kryptoměn.

Token C+Charge (CCHG).

Token CCHG, který funguje v síti Binance Smart chain, pohání ekosystém C+Charge. Uživatelé mohou pomocí těchto tokenů platit za nabíjení svých elektromobilů na stanicích spravovaných C+Charge a na partnerských stanicích projektu. 

Zajímavostí C+charge je, že použité tokeny pro platby za nabíjení EV budou odstraněny z jejího ekosystému. Tím se token stává deflačním aktivem. Rostoucí počet nabíjecích stanic dále zvyšuje počet tokenů odebraných ze systému a podporuje hodnotu tokenu. Kromě toho lze stakingem CCHG umožní uživatelům získat další odměny.

Mobilní aplikace platformy také umožní uživatelům sledovat zůstatky tokenů a další informace související s platbami. Kupující mohou zvážit nákup tokenů CCHG, dokud ještě mají příležitost. V současné době mají možnost koupit tokeny za relativně nízkou cenu 0,013 USDT za token.

Proč koupit C+Charge (CCHG)?

Kromě toho, že jsou tokeny CCHG srdcem ekosystému C+Charge, umožňují uživatelům mít pozitivní dopady na životní prostředí. Token umožňuje uživatelům využívat řešení projektu k řešení skutečných problémů. Podívejme se, proč by investoři měli koupit C+Charge.

koupit c+charge

Přístup k emisním povolenkám pro majitele EV

Tato platforma umožňuje vlastníkům elektromobilů získávat emisní povolenky vytvořením řešení založeného na blockchainu. C+Charge navrhla unikátní řešení, které má v úmyslu předefinovat ekosystém nabíjení elektromobilů.

Kupující mohou jednoduše použít aplikaci C+Charge k provádění plateb za nabíjení elektromobilů, aby získali tokenizované emisní povolenky. Kromě toho mohou držitelé tokenů také získat emisní povolenky z určitého procenta transakčních poplatků na poměrném základě.

Aplikace C+Charge

C+Charge vymyslel centralizovanou aplikaci se špičkovými funkcemi pro bezproblémovou integraci plateb.

Mobilní aplikace platformy bude centrální platformou pro potřeby nabíjení všech majitelů elektromobilů. Aplikace je navržena pro správu komplexních činností spojených s procesem nabíjení. Kromě povolení a správy plateb poskytuje aplikace uživatelům také sledování emisních povolenek.

Uživatelé mají také možnost geolokalizovat nabíjecí stanice. Kromě toho aplikace umožňuje uživatelům sledovat čekací doby nabíjení v reálném čase spolu s možností technické diagnostiky nabíjecích stanic. 

Transparentnost prostřednictvím blockchainu pro vlastníky elektromobilů a nabíjecí stanice

Technologie blockchain umožnila řidičům elektromobilů bezproblémový přístup k emisním povolenkám při řízení svých vozidel a využívání sítě C+Charge. Vytvoření důvěry mezi vlastníky EV a nabíjecí stanicí je zásadní pro hladké fungování odvětví EV. Podporou transparentních cen a sledování dat v reálném čase zajišťuje C+Charge vysokou úroveň transparentnosti. 

Platba prostřednictvím elektronické peněženky umožňuje uživatelům ušetřit čas, zdroje a úsilí. C+Charge používá pro své operace distribuovanou účetní knihu. Nefalšovaná kopie všech transakcí tedy bude k dispozici komukoli a kdykoli.

Data v reálném čase

Nová aplikace projektu umožňuje uživatelům sledovat v reálném čase data týkající se provozního stavu nabíjecích stanic, aniž by museli trávit příliš mnoho času nebo zdrojů. Uživatelé by navíc byli schopni detekovat a diagnostikovat problémy v reálném čase. Tyto funkce umožní majitelům elektromobilů uniknout z obrovských front na nabíjecích stanicích a optimalizovat proces nabíjení.

Kromě toho platforma vykazuje slibný růstový potenciál, protože by se mohla stát mostem pro několik nabíjecích stanic po celém světě. Platforma je navržena tak, aby byla kompatibilní s více než 1,8 miliony stanic po celém světě. Společnost C+Charge také navázala partnerství s výrobci nabíjecích modulů. Jsou na solární pohon, a proto nevyžadují typickou síť a skutečně podporují udržitelnou elektřinu.

Platforma se také snaží využívat NFT, které poskytují užitek svým uživatelům. Její aplikace umožní uživatelům vytvářet NFT z emisních povolenek získaných nabíjením jejich EV a tokenů. Aby to bylo ještě zajímavější, C+Charge se bude snažit nabídnout program NFT, který bude spolupracovat s výrobci automobilů v oblasti EV. 

