[HOT NEWS] Bitcoin padl na 5000 $!!! Jak hluboko ještě můžeme padnout?

49
Dark_Bitcoin

A je to tady. Po téměř roce čekání Bitcoin klesl na hodnotu 5000 $. Za posledních 24 hodin tak vytvořil ztrátu 10 %. Ostatní altcoiny padají ještě rychleji. Ethereum kleslo o 14 % a momentálně se obchoduje za neuvěřitelných 150 $. Bitcoin Cash je na 345 $ a cena Litecoinu klesla na 36 $.

Relativně dobře se drží XRP (-5 %).

Nepříjemná situace, ve které se momentálně nachází trh s kryptoměnami, začala už minulou středu, kdy jsme byli svědky velkého dumpu. Bitcoin tehdy padl o 1000 $ a vytvořil tak nové letošní LOW. To je však již minulost. Dnešní minimum na burze Coinbase Pro dosáhlo hodnoty 4950 $.

Mohlo by vás zajímat: [VIDEO ZPRÁVY] Černá středa zamávala trhem a BTC hledá nové dno

Vyplnila se tak predikce obchodníka z Trading11 – IXOYE – který tento pokles avizoval již přibližně před rokem. Zároveň však dodával, že uzavření tohoto „hidden gapu“ bude ideální příležitostí institucionálních investorů pro vstup do trhu.

Pádům však nemusí být konec. René z Trading11 v rozhovoru pro Kryptomagazín vyjádřil domněnku, že letošní minimum pro Bitcoin bude 4200 $.

(článek pokračuje pod odkazem)

[Rozhovor] Bitcoin pravdepodobne spadne až na 4 200 $ – Analytik T11 René ohľadom budúcnosti kryptomien

Co teď dělat?

Dnešek, zdá se, našel své dno. Na některých burzách už máme první známky odrazu a také RSI je na historicky nejnižších hodnotách. To však ještě nic neznamená. Pokud držíte nějaké coiny, počkejte si na retracement, který dříve či později, rozhodne přijde.

Pokud aktivně obchodujete, jistě máte nastavené stoplossy. Počkejte, až se situace uklidní, trh se ustálí a Fibonacciho indikátor vám ukáže vaše nejbližší targety. Nezapomeňte, že obchodování není o tvoření zisků, ale o řízení rizika.

Každopádně, není příliš pravděpodobné, že Bitcoin se dnes ustálí pod hranicí 5000 $.

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro čtenáře Kryptomagazínu připravil Samuel S.

49
Komentujte

avatar
6 Comment threads
43 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
RobPetrMartin NovakMichalNorth Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
cohi
Host
cohi

To, čeho jsme momentálně svědky je začátek konce klesajícího trendu. Cena Bitcoinu je již na dně, dostane se ještě maximálně ke 4700$ ale potom by jsme měli už jít nahoru. Každopádně se to utrhlo pěkně ze řetězů:)

Michal
Host
Michal

prozatím dnešní low 4218 USD. cca 11 hodin po cohiho predikcí o poklesu na maximálně 4700 USD. to já jen tak, aby někdo nechytal padající nůž na základě přání lidí, co maj nadělaný v gatích, protože sedí v pozici. 🙂

cohi
Host
cohi

Díky Michale za aktualizaci mé predikce, prodávat by byla teď velká škoda:)

Michal
Host
Michal

cohi: Upřímně Vám přeju, abyste s Bitcoinem nedopadl stejně, jako s NWR. Máte moje určité sympatie, neboť jsem kdysi taky vlastnil akcie NWR. Akorát já je kupoval v březnu 2009 za 64 Kč/kus a prodával na podzim toho roku za 160 Kč/kus. Zdenda neměl zrovna moji velkou důvěru. 🙂

jminercoins
Host
jminercoins

Víte co je na současné situaci bezva, že si za 10 000BTC budeme moct koupit dvě pizzi uplně všichni 🙂

Dariusz Matuszyński
Admin

😀

Petr
Host
Petr

Je to klasické vyhození hejlu z lanovky nahoru .Jestli si někdo myslel že lanovka počká 3 měsíce v doku dole aby mohli všichni nastoupit a pak je vyveze nahoru je na omylu . Klasické 3 měsíční betonovani dna poté vyhození hejlu z lanovky a zpět nahoru. A ještě jedna věc nikdo se tim tady na kryptosvětě nezabývá. Hodnota krypta je 0 jak všichni říkají ok ale to je stále pozitivní . Takový USD dolar má hodnotu 23kč no jo ale dluh americký je 3 trilióny dolarů takže jaká je hodnota USD? Je to jako bych zalozil firmu s 20 auty… Číst vice »

