[HOT] Brutální dump! – Křehký daily UPtrend pravděpodobně skončil – Bude následovat další masakr?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Bitcoin udržel 13 000 USD a roste • Paul Tudor Jones: Kupovat Bitcoin je jako investovat do akcií Apple  • a...

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě.  TRHY Cena Bitcoinu se v rozpětí...

BTC, DeFi, ETH – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

To je tak, když začnu psát o přehledu trhu a během půlhodiny přijde korekce. Takže začněme znovu. Bitcoin po pozitivním vývoji v sobotu narazil na rezistenci v oblasti 4200 $. Bohužel tuto rezistenci nedokázal překonat a v současnosti už letíme dolů. Altcoiny ho následují.

Bitcoin v době psaní tohoto článku klesl o více než 400 $ (10 %), Ethereum o 20 $ (14 %), XRP o cca tři centy. Prakticky všechny coiny padly pod hodnoty, na kterých byly včera před pumpou.

Můžeme předpokládat, že tento pohyb ještě neskončil a weekly svíčka na grafech coin/USD uzavře negativně. To je z technického hlediska v pořádku. Od začátku února relativně rychle rosteme a korekce je přirozenou reakcí trhu.

V současnosti nedává smysl podrobněji analyzovat jednotlivé coiny. Musíme si počkat, až se situace uklidní. Zatím se však můžeme podívat, jak našim traderům na  Trading11 vycházejí jejich odhady před týdnem.

Naplnily kryptoměny svůj růstový potenciál?

18. 2. jsme na Trading11 zveřejnili tento přehled:

Najdete v něm odhady lokálních maxim, kterých by mohly dosáhnout vybrané coiny.

Ceny kryptoměn bereme podle naší nové stránky KMcap.eu. Pokud hledáte lepší verzi coinmarketcapu, tak už nemusíte. Na KMcape najdete kromě kurzovního lístku i feed článků o kryptoměnách v českém/slovenském jazyce a globální chat, kde můžete diskutovat s dalšími kryptonadšenci. Nemluvě o tom, že KMcap vypadá lépe.

Bitcoin (BTC)

Odhadovat potenciál růstu Bitcoinu předtím, než přijde korekce, rozhodně není jednoduché. Zveřejnili jsme odhady dvou traderů:

Radomír – 4200 $ – 4500 $
IXOYE – 4000 $

Nakonec to bylo 4200 $.

Ethereum (ETH)

René 160 $

Nakonec to bylo 160 $.

Ripple (XRP)

René – 0,0009 BTC
René – 0,37 $ – 0,45 $

Nakonec to bylo 0,355 $ a 0,00088 BTC.

Bitcoin Cash (BCH)

René – 156 $ – 200$

Nakonec to bylo 157,5 $.

Litecoin (LTC)

René – 50 $

Nakonec to bylo 53 $.

Není to špatné. Je však třeba pamatovat na to, že technická analýza neslouží k tvoření konkrétních predikcí. Situace na trhu se může změnit v průběhu jednoho dne a pak je nutné své odhady přizpůsobit, správně zareagovat a otevřít/zavřít pozice.

Od nového roku se s kryptoměnami obchoduje velmi dobře. Volatilita trhu je v rámci normy, manipulace jsou vcelku předvídatelné a obchodníci tak mají šanci vydělat na burze slušný balík. Určitě vám v tom pomohou profi analýzy na Trading11. Do konce měsíce můžete navíc využít slevy až do 25 % na jednotlivá členství!

Co číst dál?

Nedělní dumpík – Máme problém? Krátká reakce na trh – dle Radomíra

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře