ICO Tari – blockchain na prodej digitálních předmětů a vstupenek

0

Jedním ze základních problémů kryptoměn a blockchain technologie je fakt, že zatím nenašly uplatnění v rámci mainstreamu. To chce změnit společnost Tari Labs, která vyvíjí projekt Tari. Ten má za cíl vytvořit blokchainový rámec pro práci s digitálními majetky. Mezi ně patří například vstupenky. 

Digitální majetky

Tari má být blockchain řešení pro kompletní práci s digitálními majetky jako jsou například herní předměty. Ty by měly být navázány na decentralizovaný blockchain místo toho, aby byly majetkem přímo dané společnosti, která je vytvořila. To by mělo dát uživatelům větší možnosti, jak digitální majetky doopravdy vlastnit, a možnost s nimi volně nakládat.

Zároveň má mít systém vlastností, které budou hlavní konkurenční výhodou proti stávajícím řešením. To znamená, že pokud například prodejce vstupenek nebude chtít, aby s nimi obchodovali překupníci, tak zakáže transfer tokenů. Prodejce také bude moci zvolit méně radikální variantu ve formě poplatků za transfer daného majetku, a tudíž bude majitele odrazovat od přeprodeje.

Tari blockchain bude velmi úzce spojen s kryptoměnou Monero. Tvůrci ji preferují jako jednu z mála doopravdy decentralizovaných měn. Těžení Monera tak bude zároveň vynášet i tokeny ze sítě Tari. Zajímavostí je, že do projektu je zapojen bývalý ředitel společnosti Ticketfly, takže je to projekt, který se vyplatí sledovat.

Hlavní informace:

  • Blockchain pro práci s digitálním majetkem
  • Nastavitelnost vlastností majetku
  • Hlavní zaměření je obchod se vstupenkami
  • Spojení s měnou Monero
  • Projekt je nový a čeká jej ještě dlouhý vývoj

Kompletní analýzu ICO Tari najdete na stránkách Trading11.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na