[HOT] CBOE Futures Exchange (CFE) pozastaví Bitcoin futures

2

Chicago Board Options Exchange (CBOE), která na konci roku 2017 začala nabízet Bitcoin futures, oznámila, že tyto futures v březnu 2019 nezalistuje. Tvrdí, že musí Bitcoin přezkoumat.

Dřívější kontrakty však zůstávají v provozu a poslední uvedený vyprší v červnu. Burza také prohlásila, že reviduje svou vizi obchodování s deriváty této kryptoměny.

Oficiální oznámení CBOE k Bitcoin futures

CFE nepřidá k obchodování v březnu 2019 kontrakty Bitcoin Futures na CBOE (USD) („XBT“). CFE vyhodnocuje svůj přístup s ohledem na to, jak plánuje pokračovat v nabídce digitálních derivátů určených k obchodování. I když zvažuje své další kroky, CFE v současné době nemá v úmyslu uvádět další futures XBT. Aktuálně kótované kontrakty XBT futures zůstávají pro obchodování k dispozici.

Trh nebyl těmito novinkami ovlivněn a Bitcoin se stále pohybuje kolem hranice 4000 USD.

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kokršpaněl Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kokršpaněl
Host
Kokršpaněl

Myslím si že to je dobrá zpráva všichni víme že Bitcoin jde doprdele pomalu a jistě a je třeba se o zbavovat .

Kokršpaněl
Host
Kokršpaněl

Ještě by mohli stáhnout Bitcoin ETF a konečně Bitcoin spadne na vysněných 1 k všech spekulantů a s tím rozdílem že se velký růst už očekávat nebude .Něco jako ze 6 k kde už to polovina investoru vzdala a prodala ve ztrátě .No ještě nás čeká k totálnímu pádu BTC kus práce ale jde vidět že se to blíží kvapem ale jistě !