Michal
Host
Michal

to jako, že pokud lidi přestanou věřit USD jako stabilní měně, tak vlastnění USD mě může stát více, než to, co jsem za nákup těch USD dal jo? já bych tak tipoval, že nejhorší na vlastnění USD, co se může stát, že bude mít nulovou hodnotu, nic horšího se stát nemůže. ale jako vtip dobrý Petře. 🙂

Petr
Host
Petr

Haha,no ano pokud dnes nakoupíte usd za 23 kč a za pár let bude 1kc za 2usd tak jste pod 0 ale takto jsem to nemyslel .

Michal
Host
Michal

Aha, tak doporučuju si zopakovat Matematiku prvního stupně ZŠ. Když nakoupím 1000 USD při kurzu 23 CZK/USD, stojí mě těch 1000 USD 23000 Kč. Když pak prodám těch 1000 USD při kurzu 2 USD/CZK, dostanu 500 Kč. 500< 0 dle Vás? I kdyby byl kurz 1000 USD/CZK, tak za těch 1000 USD dostanu 1 Kč. 1 je pořád více než 0. Řekněte mi prosím, jak se jako můžu dostat pod nulu ? Leda, že si na nákup těch 1000 USD část peněz půjčíte. V tu chvíli se dostáváte do ''mínusu''. Za to ovšem nemůže USD, ale ta půjčka. 🙂 Hodnota… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Jsem rád že jsem nechodil na vaši školu. Ano 500 je větší než nula ale vy jste nezačal z nulou ale s 23000 a to jste v minusu 22 500 když už to tak to berete. Poskládal jste si větu z několika úhlu pohledu a úplně jste minul mou prvotní myšlenku. Lépe řečeno ani jste se k ní nepřiblížíl. Jsem rád že podle vašich počtů vlastně nikdy nemůžete prodělat vždy vám něco zůstane a budete v plusu. Chtělo by to patentovat budete v balíku. Ať se vám daří v obchodování.Fajront.

Michal
Host
Michal

Vaše prvotní myšlenka je v základu špatně. Protože píšete, že výhoda Bitcoinu je, že nemůže jít pod nulu, zatímco dolar ano, což je blbost. Ty vaše 3 triliony USD dluhu vlády USA je dluh v USD splatný v USD a je krytý USD. V okamžiku, kdy USD bude mít nulovou hodnotu, budou mít dluhopisy US vlády nulovou hodnotu a jejich držitelé přijdou o celou svoji investici. Abyste byl pod nulou, musel byste ještě za svoji do těch dluhopisů investici, která má nulovou hodnotu, doplácet něčím jiným. Např. že si na část vaší investice půjčíte. Jak já osobně můžu jít pod… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Vy budete dobrý makléř vás je tady škoda . Vy motate a michate fakta tak já vám vyhovují. Já si nestanovíl žádný kurz já ho dal jako příklad to vy se ho tady dokola pořád držite mi je jedno jestli je v plusu usd vůči czk nebo v minusu vůči eur to byl jen a jen příklad. V mínusu při vašem nákupu jste už na kurzu 22,9 pri nákupu za 23 nemusíte čekat na opačný kurz . Ale znova a znova není to o kurzu usd vůči jiné měně . Je to o hodnotě usd jeho samotného a ten je… Číst vice »

Michal
Host
Michal

moc hezké, chválím, že jste si nastudoval něco, akorát v tom máte zmatek. Pokud Vám někdo nabídne koupi auta za 100 000 Kč s tím, že je na něm dluh 2 miliony Kč, tak celková cena nabízeného auta je v tu chvíli 2 100 000 Kč, tedy těch 100 000 Kč + dluh 2 miliony. Což je hodnota, na kterou si to auto cení současný vlastník. Pro Vás má to auto hodnotu 1 milion korun. Tot vše. Pokud se rozhodnu koupit si za 100 000 Kč nějaké USD, tak si při určitým kurzu koupím určité množství USD. Nijak se nákupem… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Moje děti tomu říkají iáček.

Michal
Host
Michal

Máte děti fajn. Tak jim přečtěte pohádku Císařovy nové šaty. Analogicky Vy jste v té pohádce jeden z toho davu, co chválí císařovy nové šaty a já jsem to dítě, co říká, že císař je nahý.

