ICO Celer Network – Lighting network pro všechny blockchainy

0
celer network

Shodným problémem všech blockchainů je malá prostupnost transakcí za vteřinu. Jeden hlavní řetězec se nedokáže rozrůstat tak rychle, aby pokryl potřeby všech uživatelů. Z toho pak plynou například vysoké poplatky na síti či pomalé schvalování transakcí. Jednou z možných cest je využití off-chain řetězců. Celer Network chce nabídnout toto řešení všem kompatibilním blockchainům.

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Nejznámějším off-chain řešením je Lighting network, která momentálně funguje v beta verzi na Bitcoin síti. Jedná se o to, že strany si mezi sebou otevírají nové kanály, které nejsou na hlavním řetězci zapsány celé. Na hlavní řetězec se dostane pouze úvodní stav mincí a finální stav mincí.

Celer Network tvoří novou technologii, která bude aplikovatelná na většinu dnes existujících blockchainů. Díky unikátní architektuře projektu Celer Network je také možné aplikovat tuto technologii i na DAG mince. Projekt je ve velmi brzkém stádiu vývoje, ale má již existující minimální produkt a zapálenou komunitu. Zatím nejsou upřesněny informace, kdy přesně bude ICO či whitelist. 

Základní informace:

  • Off-chain řešení pro všechny
  • Zrychlení průchodu transakcí
  • Kompatibilita s většinou blockchainů
  • Použitelnost i pro DAG mince
  • Silný tým se solidní vizí
  • Spojení s univerzitním prostředím

Kompletní analýzu ICO Celer network najdete na Trading11

Officialní web: https://www.celer.network

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru našeho YouTube kanálu a nabízíme ke shlédnutí naše nejnovější video:

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na