[HOT NEWS] Bitcoin konečne v pohybu! Na burze Bitfinex překonal 6500 $

2

Po dlouhých třech týdnech konsolidace se konečně něco děje. Bitcoin dnes zaznamenal výrazné pohyby poté, co na burzách Bitfinex a BitMEX nejprve zničehonic klesl na 6100 $ a následně překonal 6500 $.

Každopádně je zajímavé sledovat vysokou aktivitu na burzách. Každou sekundou se obchodují desítky BTC.

Co stojí za dnešním náhlým pohybem Bitcoinu?

Bitcoin bitfinexV poslední době jsme zaznamenali několik pozitivních zpráv, které mají potenciál ovlivnit trh s kryptoměnami. NASDAQ chce koupit švédskou krypto-burzu. Jasně tím dal najevo, že s kryptoměnami počítá. Takové signály nelze brát na lehkou váhu (článek o této události budeme publikovat zítra ráno). Banky se konečně začínají připojovat na Ripple blockchain.

Navíc se světem šíří zprávy o obrovské bublině na trhu s akciemi, která může způsobit další krizi. Lidé proto hledají alternativní nosiče hodnoty. Nejjednodušším vysvětlením současného pohybu je však manipulace. Bitcoin nejprve klesl na 6100 $, což naznačuje vymetání stoplossů, a následně vystoupal na 6560 $. Někdo zřejmě tento coin pumpuje.

V každém případě doporučujeme sledovat trh. Je dost možné, že to není konec. ?

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Toncek

Jaký význam má vymetání stoplossů? Díky

j3rry

Klasický stop hunt… A na finexu je pořád nechutně více shortů, než longů – nepříjemné… S tímhle pohybem jich ale v reálném čase moc neubylo – takže asi visej výše… IMHO ještě přijde pořádný short squeeze, než se tenhle medvědí trh pořádně rozjede dolů…