[HOT] Brutální dump! – Křehký daily UPtrend pravděpodobně skončil – Bude následovat další masakr?

2
krv bitcoin

To je tak, když začnu psát o přehledu trhu a během půlhodiny přijde korekce. Takže začněme znovu. Bitcoin po pozitivním vývoji v sobotu narazil na rezistenci v oblasti 4200 $. Bohužel tuto rezistenci nedokázal překonat a v současnosti už letíme dolů. Altcoiny ho následují.

Bitcoin v době psaní tohoto článku klesl o více než 400 $ (10 %), Ethereum o 20 $ (14 %), XRP o cca tři centy. Prakticky všechny coiny padly pod hodnoty, na kterých byly včera před pumpou.

Můžeme předpokládat, že tento pohyb ještě neskončil a weekly svíčka na grafech coin/USD uzavře negativně. To je z technického hlediska v pořádku. Od začátku února relativně rychle rosteme a korekce je přirozenou reakcí trhu.

V současnosti nedává smysl podrobněji analyzovat jednotlivé coiny. Musíme si počkat, až se situace uklidní. Zatím se však můžeme podívat, jak našim traderům na  Trading11 vycházejí jejich odhady před týdnem.

Naplnily kryptoměny svůj růstový potenciál?

18. 2. jsme na Trading11 zveřejnili tento přehled:

Najdete v něm odhady lokálních maxim, kterých by mohly dosáhnout vybrané coiny.

Ceny kryptoměn bereme podle naší nové stránky KMcap.eu. Pokud hledáte lepší verzi coinmarketcapu, tak už nemusíte. Na KMcape najdete kromě kurzovního lístku i feed článků o kryptoměnách v českém/slovenském jazyce a globální chat, kde můžete diskutovat s dalšími kryptonadšenci. Nemluvě o tom, že KMcap vypadá lépe.

Bitcoin (BTC)

Odhadovat potenciál růstu Bitcoinu předtím, než přijde korekce, rozhodně není jednoduché. Zveřejnili jsme odhady dvou traderů:

Radomír – 4200 $ – 4500 $
IXOYE – 4000 $

Nakonec to bylo 4200 $.

Ethereum (ETH)

René 160 $

Nakonec to bylo 160 $.

Ripple (XRP)

René – 0,0009 BTC
René – 0,37 $ – 0,45 $

Nakonec to bylo 0,355 $ a 0,00088 BTC.

Bitcoin Cash (BCH)

René – 156 $ – 200$

Nakonec to bylo 157,5 $.

Litecoin (LTC)

René – 50 $

Nakonec to bylo 53 $.

Není to špatné. Je však třeba pamatovat na to, že technická analýza neslouží k tvoření konkrétních predikcí. Situace na trhu se může změnit v průběhu jednoho dne a pak je nutné své odhady přizpůsobit, správně zareagovat a otevřít/zavřít pozice.

Od nového roku se s kryptoměnami obchoduje velmi dobře. Volatilita trhu je v rámci normy, manipulace jsou vcelku předvídatelné a obchodníci tak mají šanci vydělat na burze slušný balík. Určitě vám v tom pomohou profi analýzy na Trading11. Do konce měsíce můžete navíc využít slevy až do 25 % na jednotlivá členství!

Co číst dál?

Nedělní dumpík – Máme problém? Krátká reakce na trh – dle Radomíra

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Petr Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

S těmi 4200 jsem se ztotožnil i jsem v komentu psal ale ten dump přišel moc brzy fork je až za 3 dny já bych si tipnul že se možná ještě vrátíme nebo přiblížíme a pokud ne ,no děj se vůle boží.

Petr
Host
Petr

No zachránila by to guma.?