Jste jen papoušek, opakujete, co Vám kdo řekl, aniž byste tomu rozuměl. Neumíte si poodstoupit a podívat se na věci z větší dálky a jiného úhlu.

Všechno, co tu patláte dohromady já vím, akorát já si, narozdíl od Vás, poodstoupil a vidím něco jinýho, než jak se to zblízka snaží vypadat.

Petr
Host
Petr

A ještě si přečťete poslední článek tady dole Nováka krásná věta ….Bitcoin udelal genialni vec mena ktera je nezavisla na nikom a na nicem a nejde s ni manipulovat…….. Proč protože nemá hodnotu na rozdíl od usd.

Michal
Host
Michal

Bitcoin ani náhodou není na nikom a ničem nezávislá měna, Bitcoin závisí na jejím tvůrci – může vytvořit další bitcoiny a Vy mu v tom nezabráníte. Dále závisí na tvůrcích/správcích IT infrastruktury potřebné ke směně bitcoinů. Dále závisí na zdroji el. energie – nebude el. energie nebude bitcoin. Bitcoin vznikl jen a pouze na základě poptávky lidí po měně nezávislé na finančním systému mimo kontrolu vlády. Vznikl z naprosto stejnýho důvodu, jako kterákoliv jiná měna v celé historii lidstva. Protože lidi přestali věřit jiné jim vnucované měně, protože ji její tvůrce znehodnocoval nebo byla nepraktická. Doporučuju si přečíst něco o… Číst vice »

Martin Novak
Host
Martin Novak

Vynikajici odpoved Michale,jakmile se Bitcoin nebo jina kryptomena dostanou na burzu tak se stavaji soucasti financniho systemu tedy vlady mas naprostou pravdu lip bych to nenapsal.Ja si myslim,ze jde vytvorit absolutne nezavislou kryptomenu ktrera nejde nijak regulovat ani svym tvurcem,ale to se nestane v dnesnim globalnim svete,protoze takova kryptomena by mohla ohrozit cely globalizovany financni svet a to zadna vlada ani centralni banka nepripusti.

Petr
Host
Petr

Zase si michate slova jak vam pasuji neřekl jsem že bitcoin neni na nikom závislý, řekl jsem že jeho cena není na nikom a ničem závislá a to jsou 2 obrovský rozdílné věci opět! Vytěžení 1 bitcoinu stojí zhruba 120 až 140 tisíc kč jakou to má závislost na v tuto chvili cenu 100tis kč? Bitcoin CENA ani žádná jiná krypto měna není závislá na nikom a na ničem . Žádná kryptoměna tím že padá nijak neohrožuje žádnou státní měnu . A hodnota krypto měn je pouze závislá na tom jakou ji obchodníci dají cenu pokud spadne na nulu nic… Číst vice »

Rob
Host
Rob

Zde se vyrýsovalo parádní vlákno! 😀 Díky za pobavení, akorát teď se musím přidat, ať už chci nebo ne. Zkusím stručně, ikdyž v tom nejsem dobrej: Stanovme si, že svůj zisk hodnotíme ve měně Kč. To je velmi důležité, neboť pokud v tomto nemáme jasno, lze relativizovat prakticky cokoliv. Kč je tedy tou hodnotou pro nás stěžejní a neochvějnou. Takže: Počáteční jmění: 100,000Kč Počáteční kurz USD: 20Kč Nyní vyměním všechny koruny za dolary a žel, zrovna došlo k poklesu ceny dolaru na jedinou korunu. Protože mi investice nevynáší, rozhodnu (po vzoru investorů do BTC) se jí vzdát a vyměnit své… Číst vice »

Michal
Host
Michal

Rob, velmi roztomilé. Myslím, že jste se nenarodil se 100 000 Kč v ruce. Činností A jste získal 100 000 Kč, činností B jste ztratil 95 000 Kč. Máte stále 5000 Kč. Nejste pod nulou. A=100 % , B= -95 % z A. A+B= 100 + (-95)= 5%. Nejste pod nulou. 🙂

Rob
Host
Rob

😀 Jo takhle už chápu. Ale přiznám se, že tak daleko jsem ani ve svých úvahách nedošel. V podstatě dokud jsem, pak nemohu být pod nulou. Tou nejcennější komoditou je vlastní bytí a Svět. Jsme jako jako Jing a Jang. Jste pozoruhodný optimista, Michale!! 🙂

Michal
Host
Michal

Super, umíte si poodstoupit a podívat se z jiného úhlu. 🙂 S tou nejcennější komoditou v principu souhlasím. Pro mě je nejcennější můj čas, moje zdraví a moje inteligence, což je v podstatě ekvivalent vlastního bytí a světa. Steve Jobs měl skoro všechno, ale taky měl málo času a zdraví.

