Jack Dorsey hledá umělce pro kryptotématiku

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Všechny trhy po nepovedené debatě Trumpa s Bidenem v rudé • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin a globální akcie klesly...

[Večerní souhrn článků] • Investoři přesunuli miliony dolarů z Coinbase • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel společnosti Twitter Jack Dorsey hledá grafiky, návrháře, umělce, kteří by pomohli oživit Bitcoin a vytvořili tak způsob, jakým se populární kryptoměna dostane k masám.

Cryptoart pracovní pozice

Bitcoin je decentralizovanou kryptoměnou bez kontroly vlády nebo centrálních bank. Bitcoin nemá žádné ústředí, ředitele, manažery ani svůj marketingový tým. Právě proto je velmi pozoruhodné, jak se název i celkový systém rozšířily po celém světě pouze na základě jeho formy a funkce.

Na Twitteru se objevil inzerát, ve kterém hledají „návrháře, který pomůže utvářet budoucnost toho, jak bude Bitcoin převeden do hlavního proudu ve světě.“ Dále v pracovní pozici zní:

„Toto je velká šance zaměřit se na vytvoření dlouhodobé vize Bitcoinu.“

Umělec může být každý

Každý, kdo má v sobě uměleckého ducha, se může podílet na této vizi podle Jacka Dorseyho. Důležité je učinit Bitcoin takový, aby se jevil jako běžnější a pohodlnější. Kryptosektor si za pár let získal dostatečnou pozornost podniků, vlád a nadnárodních korporací, ale ještě není připraven na masové přijetí.

„Pokud se začne objevovat společenský duch ohledně uměleckého přístupu k Bitcoinu, pak bychom společně pracovali na zapojení správných lidí do ekosystému. Prioritou je zdokonalit nápady a návrhy a pomoct tak osvětlit Bitcoin,“

dodává Jack Dorsey.

Závěr

V brzké budoucnosti bychom se mohli dočkat mnoha nových uměleckých směrů, dokonalých street artů či vernisáží s kryptotématikou. Je dosti pravděpodobné, že Bitcoin projde faceliftem a kryptoměny budou lépe přijímány.

Co číst dále

Na bitcoinovém trhu panuje strach!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře