[Inzerát] Hledáme programátory a video-editora

0
[Inzerát] Přidejte se do našeho nového trading týmu

Z Kryptomagazínu se za necelý rok fungování stal největší portál o kryptoměnách v Česku a na Slovensku. Přidali jsme stránku o obchodování, YouTube kanál, diskuzní skupinu a plánujeme se rozvíjet i nadále. Na to však potřebujeme nové lidi. Tentokrát hledáme video-editora nebo střihače a hlavně několik programátorů.

Pokud o těchto činnostech moc nevíte, ale chtěli byste se k nám přidat, podívejte se do naší sekce s pracovními nabídkami:

Pracovné príležitosti na Kryptomagazine

Programátor

V rámci naší firmy právě startujeme IT sekci a hledáme schopné programátory, kteří mají aspoň nějaké zkušenosti, velkou chuť učit se a jsou ochotní na sobě pracovat. Vhodné pro studenty (part-time) i absolventy a pracující (full-time).

Co od vás očekáváme?

Programujeme v:

  • Javascript (znalost reactu výhodou)
  • node.js
  • databázi (SQJ aj NoSQL)
  • zkušenosti s AWS nebo GCP výhodou

Je zde možnost pracovní stáže, v rámci které se postupně naučíte používat tyto technologie a poté se přidáte k našemu týmu.

Hledáme hlavně lidi, kteří by mohli chodit pracovat do naší kanceláře v Praze 2 (blízko metra I. P. Pavlova), ale není to podmínkou. Home-office je taktéž možný.

Co nabízíme?

Budete součástí našeho týmu a zajímavého projektu prudce se rozvíjející firmy. Možnost kariérního růstu, zajímavých výhod a finančního ohodnocení.

Pokud vás tento inzerát oslovil, napište nám e-mail na adresu [email protected]

Video-editor

Náš YouTube kanál rychle roste a hledáme nové posily, abychom mohli točit stále lepší a lepší videa. Na místo video-editora hledáme člověka, kterého baví točit.

Co od vás očekáváme?

  • zkušenosti s tvorbou/stříháním videí
  • chuť tvořit video-obsah, který osloví lidi

Co nabízíme?

V Praze připravujeme menší studio, které budeme používat na tvorbu videí pro YouTube. Nabízíme práci v příjemném prostředí, zajímavé benefity a finanční ohodnocení a hlavně vysokou míru volnosti. Práce je ideální pro studenty filmové školy, kteří chtějí někde zužitkovat své nově nabyté zkušenosti.

Pokud vás tento inzerát oslovil, napište nám e-mail na adresu [email protected]

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na