Rob
Host
Rob

Máte nakonec pravdu, Michale. A ten váš kulantní vzorec optimistů mě stále baví. Vlastně ano. Pokud zvážím, že jsem se narodil bez peněz a všechny své transakce bych po vašem vzoru zařadil do Vámi zmíněného vzorce, nemohu být v mínusu. Mohu slavit jedině určitou míru úspěchu či neutrální stav. A to dokonce i v případě, že bych nasekal dluhy nebo v případě záporného zůstatku na účtu. Zůstatek na účtu je jen číslo, ale fyzicky nikdy nebudu ani schopen mít méně než nic. Ovšem to už brousíme filozofii. Jsem rád, že došlo k vysvětlení. Mě by samozřejmě jinak nikdy nenapadlo, že… Číst vice »

Michal
Host
Michal

S těma dluhama nesouhlasím, v okamžiku, kdy Vám nezbude nic než dluhy, tak jste v mínusu. Dokud je nevyrovnáte, pracujete jen na vyrovnání dluhu a sotva přežíváte. Člověk, co má kousek osobní cti se snaží, aby dluhy neměl a pokud je má, tak aby je řádně vyrovnal. Vzhledem k poměrům, v jakých jsem vyrostl, dluhy upřímně nenávidím. V životě jsem žádné dluhy neměl a nehodlám mít.

Michal
Host
Michal

Zapomněl jsem na svobodu, k času, zdraví a inteligenci nutně potřebuji svobodu, neboť bez ní nemohu maximálně využít ty tři předchozí.

Rob
Host
Rob

Souhlas! 🙂

North
Host
North

Až na to, že Vaše bytie je vo svete ako takom bezvýznamné, min. 99 % ľudí je vo vzťahu ku svetu parazit, nemajú ani žiadnu skutočnú integritu osobnosti, celá spoločnosť iba parazituje na vede a umení, ktorú vytvorili géniovia a ich nasledovníci, ktorí ako jediný majú MOŽNOSŤ mať integritu a skutočnosť osobnosti a reálny vzťah zo svetom (To nepochopia NIKDY). Vy máte iba ilúzia osobnosti a sveta, pred 150 rokmi by ste ani nevedel, čo je možné dosiahnúť a ako fungujú reálne vzťahy vo svete atď. Ale to je v pohode, každý život môže mať zmysel, ale nie v bytí… Číst vice »

Michal
Host
Michal

North, celkem jsem nepochopil, co se mi tu snažíte říct. Já jsem nikdy netoužil být spasitelem světa, proto je mi upřímně jedno, že moje bytí je pro svět bezvýznamné. Můj čas na tomto světě je omezený, avšak dokud neumřu, tak to musím být, proto se snažím dělat, co mě baví, abych se nenudil a nebyl frustrovaný z nudy. Žiju v zahraničí, protože pro ČR jsem po vystudování VŠ nebyl dost dobrý, aby mě někdo zaměstnal, tak jsem musel odejít. Dnes jsem za to vděčný, protože pracuji ve vývoji s technologiema, který bych v ČR neměl. Občas cestuju, věnuju se svým… Číst vice »

Rob
Host
Rob

Michale, víte, já si myslím, že když někdo hodnotí druhého, aniž by ho jakkoliv poznal, jedná se patrně o projekci sebe sama s cílem přenést svou vlastní frustraci na někoho jiného, aby bylo možné na ní poukázat. Spíše by mě překvapilo, kdyby North psal o sobě coby o člověku parazitujícím a negeniálním. To by bylo totiž velmi neobvyklé. Já nemám problém si myslet, že jste třeba génius a byl bych za to dokonce hrozně rád. Za každého člověka, inteligentního z mého pohledu, jsem strašně rád. Víc než inteligence už je jen pokora a dobrosrdečnost. Často tyto vlastnosti nejdou ruku v… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Jistě se každý podíval na historický vývoj ceny Bitcoinu a pokud se historie bude opakovat, dno je cca na 1.500 USD za 1 Bitcoin. V minulosti cena Bitcoinu vystoupala při bublině na cca 10 násobek ceny, aby se následně po několika měsících vrátila na 2 násobek. Toto je také bublina a cena Bitcoinu 4.500 USD je stále hodně vysoká, než před bublinou, kdy cca 750 USD…