Cíle projektu v oblasti udržitelnosti využitím blockchainu by mohly zlepšit způsob, jakým se nabíjení elektromobilů provádí globálně a to je dobrý důvod, proč koupit C+Charge.

Proč koupit C+Charge – Tokenomika

Projekt C+Charge zahájil svou první předprodejní fázi a ihned zaznamenal působivou odezvu. Tokeny CCHG mají nastaven maximální objem ve výši 1 miliardy tokenů. Z těchto tokenů je přibližně 40 % alokováno do veřejného prodeje. Kromě toho bude téměř 10 % z celkové nabídky distribuováno komunitě na staking, airdropy a giveawaye. S přibližně 5 % zásoby vyhrazených pro účely ochrany životního prostředí a charitu se projekt snaží urychlit úsilí o splnění svých cílů.

koupit c+charge

Jedinečnou vlastností tokenů CCHG je deflační mechanismus. Pokaždé, když jsou použity k zaplacení poplatku, jsou staženy z oběhu. To zajišťuje neustálý růst poptávky.

V době psaní tohoto článku již projekt během několika dní od spuštění předprodeje získal téměř 30 000 USDT. Kupující, kteří hledají tokeny s vysokou návratností investic uprostřed  kryptozimy, by měli zvážit přidání CCHG do svých portfolií, dokud ještě mohou.

FázeCena% tokenůMnožství tokenůHodnota v USD
Fáze 10,01300 USD40 %160 000 0002 080 000 USD
Fáze 20,01650 USD30 %120 000 0001 980 000 USD
Fáze 30,02 000 USD20 %80 000 0001 600 000 USD
Fáze 40,02350 USD10 %40 000 000940 000 USD

Pokud bude C+Charge i nadále získávat zvýšenou pozornost uživatelů během svých předprodejních fází, mohlo by to položit základy pro to, aby se v nadcházejících měsících dostal na několik významných burz. Kromě toho se očekává, že ceny budou dále růst s fázemi předprodeje.

Předprodej zahájen16. prosince
Způsoby nákupuETH, USDT, Transak
ŘetězBinance
Min. nákup Žádný
Maximální nákupŽádný

Předpověď ceny C+Charge (CCHG).

Roadmapa platformy vymezuje její plány na vytvoření většího povědomí před zalistováním mince, dokončení vývoje NFT a počátečních fázích v nadcházejících časech. Možná zalistování CCHG na decentralizovaných burzách a prominentních CEX v nadcházejících měsících může obchodníkům pomoci dosáhnout působivých výnosů.

Vize C+Charge o revoluci v ekosystému nabíjení elektromobilů již upoutala pozornost uživatelů. Rostoucí poptávka po EV a udržitelných produktech by pomohla projektu spustit masové přijetí jeho jedinečných řešení.

Obecně platí, že slibné kryptoměnové projekty ve stádiích předprodeje, které mají přístup orientovaný na řešení s reálnou užitečností, končí v dlouhodobém horizontu exponenciálními zisky. Na probíhajícím medvědím trhu, kdy je nákup kryptoměn poměrně riskantní, se stává pro kupujíc důležité diverzifikovat svá portfolia tak, aby zahrnovala kryptoměny s vysokým potenciálem návratnosti investic. 

Pokud by projekt i nadále dosahoval zásadních milníků ve svém plánu, může v nadcházejících časech připravit cestu k exponenciálním výnosům. Kupující by měli zvážit, zda koupit C+Charge, když mají možnost koupit tokeny za zvýhodněnou cenu 0,013 USDT.

Aby uživatelé měli vždy přehled o nejnovějších aktualizacích, mohou si projít whitepaper C+Charge a připojit se ke kanálu Telegram.

Jak koupit C+Charge (CCHG) – Závěr

V tomto podrobném průvodci jsme si řekli jak koupit C+Charge krok za krokem. Získali jsme také přehled o hlavních funkcí projektu, který se snaží být průkopníkem současného ekosystému plateb za dobíjení elektromobilů. Vzácnost efektivních řešení může pomoci projektu stát se lídrem ve svém oboru a dosáhnout výjimečného růstu.

Projekt připravil půdu pro řidiče EV, aby získali emisní povolenky a přitom platili za nabíjení svých vozidel na předem vybraných stanicích. Jeho průkopnická aplikace připraví cestu pro sledování dat v reálném čase a ušetří uživateli čas a úsilí.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img