[Inzerát] Hledáme redaktory pro Kryptomagazín – přidejte se do našich řad

0
(0)

Kryptomagazin je nezávislý web, který se snaží informovat o zajímavých technologiích. Našim cílem je podávat ověřené a pravdivé informace ve stravitelné formě a pomoci tak popularizaci kryptoměn.

Momentálně naše firma (Medial Base) zaměstnává více než 40 lidí, kteří se aktivně podílejí na tvorbě obsahu našich webů. V současnosti však náš web Kryptomagazín začíná pociťovat mírný nedostatek redaktorů. Pokud máte zájem, budeme rádi, pokud se přidáte do našich řad.

Redaktor

Jste zdatní v češtině / slovenštině a chcete se naučit psát kvalitní články? Chcete šířit své myšlenky po světě? Rozhodně nám napište. Hledáme šikovné lidi, které baví psát články.

Co od vás očekáváme?

Vlastně toho není mnoho. Úplně postačí, když napíšete 1-2 články týdně. Připravte se však, že alespoň zpočátku strávíte spoustu času zpracováváním nových informací. My v Kryptomagazínu dbáme na kvalitu informací a textu.

Co nabízíme?

Práci z domova, v týmu šikovných lidí. Dostanete možnost psát o tom co vás baví a vytvářet stále komplexnější články. Dát lidem možnost vzdělávat se. Zpracovali jsme už více než 20 kryptoměn a naše články čtou desetitisíce lidí ve třech, potenciálně čtyřech zemích střední Evropy. Vaše slovo bude slyšet daleko.

Hledáme zkušené copywritery, ale i nováčky, které prostě jen baví kryptoměny / technologie a psaní.

Přidejte se do našeho týmu redaktorů

Určete nám napište. Rádi dáme šanci každému z vás. Spolupracovat budete s našimi zkušenějšími kolegy, takže se nemáte čeho bát.

Momentálně se snažíme obsadit pozice:

Externí redaktor (3) ~ 120 kč / hod (dle šikovnosti)
Redaktor v kanceláři – Praha Holešovice (1) – part-time – 150 kč / hod

V případě zájmu nám napište e-mail na adresu:
[email protected]

Další nabídky práce:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img