ICO Calvaria vybrala již 2 miliony USD – Kupte token Calvaria v předprodeji, který se chýlí ke konci

3
(1)

Zprávy a souhrny

Epická fantasy play to earn bitevní karetní hra Calvaria předčasně končí předprodej svých tokenů RIA. Takže investoři musí postupovat rychle, nebo promeškají svou příležitost účastnit se předprodeje tohoto tokenu. Calvaria získala již téměř 2 miliony dolarů a v současné době je ve 4. fázi výběru finančních prostředků. A to na ceně tokenu RIA na 0,025 dolaru.

Tým projektu Calvaria se kvůli velkému zájmu rozhodl změnit cenu v 5. fázi na 0,0325 USD. Což poskytuje prvním investorům projektu „papírové“ zisky ve výši 225 %. Na začátku 5. fáze předprodeje, která začíná milníkem 2,1 milionu dolarů, zbude pouze 20 % tokenů k prodeji.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Kupte si RIA ještě dnes a zajistěte si 30% zisk

Ale ještě není příliš pozdě na to, abyste se zapojili do předprodeje nyní za cenu 0,025 USD. Tím získáte nominální 30% návratnost, až předprodej skončí na cenovém milníku 0,0325 USD. Jakmile předprodej dosáhne konce 5. fáze, projekt celkově získá 3 075 000 $.

Tým v současné době zkoumá nabídku počáteční výměny (IEO) se svými současnými burzovními partnery. Tím pádem investoři pravděpodobně zaznamenají další zvýšení ceny, jakmile začne obchodování na burzovním trhu.

Nyní je do předprodeje přiděleno 150 milionů tokenů, které budou fungovat v rámci tokenomiky projektu.

Komunita bude pravidelně informována o rozhodnutích týkajících se distribuce vylepšené alokace tokenů, jak je uvedeno v příspěvku na blogu projektu.

Kucoin a Gate.io jsou partnery CEX

Calvaria již podepsala smlouvy s předními kryptoburzami Kucoin a Gate.io a také s krypto sociální obchodní platformou XT.com. Kucoin je třetí největší krypto spotová burza podle datového webu CoinGecko. Zatímco Gate.io je na čtvrté pozici.

S těmito předními burzovními značkami, jako prvními partnery projektu, mohou investoři přiměřeně očekávat významný nárůst cen, když začne veřejné obchodování.

Calvaria přitahuje velkou pozornost médií, s pokrytím na serverech, jako je Yahoo a Benzinga. Stejně jako na specializovaných krypto webech, jako je Cryptonews.

Calvaria dělá P2E jinak

Calvaria do své play to earn karetní hry Duels of Eternity integruje herní mechanismus za účelem získání výdělku.

Ale není to běžná nabídka P2E. Calvaria například nabízí bezplatný přístup ke hře pro ty, kteří si chtějí hru jen pro radost vyzkoušet.

Projekt se snaží konkurovat jiným hrám jako jsou Splinterlands a Gods Unchained. Calvaria také obsahuje 3D postavy jako součást svého závazku k AAA herním designovým standardům.

Další funkcí, která odlišuje Calvaria od jiných, je skutečnost, že hráči nemusí mít připojenou kryptopeněženku, aby mohli začít hrát. Což je chytrý krok, protože zvýší přitažlivost hry i pro hráče, kteří s kryptoměnami teprve začínají.

Spuštění na mobilních zařízeních s implementací transakcí smart layer

Atraktivitu hry Duels of Eternity pro běžné hráče umocní skutečnost, že bude spuštěna na mobilních zařízeních. Díky čemuž bude hra dostupnější.

Mezi další funkce, které oslovují investory i hráče, patří správa DAO, tržiště aktiv ve hře a stipendijní program.

Calvaria je více řetězcový projekt. Budou ale umožněny i interní transakce, které bude zpracovávat Polygon Layer 2.

Polygon je na vrcholu blockchainu Ethereum a zrychluje a zlevňuje transakce. To je ideální pro plynulý herní zážitek. Calvaria je podporována Polygon Studios.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Reklama: