[Hot news] Bitcoin překonal poprvé od ledna 2018 hranici 14 500 USD a pokračuje v růstu

5
(7)

Zprávy a souhrny

Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Nejpopulárnější kryptoměna na světě prolomila poprvé úroveň 14 500 USD od začátku roku 2018.

Živý den obchodování během americké nejistoty ohledně voleb způsobilo, že Bitcoin vystoupal nad tuto hranici,  kde nebyl od ledna 2018.

Nervozita pokračuje

Data z TradingView ukázala, že zisky Bitcoinu pokračují i během čtvrtečního obchodování, uprostřed napětí na trzích v důsledku stále nerozhodného výsledku voleb v USA a možným protestům po oznámení výsledků.

Volatilita na trzích

V době psaní článku se na hlavní burze Bitstamp objevila maxima 14 560 USD, přičemž BTC / USD se následně za kolísavých podmínek vrátil k fluktuaci kolem 14 500 USD.

Denní zisky pro tento pár činily 6,5 %, protože volební nepokoje přinesly solidní zisky jak pro bitcoiny, tak pro tradiční bezpečná útočiště.

Analytik společnosti Cointelegraph Markets Keith Wareing identifikoval kritickou úroveň odporu, kterou je třeba překonat, aby byla cesta Bitcoinu k vyšší ceně volná.

“Čekáme na to, jestli Bitcoin prolomí 14 400 USD nebo dojde k zamítnutí. Pro mě je to úroveň, kterou musí projít, než se relativně jasně vynoří na 17 000 USD”, shrnul ve středu pozdě večer.

Další analyitk, The Moon, si myslí, že tato klíčová úroveň je na 14 500 USD.

Jak to celé dopadne, uvidíme v následujících hodinách. Jaký je váš názor? Půjdeme na 17 000 USD a pak Moon? Nebo dojde k poklesu po oznámení výsledku voleb? Napište nám do komentářů.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

vcelku nechápu, proč by oznámení výsledku voleb mělo něco změnit, vždyť podle mě Biden to má už v kapse, nechce se mi věřit, že by přepočítání něco výrazně změnilo

Adam

No celkem bych si vsadil že to půjde k Nejvyššímu soudu, což prodlouží nejistotu . Tím pádem bude vítězem BTC 🙂

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: