[Hot News] Visa čelí rozsáhlému výpadku po celé Evropě

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Zákazníci po celé Evropě i v České republice hlásí výpadek plateb pomocí platebních kartet Visa. Některé platby prováděné kartou Visa jsou pozastaveny. Klienti dostávají při pokusu o placení zprávy, že peníze nelze odesílat, ani přijímat.

Získejte profesionální analýzy a exkluzívní pohled na kryptoměny na trading11.com

Klienti dostávají při pokusu o placení kartou Visa zprávy, že peníze nelze odesílat, ani přijímat. Problém se pravděpodobně týká pouze bezkontaktních plateb a vybírání hotovosti by mělo fungovat bez problémů. Skutečný rozsah a závažnost problému však zatím nelze určit.

“V současné době dochází k narušení služeb, které brání zpracování některých Visa transakcí v Evropě. Vyšetřujeme příčinu a pracujeme tak rychle, jak je to možné, abychom situaci vyřešili. Budeme vás průběžně informovat.”

uvedla dnes firma na svém twitteru a držitelům karet se za vzniklé nepříjemnosti omluvila. Na nápravě se prý již pracuje.

Naše nejnovější video:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img