Investoři spěchají, než bude příliš pozdě na nákup Chimpzee, bonusová mánie jede ve finální fázi předprodeje  na plné obrátky

2
(5)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Chimpzee (CHMPZ) přitahuje velkou pozornost investorů, kteří chtějí získat tokeny před koncem poslední fáze předprodeje. Tento projekt vyvolal rozruch hned v začátcích pro filantropickou práci, kterou vykonává, a skutečnost, že v tom pokračuje i ve svých závěrečných fázích, poukazuje na to, že si tým věří a projekt by se v této oblasti mohl v budoucnu stát důležitým hráčem

*Reklamní článek

Spojením těchto snah šetrných k životnímu prostředí s možností získat bonusové tokeny CHMPZ nabízí Chimpzee cennou investiční příležitost. V tomto článku představíme veškeré informace a předprodejní detaily o tomto projektu, aby se investoři mohli rozhodnout, zda se do projektu zapojit či nikoliv.

Chimpzee je druh projektu, který svět kryptoměn potřebuje

Chimpzee se věnuje ochraně divoké zvěře a řešení klimatických změn a zároveň nabídne uživatelům hned několik způsobů, jak generovat pasivní příjem. K dosažení tohoto cíle přiděluje Chimpzee 10 % celkové nabídky a část zisku organizacím aktivně pracujícím na těchto důležitých otázkách. Chimpzee má také konkrétní a podrobné plány pro ambasadorský program a místní iniciativy. Tyto iniciativy jsou financovány ze zdrojů projektu a jejich cílem je zdůraznit význam zvyšování povědomí a financování úsilí o ochranu přírody. Je také pozoruhodné, že mezi podpůrné organizace patří The Giving Block, Rainforest Rescue, WILD a One Tree Planted.

Projekt v rámci své mise zavede na platformě sadu zajímavých funkcí, aby byl pro uživatele zajímavý. Jedná se o mechanismy Shop-to-Earn, Trade-to-Earn a Play-to-Earn. Tyto funkce umožňují uživatelům získat odměny a zároveň nabídnout konkrétní podporu pro zastřešující  cíle projektu.

Kryptoměnoví nadšenci tak mohou využít nabídky Chimpzee shopu, NFT tržiště nebo si zahrát P2E hru Zero Tolerance. Chimpzee shop nabídne širokou škálu produktů a zboží a NFT tržiště usnadní transakce s NFT, přičemž poskytne aktivním obchodníkům pasivní příjem prostřednictvím části transakčních poplatků platformy. A konečně, gamifikační proces umožňuje hráčům získat tokeny CHMPZ pokaždé, když splní určité stanovené cíle ve hře. Držitelé Chimpzee NFT Pasů budou mít další výhody, jako staking s APY až 20 %, ale především zvýší svůj potenciál pasivního příjmu v rámci ekosystému.

Kromě toho má Chimpzee brzy vydat mobilní aplikaci, která využívá technologii AI k vytváření personalizovaných avatarů šimpanzů. Tato funkce umožní uživatelům nejen  vytvářet vlastní avatary, ale také přizpůsobovat jejich NFT pasy.

Finální fáze předprodeje CHMPZ přitahuje nové investice

V současné době probíhá poslední fáze předprodeje, přičemž aktuální hodnota tokenu CHMPZ je 0,00155 USD. Potenciální investory jistě potěší, že konečná cena, za kterou bude token CHMPZ uveden na burze, je stanovena na 0,00185 USD. K dnešnímu dni projekt úspěšně získal více než 2,4 milionu dolarů. Investoři mají také možnost zúčastnit se bleskové promo akce, která resetuje cenu na dřívější úroveň předprodeje.

V závislosti na své investici mají účastníci předprodeje možnost získat různé bonusy a zvýšit svou expozici. Například ti, kteří investují 500 USD nebo více, mohou získat 1,5násobný bonus a ti, kteří investují 1 000 USD nebo více, mohou získat 2násobný bonus. A těm, kteří investují 5 000USD nebo více, bude nabídnut masivní 4násobný bonus.

Exkluzivní diamantové Chimpzee NFT pasy, které přinášejí nejvyšší odměny, budou distribuovány po konci předprodeje. Ti, kteří se během této fáze nerozhodnou pro účast v projektu, budou muset počkat s jejich nákupem do budoucna, až po distribuci NFT pasů uživatelům, kteří se zaregistrovali na whitelist.

Také stojí za zmínku, že pokaždé, když budou tokeny CHMPZ použity na nákup NFT pasů , aktivuje se spalovací mechanismus. V důsledku toho se sníží nabídka v oběhu až o 5 miliard tokenů.

Po předprodeji se tým Chimpzee primárně zaměří na zajištění zalistování tokenu CHMPZ na různých burzách a na rozvoj základní technologie, která pohání platformu.

Závěr

Chimpzee demonstruje svou jedinečnost tím, že umožňuje komukoli přispět k ochraně životního prostředí a každý investor s tolerancí vůči riziku by měl zvážit zapojení. Pokud patříte mezi zainteresované investory, určitě si zjistěte o projektu více na jeho oficiálních webových stránkách, protože je v současné době v závěrečné fázi předprodeje a máte poslední šanci získat tokeny CHMPZ za aktuální cenu. Více informací můžete také získat na kanálech sociálních sítí projektu, jako X nebo Telegram. Před jakoukoliv investicí proveďte dostatečný výzkum projektu a zvažte všechna rizika související se spekulativní povaze kryptoměn.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img