Rob
Host
Rob

Stále to vysvětluji znovu a znovu…: Musíte brát v úvahu hashrate. Pro Bitcoin se jedná o velmi důležitou veličinu, definující stav decentralizace. Pokud klesne cena pod kritickou úroveň, kdy se na většině světa nevyplatí těžba a ultravýkonné ASIC přístroje pojedou s prodělkem, korespondujícím s příkonem těchto dnešních brutálních strojů, budou těžaři nuceni tyto okamžitě vypnout, čímž by došlo k masivní centralizaci těžby do Číny, poklesu náročnosti těžby bloků a s tím související hrozbě 51% útoku, totální ztrátě důvěry v tuto kryptoměnu, dalšímu, tentokrát fatálnímu propadu ceny a dalším a dalším 51% útokům v důsledku existence velmi výkonných strojů a k… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Ok, děkuji za vyčerpávající odpověď. Pokud tedy cena Bitcoinu spadne pod výrobní náklady, znamená to tedy konec Bitcoinu a ztrátu důvěry v ostatní kryptoměny. Kde je tedy záruka, že se tak nestane? Kdo bude do Bitcoinu lít ty peníze, které ho udrží nad výrobnímy náklady? Myslím si, že “fanoušci” kryptoměn to asi nebudou a pokud cena půjde dolů, bude následovat už jenom pád.

Rob
Host
Rob

Předně děkuji za dotaz. Začnu od zadu. Mám momentálně za to, že do Bitcoinu investují ve velké míře vedle fanoušků také lidé, jichž motivací je rychlé zbohatnutí. A tato skupina lidí poté při propadu raději prodá své coiny, zatížené ztrátou. Dalším problémem je samozřejmě manipulace velmi malého trhu, jak píše Martin Novák a v tomhle má pravdu, ikdyž jinak s ním nesouhlasím. Záruka propadu ceny není žádná. To ovšem neznamená, že by Bitcoin neměl žádné možnosti pro svou ochranu. Nejdůležitější je pochopit podstatu konsensu na blockchainu. Ten má odvrátit jediné slabé místo, kterým je neoprávněná manipulace posledního bloku v řetězci.… Číst vice »

Rob
Host
Rob

Ještě dodám, že dnes již samozřejmě existují kryptoměny, kterých se tento problém netýká. O ostatních kryptoměnách nebyla řeč. Je to velmi široké téma. Bitcoin je pouze zdaleka nejlikvidnější kryptoměnou na současném trhu. To je důvodem, proč se cena Bitcoinu tak mocně odráží i v ceně ostatních kryptoměn.

Petr
Host
Petr

Ve středu jsme zpět na 6500. A všichni budou dělat že se nic nestalo.

Martin Novak
Host
Martin Novak

Hej Cohi,rekni me po pravde jaky je to pocit kdyz mas cely majetek ulozeny v Bitcoinu a on ted stale pada,pada,a pada a spadne mozna az na nulu.Doporucuju ti a ostatnim zoufalcum co do Bitcoinu a ostatnich kryptomen vrazili sve uspory at co nejdrive navstivite psychiatra,protoze ty sebevrazedne myslenky jsou nebezpecna vec.

Rob
Host
Rob

Měl byste pomlčet. Pro Vás nepříjemnou pravdou ve skutečnosti je, že kryptoměnám a jejich potenciálu pouze nerozumíte tak, jako mnoho dalších, kteří se v tomto oboru nevzdělali stejně tak, jako vy. Je pro Vás zbytečné, abyste se v této diskusi znemožňoval.

Martin Novak
Host
Martin Novak

Mily Robe a Cohi vcera byla CNN sprava,ze dva japonci spachali sebevrazdu protoze v meli v Bitkoinech cely svuj majetek a po tomto brutalnim poklesu Bitkoinu se jeden obesil a druhy skocil pod vlak.A myslim si,ze nebyli prvni ani posledni kteri diky kryptomenam odejdou z tohoto sveta.Takze kdyz rikate,ze se znemoznuji a hejtuji tady asi mate pravdu hadat se s vami nebudu.
P.S Dva roky obchoduji jako profesionalni trader menove pary na FOREXU takze financnim trhum snad rozumim kdyz se tim zivim a jedno vim jiste kryptomeny jsou v nynejsi situaci jedna velka bublina.

Rob
Host
Rob

Ale to já nerozporuju. Dát všechen svůj majetek do nějakého krypta s vidinou okamžitého zbohatnutí je samozřejmě hazard a špatný přístup. Obětovat tomu život je jen další fatální chybou, kterou člověk může udělat. Ono je totiž pravdou, že mnoho coinů bude muset zaniknout, pokud se tak již nestalo. Jednoduše pro svou nadbytečnost. Vy jste trader, k čemuž mám velký respekt a držím Vám palce, ať už pomáháte jakémukoliv segmentu trhu. Ovšem házet krypto jedním šmahem do kategorie odpad značí, že se v kryptoměnách (ne v tržním mechanismu) neorientujete. Dobrá investice zahrnuje hloubkový průzkum a zvažování, zda to či ono je… Číst vice »

cohi
Host
cohi

Jsem vyléčenej z propadu akcií NWR, tohle je oproti tomu jen procházka růžovým sadem, takže je to skvělej pocit, protože tuším co bude následovat a jsem v tomto pozitivní. Celej majetek v krytu rozhodně nemám, ale ty mě přijdeš nějak rozhozenej, když máš potřebu se vyjadřovat na stránkách o kryptu, o tom jaké je to zlo a všechny tu hejtovat:)

jminercoins
Host
jminercoins

Jé ty taky to byla jízda to NWR kde sme to skončili, tuším na 0,07 halíře za kus co je proti tomu propad z 20000 na 4000 🙂

cohi
Host
cohi

jj, hodně mě to vyléčilo, tenkrát jsem nakupoval při 100,- za kus a prodával při 40,- ale zahojil jsem si to na erste bank:)

Martin Novak
Host
Martin Novak

Mily Robe a Cohi Na CNN byla vcera zprava,ze dva japonci kteri meli v kryptomenach cely svuj majetek tak spachali sebevrazdu a tech pripadu je jiste vic jenom se o nich nemluvi a s propadem kryptomen budou nasledovat dalsi to je proste nespochybnitelny fakt.Jinak dva roky obchoduji menove pary jako profesionalni trader na forexu takze financnim trhum snad trochu rozumim kdyz se tim zivim a jedno vim jiste kryptomeny jsou v momentalni situaci jedna velka bublina.Chtel bych taky obchodoval z Bitcoinem,ale nejde to,protoze na trhu probiha brutalni manipulace otevrete si hodinovy graf a sledujte volume tam je vse krasne videt… Číst vice »

cohi
Host
cohi

Vážený Martine. Bitcoin bude vždy dělit na dva názorově odlišné tábory, takže chápu váš pocit, když se s vašim názorem neztotožňují ostatní, ale nazívat zoufalcema ty, co vložili do bitcoinu svoje peníze je hloupé. Všichni co do toho jdou určitě museli slyšet plno varování o riziku, na Kryptomagazínu píší Disclaimer snad do všech článků.Pokud z toho někdo zešílí a spáchá sebevraždu, tak přece nemůžete vinit samotnej bitcoin.Když by jste mě varoval v roce 2011, kdy ten růst byl abnormálně vysokej a potom pád až o 98%, tak bych váš názor bral vážně. Ale pokrok jde kupředu a za tu dobu… Číst vice »

Rob
Host
Rob

Absolutní souhlas.

Rob
Host
Rob

Omluvu s radostí přijímám. A s těmi manipulacemi máte pravdu. Trh kryptoměn je stále velmi malý, ale protože se o problematiku dlouhodobě zajímám, tuším velký potenciál především v některých altcoinech. A to jednoduše proto, že mi některé technologie z toho odvětví připadají velmi účelné a smysluplné. Je to více věcí vzdělávání v oboru kryptoměn nežli v tržním mechanismu, ikdyž tyto dvě položky jdou logicky ruku v ruce. Děkuji za názor a na další jsem Vám již odpověděl výše.

Martin Novak
Host
Martin Novak

Opakuji jeste jednou cely kryptobyznys je momentalne tezce manipulovan krasne to jde videt v grafech tohle kdyby se delo na forexovem trhu ktery obchoduji tak hodne lidi sedi uz ve vezeni nad tim vubec nepremyslim ja to vim.To je muj posledni prispevek k tematu.Doufam,ze jsem lidem pomohl otevrit oci jak funguje kryptobyznys a pokud si myslite,ze kecam a lzu ja to chapu a respektuji jsou to vase penize a riziko ktere vkladate do tohoto byznysu.